:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uyanmamalıyım ve görmemeliyim bende yok oluşunu.
beautiful_matrax
Ağlamaklı bir uykunun koynundayım.. Düşten düşe düşerken nöbetleşe bir çığlık gibi irkiliyor bedenim. Bedenim titredikçe adım duyuluyor dudaklarının arasından. Sızlanır gibi, yankılanır gibi... Adım gibi eminim ki, düşlerinde bile kalabalıkların içinde kaybolmuş ruhunu bulamayan iz bilmez bir kahramanı oynuyorsun sen.. Adım gibi eminim ki, düşlerinde bile beni korkularından koruyamayacak kadar korkak bir kahramanı oynuyorsun.. Adım gibi eminim ki, düşlerimde bile kahramanın olmayı istemiyorsun..

Şimdi uyanmamalı ve görmemeliyim senin çaresizliğini

Adım düşmüyor senin dudaklarından.. Adım dökülüyor yüreğinin eteklerinden..Bir uyansam, meydan okuyacağım varlığıma.. Gözyaşlarım süzülüyor saçlarıma doğru. Her bir damla dağlıyor beni. Bin parçaya ayrılmış bedenimin tek bir parçası bile dokunmadı sana.. Öyle uzağındayım ki... Ama biliyorum ki beni büyütüyorsun düşlerinde.

Uyanmayayım ve sen daha da büyüt çocukluğunu unutmuş ruhumu.

yaşadığını kanıtladığın için teşekkür ederim.. hiçbir şeyle ödenmez bir var oluştu sevgin Kaç teşekkür az gelir bilsen ya da kaç bakış.
Ölmüş bir kalemi dirilttiğinin farkında mısın?
Gereksiz bir suskunlukla gizledim bendeki senin sevgini.. Bilemedik rollerimizi. Belki de bu yüzden hep şaşırdık repliklerimizi. Hep dil sürçmelerinde kaybettik birbirimizi..

Beni eski bir yarayla bıraktığın gün anladım aslında seni ne kadar da çok sevdiğimi. ne çok istedim seni ve beni sevmeyi ve yanında daha çok kalmayı. ve gitmeseydim hiç yazamazdım sana. Ve ben gitmeseydim hiç yazamazdın bana!

Uyanmamalıyım ve dinlensin sensizlikten yorgun düşen bedenim.
Seni öyle seviyorum ki...
Uyanmak bile istemiyorum..

alıntıdır...
Aşksı@z

Beni eski bir yarayla bıraktığın gün anladım aslında seni ne kadar da çok sevdiğimi. ne çok istedim seni ve beni sevmeyi ve yanında daha çok kalmayı. ve gitmeseydim hiç yazamazdım sana. Ve ben gitmeseydim hiç yazamazdın bana!

Uyanmamalıyım ve dinlensin sensizlikten yorgun düşen bedenim.
Seni öyle seviyorum ki...
Uyanmak bile istemiyorum..

Süper bir paylaşım canım ellerine sağlık kalbinden sevgi eksik olmasın
Ara
beautiful_matrax
sağol okuyan gözlerıne sağlık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonunda Bende Anladim . . . DarkLady 5 601 04-14-2022, Saat: 07:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 589 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
Son Yorum: wildfang