:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fener uykuda
chuLsuzz péri!

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)
10. dakikada Beto'nun ceza sahasına ortasında topu kontrol eden Murat Ceylan'ın kaleci ile karşı karşıya vuruşunda top üst direkten döndü. Dönen topa Erman Özgür'ün kafa vuruşu az farkla üstten auta gitti.
12. dakikada sol çaprazdan ceza sahasına giren Beto'nun sert vuruşunda meşin yuvarlak az farkla yandan auta gitti.
28. dakikada Tabata'nın pasıyla sol çaprazdan ceza sahasına giren Murat Ceylan'ın arka direğe ortasında Mehmet Yozgatlı kafayla topu içeri çevirdi. Defans topu uzaklaştırarak tehlikeyi önledi.
29. dakikada sağ çaprazdan ceza sahasına giren Beto, rakiplerinden sıyrıldıktan sonra sert vurdu. Kaleci Volkan Demirel, iki hamlede topu kontrol etti.
30. dakikada defansın arkasına atılan derin pasla topla buluşan Mehmet Yozgatlı'nın ceza sahası sağ çaprazından yerden vuruşunda kaleci Volkan Demirel, topu ayaklarıyla uzaklaştırdı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)
52. dakikada sol kanatta iki rakibinden sıyrılarak ceza sahasına giren Beto'nun dar açıdan sert şutunda kaleci yatarak topa sahip oldu.
54. dakikada ceza sahasına yapılan ortada Mehmet Yozgatlı'nın gelişine vuruşunda top direk dibinden auta gitti.
57. dakikada Roberto Carlos'un ceza sahasına gönderdiği uzun pası kontrol eden Guiza, defansta Deumi'den sıyrılmak istedi. Ancak rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı. Pozisyonda Fenerbahçeli futbolcular penaltı beklerken, maçın hakemi devam kararı verdi.
60. dakikada sol çaprazdan ceza sahasına giren Emre Belözoğlu'nun ön direğe ortasında top defanstan döndü. Dönen topu tekrar önünde bulan Emre Belözoğlu, üzerine açılan kaleci Murat Şahin'den sıyrıldı ve pasını geride bulunan Semih'e çıkardı. Semih, çok kötü vurdu, meşin yuvarlak farklı bir şekilde üstten auta gitti.
61. dakikada Alex'in nefis pasında defansın arkasında topu kontrol eden ve ceza sahasına giren Guiza, kaleye vurmak yerine pasını geriden gelen Burak'a vermek istedi. Ancak defans topu kornere atarak tehlikeyi önledi.
69. dakikada Tabata'nın ceza sahası dışından sert şutunda meşin yuvarlak üstten auta gitti.
80. dakikada Tabata'nın ceza sahası dışından sert şutunda top köşeden ağlarla buluştu. 1-0
87. dakikada topla ceza sahasına giren Deumi'nin sert şutunda top kaleciden döndü. Dönen topu defans uzaklaştırdı.

STAT: Kamil Ocak
HAKEMLER: Yunus Yıldırım xx, Alper Ulusoy xx, Volkan Narinç xx
GAZİANTEPSPOR: Murat Şahin xx, Erkan xx, Mehmet Polat xxx, Deumi xxx, Ivan xxx, Mehmet Yozgatlı xx (Ahmet dk. 81 x), Zurita xxx, Murat Ceylan xx (Bekir dk. 67 x), Erman Özgür xxx (İbrahim Ferdi dk. 90+4 ?), Tabata xxx, Beto xxx
YEDEKLER: Tolgahan, Metin, Hakan, Emrah
TEKNİK DİREKTÖR: Nurullah Sağlam
FENERBAHÇE: Volkan Demirel xx, Gökhan Gönül x (Önder dk. 71 x), Lugano xx, Edu xx, Roberto Carlos xx, Kazım x (Burak dk. 54 x), Emre Belözoğlu xx, Maldonado x, Uğur Boral x (Semih dk. 54 x), Alex xx, Güiza x
YEDEKLER: Volkan Babacan, Gürhan, İlhan, Yasin
TEKNİK DİREKTÖR: Luis Aragones
GOL: Tabata (dk. 80) (Gaziantepspor)
SARI KARTLAR: Edu, Gökhan Gönül, Lugano, Guiza (Fenerbahçe)

MAÇTAN NOTLAR
Turkcell Süper Lig'de oynanan Gaziantepspor-Fenerbahçe maçında, Gaziantepsporlu taraftarlar, takımlarına beklenen ilgiyi göstermedi. Gaziantepsporlu taraftarların oturduğu tribünlerde yer yer boşluklar gözlendi. Fenerbahçeli taraftarlar ise kendilerine ayrılan 3 bin 500 kişilik alanı tamamen doldurdu.
Gaziantep'in yanı sıra çevre il ve ilçelerden de çok sayıda Fenerbahçeli taraftar, takımlarına tam destek verdi.
Gaziantepspor'da teknik direktör Nurullah Sağlam, hazırlık maçlarında oluşturduğu ideal 11'i bozmadı. Fenerbahçe'de ise teknik direktör Luis Arogones Semih'e ilk 11'de yer vermedi. Bu arada, sakatlığı nedeniyle Gaziantep'e getirilmeyen Selçuk'un yerine Maldonado'ya yer verildi. Emre Belezoğlu da bu maçta kendine ilk 11'de yer buldu.
Bu arada, Fenerbahçe'nin İstanbul'a çağırdığı Gaziantepspor'un yeni transferleri Olcan ve Mustafa Cevahir de kırmızı siyahlı takımda kadroya alınmadı. Kadroda yer almayan Olcan, sahaya gelerek eski takım arkadaşları ile hasret giderdi.
Karşılaşma sıcak havada, ancak yağan yağmur nedeniyle ıslak zeminde oynandı. Saha içinde ve saha dışında geniş güvenlik tedbirleri alındı ve bileti olmayan taraftarlar kesinlikle sahaya alınmadı.
Maç öncesinde, stada girmek isteyen bir grup Fenerbahçeli ve Gaziantepsporlu taraftar arasında önce sözlü sataşma, daha sonra da sopa ve yumruklu kavga yaşandı. Kısa süren kavgada, iki taraftar hafif yaralandı. Kavgaya müdahale eden güvenlik görevlileri, kavganın büyümesini önledi.
Bu arada, maça girmek isteyen ancak akredite olmadıkları tespit edilen 3 basın mensubunun da sahaya girmesine izin verilmedi.
Maç öncesinde, merhum Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan ve Merkez Hakem Kurulu Müdürü Embiya Yıldırım için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Ara
nry8
fenerr beni neden züküyosun madem çok günahhh hayatımı sen si..iyosun....
Ara
chuLsuzz péri!
aynen katıLı0m sana nry ^mmBig Grin
Ara
nry8
dimi ya...
söylenebilecek en doğru söz...
Ara
chuLsuzz péri!
yanİ ben isLeyemedim maçı ama sinir 0Ldum yha
Ara
nry8
bende izlemedim npTongue
olsun benim yazdığım söz yeter:yikildim:
Ara
chuLsuzz péri!
eed...:yikildim::yikildim:
Ara
>>€C€<<
hıh siz kendinize bakın bikereeee
Ara
nry8
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıh siz kendinize bakın bikereeee
ben fenerbahçeliyim zatenBig GrinBig Grin
Ara
chuLsuzz péri!
bende fenerbahçeLiyim datLumBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 317 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 271 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 292 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 350 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 632 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 03:41 PM