:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kefene sarılmış olsamda son arzum aşkımı getirin yanıma ..
€BeRimSin
Yıllar sonra tutku neymiş bağlanmak neymiş aşk neymiş onu öğrendim. Bu dünya alemi ne çok şey almış benden de haberim dahi yokmuş, seni tanımadan ben zaten yokmuşum. Sevmek neymiş ben onu dahi bilmezmişim, ama seni tanıyınca ne neymiş onu anladım sonunda ...

Seni çok seviyorum sevda pınarım ..

Bugün yok farklı bir gün olacak askim, seninle gezdiğimiz yerleri ziyarete koyulacağım ..

Şimdi, otogardayım otobüsün gelme saattini bekliyorum, evet geldi ama sen inmedin ..

Yürüyorum ..

Hani çiçekli bir bahçe vardı ya ordayım şimdi de, senin oturduğun yerdeyim bir sigara yaktım etrafa bakıyorum bi beş dakika oturayım orada bugün çok farklı bir gün olacak askım .. Caddeden karşıya geçiyorum ama bu sefer sen yanımda değilsin, ilerden gelen dolmuşlara bakıyorum aynı dolmuşa binmeliyim ve senin oturduğun yerde oturmalıyım ki bir an olsun yanımda gibi hissedeyim .. Ve beklediğim dolmuş geldi nerden mi biliyorum plaka numarasını mıh gibi aklıma çaktım çünkü ...

38 M 0254 dolmusum geldi, evet biniyorum en arka köşesine oturdum hani sende orada oturmuştun ve şuan ordayım ..

Ama sen yoksun yanımda ..

Yolda ilerliyoruz askim, senle indiğimiz yerdeyiz ve orda inmem lazım benimde. Orada inmeliyim ki yanımda oluşunu hissedeyim! Ve indim askim .. Işıkları bekliyorum yeşil ışık yansın karşıya geçeceğim dur bi tane sigara yakmam lazım herşey o gün ki gibi olması lazım .. Kendi kendimle konuşuyorum yanımda sen varmış gibi hayal ediyorum ..

Ve ilerliyoruz ....

Yolumuz azcık kaldı askim .. Gülümsüyorum, evet gülümsüyorum aynı o gün ki gibi ..

Ve diğer dolmuşun durağındayız.. Fevzi çakmak dolmuşuna bineceğim şimdi ve bindim de .. Aynı yere oturdum !! Herşey tıpkısının aynısı olması lazım, senin geldiğin ilk gün ki gibi .. Dolmuş ilerliyor, kendi parmağımı sıkıyorum .. Senin sıktığın gibi ama ben beceremiyorum .. İneceğimiz yerdeyiz askim şimdide dur şimdi inmem lazım, ve indim ..

Ve yine ilerliyoruz ..

Aynı seninle geçirdiğim gün gibi .. Etrafa bakıyorum da sanki yanımda gibisin ama yoksun ki ..

Ve geldik sonunda ..

Ben o bankta oturuyorum sen ise yukarda evdesin, mesaj çektiğim gün aklıma geliyor pide fırınına doğru ilerliyorum şimdi de, tam elektrik direğinin ordayım karşımdaki pencereye bakıyorum şimdide, sanki bir perde kımıldıyor. Sanki o perde açılacak seni göreceğim bakıyorum evet bakıyorum ama ne bir insan ne seni görebiliyorum. Yutkunuyorum sadece kendimi tutuyorum amansız bir şekilde ..

Ve yine ilerlemeye başlıyorum, İnönü parkına doğru. Seninle gittiğimiz parka doğru adeta koşuyorum ve oradayım.. Oturdum .. Karşıma senin resmini aldım evet seninle konuşuyorum resmini öpüp kokluyorum sen gibi olmasa da resminle yaşıyorum ..

Oradan uzaklaşıyorum şimdi, kuaförün tam ordayım, yan tarafındayım .. Az biraz bekliyorum orada da ve oradan da uzaklaşıyorum .. Düğün salonuna doğru ilerliyorum ve oraya da gitmem lazım ki herşey o gün ki gibi olması lazım .. Tam kapının girişindeyim içeri girmek isitiyorum ama giremiyorum .. Okul bahçesini kapısına geçiyorum düğün salonun kapısını gözetliyorum sanki bir minibüs duracak ta içinden sanki sen inecek gibi hayal ediyorum tıpkı 1 Ağustos gibi, hani su perisi kadar güzel gördüğüm an gibi .. Bakıyorum da gelmiyorsun niye gelmiyorsun ki ........
Kafamı öne eyip gidiyorum ..

