:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bi deliliksin Sen..
ÇiLeK
fp06za.jpg

Suskunlugumdan hep şikayet edersin...susma konuş ne konuşayım ki sessini duydugum an dilim yok oluyor sanki,yüzünü gördügümde ise dalıp gidiyorum seni izlemek sana bakmak öylesine güzel ki gözlerimi kırpmadan sana bakıyorum öyle anlatılmazsın ki bende seninle yüregim deli bi boran sana olan duygularımı tavırlarımı,bakışlarımla anlatmaya çalışıyorum ahh bide dilimle söylebilsem içimdeki seni bi anlatabilsem içimde ki çıglıkları sana....Sen öyle birşeysin ki tam düşerken tam rotamı kaybetmişken geldin tuttun beni yüregimden şimdi yüregimde bir korku var sende bırakıp gidersen yüregimi uçurumun bir köşesine asılı bırakırsan ben ne yaparım sen benim mucizem oldun ben kendimi senden uzak tutmak istedikçe olmadı yüregime söz geçiremedim sana yakınlaştım şimdilerde sensiz nefes alamaz oldum her anım her dakikam seninle geçer oldu....Dert ortagım,gecemin güneşi olsun sen içimdeki deli boran oldun.....

Delisin dersin bana evet deliyim seni tanıdıktan sonra tüm delilikleri yapıcak kadar delirdim..aklımı başımdan aldın,yüregimi yüregimden söküp aldın yüregim senin oldu aklım sende oldu...Senin düşünmedigim bi saniyem bile yok ki zaten düşünmemek elde mi ? her saniye konuşuyoruz yeter kapatalım diyorum bize gören deli sanacak diyorum sende boşver biz zaten deliyiz diyosun sen bendende delisin....Dünü hatırlıyomusun?annem'in yeter kapatın artık diyişini,yigenin off sıkıldım kapatın şu telefonu deyişini bi insan hiç susmadan ne kadar konuşur ben bir ömür konuşurum seninle sesini duymadıgım an yüregim sızlıyo hiç susmadık 9 saat elimizde telefon hep konuştuk biz deliyiz...sevdamız delisi diyorum ya delim seni duymazsam ben yaşayan bi ölü olurum sana öyle alıştım ki binyıldır hayatımda gibisin rüyalarmı süslüyosun ah delim benim neleri gözü alıyosun sen hasretin sevdan deli bi boran bende...içimdeki seni anlatabilsem sana bi anlatabilsem ama suskunlugum bakışlarım kalp atışlarım anlatsın istiyorum.....

Saçlarıma dokunmayı çok seviyosun ,bense seni izlemeyi beni küçük bir bebek gibi seviyosun bi yerimin incilmesinden korkarak bense sana bakmaya bile kıyamıyorum biz bu sevdanın iki delisiyiz...
saril1pr5pv7.jpg
Ben senden önce hiç yaşamamışım ki
Nefes almayı gülmeyi sende ögrendim
Ben seninle güldüm hevalim.
Beni senden alakoyma ben sensiz bırakma ayparçam..seni seviyorum, sevmekte degil bu bi delilik sevdan bende bi deliliksin sen bende güzel saçlım...bakışların beni benden alıyo eriyorum bitiyorum hasretin öylesine dayanılmaz ki ölüyorum bitiyorum sanki o efendim ndiyişin o ipeksi saçların mahrur bakışların eritiyo tükeniyo beni parem....En büyük deliliksin bende ben senin sesini bir ömür boyu tutmak istiyorum ciger'im..
Bakışlarına öldügüm...

Anlatabilmekse seni sevdigimi gözlerime bak delimindelisi gönlümün fethi sen bende ömürsün Deliliksin iştee..bu sevda delilik....

ÇiLeK............???
Ara
TutkuM
Süper olmuş bitanem Smile
O güzel yüreğin dert görmesin..
Deli sevdamın deli sevdiği..
Sevgilerimle...
Ara
nry8
süper olmuş...
teşekkürler..
Ara
cehennem22
tşklt güzel olmuş.........
Ara
asi_ve_mai
delilik..... Smile

..............................
Ara
ÇiLeK
Teşekür ediyorum sizlere....yüreklerinize sevgimi yolluyorum sevgiyle kalın....

Bir deliliksin sen....
Bitip tükenmeyen yüregimdeki en büyük delimsin
Delimin delisi ....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:59 PM