:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seninle Yaşansın Seninle Bitsin.. Bitecekse
beautiful_matrax
Eğer bir gün bitecekse seninle bitsin bu aşk, senden sonra bir dünyam olmasın başkası ve bana ait.. Sen ve sen sadece seninle yaşayıp seninle ölsün !!
Senden sonrası bana koyar. Sen olmazsan yolum uzar, hangi mutluluğa koşacağım yar o zaman.. Gözlerine bakarken zaman ölümsüz, sen olmazsan zaman mı kalırki? Gitmeleri sakın düşünme..

Sakın ha!

Unutma, unutama beni, kalbinin kuytu köşesinde sıkışıp kalayım.. Sende senin gözlerinde yol bulayım..

Bitmeyecek biliyorum içimdeki sen!
Bitirmeyeceğim sevgimi.. Sen bitmeyeceksin bende. Kırılsada kalbim, binbir parçalar dağılsada etrafa birtek sen terketme beni..

Fotoğraflarda kalmasın yüzümüz.. Ben seni sevdim. İkimizi yanyana sevdim.

Ben aslında sadece seni sevdim..

Bitmeyecek biliyorum. bitirmeyeceğim bu aşkı.

Bitecekse bir gün seninle bitsin. Sana hissedilenler bir başkasına asla! yaşanmasın, ..

Seninle başlayıp Seninle yokolsun aşk !
Aşksı@z
Fotoğraflarda kalmasın yüzümüz.. Ben seni sevdim. İkimizi yanyana sevdim.

Ben aslında sadece seni sevdim..

Bitmeyecek biliyorum. bitirmeyeceğim bu aşkı.

Bitecekse bir gün seninle bitsin. Sana hissedilenler bir başkasına asla! yaşanmasın, ..

Seninle başlayıp Seninle yokolsun aşk !

Süper bir paylaşım canım ellerine sağlık güzel paylaşımın için teşekkür ederim.
Ara
beautiful_matrax
sagol canım begendığıne sevvındım
Patikli_Penguen
Eğer bir gün bitecekse seninle bitsin bu aşk, senden sonra bir dünyam olmasın başkası ve bana ait.. Sen ve sen sadece seninle yaşayıp seninle ölsün !!
Senden sonrası bana koyar. Sen olmazsan yolum uzar, hangi mutluluğa koşacağım yar o zaman.. Gözlerine bakarken zaman ölümsüz, sen olmazsan zaman mı kalırki? Gitmeleri sakın düşünme..

teşekürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Satırlık Yatağımda,İtalik Yatalım Seninle....! >As!_M€L€q< 8 869 04-08-2022, Saat: 06:37 AM
Son Yorum: wildfang
  seni seninle paylaşamayacak kadar çok seviyorum canı@sı@52 2 690 11-26-2008, Saat: 09:11 AM
Son Yorum: canı@sı@52
  Seninle olmanın en güzel yanı hüzünumuttur 30 2,838 10-18-2008, Saat: 06:10 AM
Son Yorum: DimebagdarreLL_
  *Seni, Seninle Paylaşamayacak Kadar Çok Seviyorum* *TATLI BELA* 15 1,512 05-02-2007, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: e_z_o_m

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:39 PM