Evet gidiyorum son sürat, kasserianın oradayım şimdi de .. Aşağıya iniyorum merdivenlerden, seninle buluştuğumuz yere doğru gidiyorum ve dükkandan içeri girdim beni öpüşün aklıma geldi askim .. Etrafa bakıyorum içeri geziyorum bir beş dakika orada durup ayrılıyorum ordan da fazla durmamam lazım hatıran geliyor askim yine bir yutkunuyorum .. Cadde boyu ilerliyorum şehirlerarası otobüscülerine uğruyorum bilet soruyorum oradan da çıkıp bir sigara daha yakıyorum .. Aynı o gün ki gibi askim ..

Şimdi de kuaförleri geziyorum tek tek, ilerliyorum .. Ve seni beklediğim yerdeyim o kuaförün önündeyim askim .. Hani seni beklerken polis geldi demiştim ya askim ve yine geldi ne yapıyorsun dedi bana burada .. Yoruldum oturuyorum dedim askim ..

Askimi bekliyorum diyemedim ki, yoktun ki askimm ......

Oradan yan tarafda ki markete gittim 2 tane soğuk su aldım şimdi de aynı o gün ki gibi askim, aynı seninle geçirdiğimiz gün gibiydi ..

Burada da fazla duramadım askim napayım yutkundum bir daha, zor tutuyorum inan kendimi ..

Ve yine ilerliyorum ..
Tekrardan dolmuşa bindim fuardayım askim .. Eğlence merkezi vardı ya hani gençlik parkı gibi şimdi de oradayım .. Havuzun kenarında oturuyorum tıpkı sen varmışsın gibi .. Geziyorum orada fotoğraf çekindiğimiz gün geldi aklıma zor tutuyorum inan kendimi o gün geldi yine aklıma, keşke sende şimdi yanımda olsaydın ......

Ama yoksun ki ....

Fuarın içindeyim, hani senle bindiğimiz araba gibi bişey vardı ya benim başım dönmüştü korkmuştum askim, içim dışıma gelmişti tam onun karşısındayım, izliyorum sadece aşkım sadece izlemekle yetiniyorum. Gözümde senle biz canlanıyor aniden ..

Sitem edip duruyorum niye ya neden yoksun diye yanımda ..

Hasretin ne kadar da yüreğime sancı veriyor, bir ok gibi saplanıyor kalbime dayanamıyorum birtanem artık özlemin artçı depremler gibi yıkım aşamasında kefene sarılmış olsamda son arzum aşkımı getirin yanıma ..

€zBeRimSin
24 Ağustos 2008
€BeRimSin
ieimezm3.jpg
göк тαηєѕι
Çok güzel tarif etmişsin çok etkilendim.
Emegine güzel yüregine saglik güzel kardesim cok hosdu.Smile
Ara
€BeRimSin
Oyy Canım Benim .. Smile

Okuyan gözlerine sağlık olsun teşekkür ederim .. Smile
beautiful_matrax
emegıne yuregıne saglık çok harıka
GeCeı@Şžı@Äžı@
€ZBeRimSin yüreğine sağlik gerçekten güzel olmuş beni benden aldıSmile
Ara
€BeRimSin
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emegıne yuregıne saglık çok harıka

Okuyan gözlerine sağlık .. Smile
€BeRimSin
GeCeıŞıÄžı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:€ZBeRimSin yüreğine sağlik gerçekten güzel olmuş beni benden aldıSmile

Teşekkür ederim GeCeıŞıÄžı, beğenmene sevindim .. Smile

Okuyan gözlerine zeval gelmesin ..
ѕαкℓı@мѕı@η
Oy benim o güzel yüregine kurban oldugum sevdigim ne güzelde anlatmissin Vallahi çok kötü oldum okurken, Hem yasadim o günleri yeniden, Hem niye yokum Yaninda diye üzüldüm ..

Ama ne yazik ki Bu kalbim seni hiç haketmiyor ve nasil üzülüyorum böyle olduguna bilirmisin ? Bilirsin, Sen ki öyle bir yurege sahipsin ki Ne hissetsem ne istesem sen onlari coktan dusunmuste yapmis olursun Sevgi pinarim benim affet beni .. ) :
Ara
trhan38
herzamankı gibi süper
emegine
yuregıne
ellerine
gözlerine saglık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 02:48 AM