:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
??lg?n koca cinsel organ? kesti +15
soyle
Selahattin Durna, e?inin "Beni elle ve s?zle taciz etti" dedi?i arkada??n? ?ld?rd?kten sonra cinsel organ?n? keserek a?z?na koydu. E?ini s?zle taciz etti?ini ?ne s?rd??? bir kom?usunu da ?enesinden vurarak yaralad?.

OKMEYDANI’nda 36 ya??ndaki berber Selahattin Durna, ?nceki ak?am kar?s? Nurten Durna’y? taciz etmekle su?lad??? mahalleden arkada?? Cengiz S?mer’i konu?mak i?in Beyo?lu, ?rnektepe Mahallesi’ndeki babas?n?n evine g?t?rd?. Selahattin Durna, ?nce S?mer’e ??phelerini aktard?, sonra tabancayla ba??ndan vurup kesti?i cinsel organ?n? a?z?na koydu.

?kinciyi yaralad?

Selahattin Durna, cinayetten sonra ?i?li, Mahmut?evketpa?a Mahallesi’ndeki evinin ?st kat?nda oturan kom?usu ve ev sat?n ald??? m?teahhit Y?ksel A??kg?z’?n evine gitti. Eve girer girmez ate? edip A??kg?z’? vurdu. ?kinci at??ta tabancas? tutukluk yap?nca evdekiler ve kap? kom?ular? taraf?ndan etkisiz hale getirilen Durna, polise teslim edildi. ?enesinden girip bo?az?ndan ??kan kur?unla yaralanan A??kg?z tedaviye al?nd?. Durna ve e?i, ifadeleri al?nmak ?zeri Cinayet B?ro Amirli?i’ne g?t?r?ld?.

?ld?rd??? arkada?? Cengiz S?mer’in, e?i Nurten Durna’y? hem elle hem de s?zle taciz etti?ini belirten Sebahattin Durna, cinayeti ??yle anlatt?:

7 y?ll?k ?fke

"Yedi y?l ?nce evlendi?imizde babamla ?rnektepe Mahallesi’ndeki evimizde oturuyorduk. Cengiz S?mer de kom?umuzdu. E?im kendisini taciz etti?ini s?yleyince kavga ettik. Sonra e?imin de iste?iyle Okmeydan?’na m?teahhit Y?ksel A??kg?z’den sat?n ald???m daireye ta??nd?k. A??kg?z bir ?st kat?mda oturuyordu. Zamanla ailece g?r??meye ba?lad?k. E?im bu kez de A??kg?z’?n kendisini telefonla ve s?zle taciz etti?ini s?yledi. Olay g?n? ?nce ?rnektepe’ye giderek Cengiz S?mer’i buldum, ?ld?rd?kten sonra cinsel organ?n? b??akla kesip a?z?na koydum. Daha sonra A??kg?z’?n evine gidip e?imi neden taciz etti?ini sordum. Tart??t?k. Tabancam? ?ekerek ate? ettim."

16294.jpg
Ara
YARGIÇ
cesur geri döner!!!!!

kardeşim bitanesin şu konuda hoşgeldin helal sana Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
soyle
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cesur geri d?ner!!!!!

karde?im bitanesin ?u konuda ho?geldin helal sana Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bunu yeni buldum evde olsam arsive ekleyecektim Sad
Ara
kankiler
YANİİİ BOYLE İNSANLAR YASAMASIN YAA
Ara
kankiler
Yani Rezilliktir Bu Baska Bisey Degil Yani
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tecavüz ettikten sonra kesti,kızartıp yedi. soyle 1 604 04-04-2022, Saat: 07:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Horoz Ötmeyi Kesti, Kuluçkaya Yattı! acemhe 2 447 06-07-2010, Saat: 09:59 AM
Son Yorum: nofearheart
  Herkese yedek cinsel organ!.. pizdatavoyemami 2 570 09-18-2007, Saat: 01:15 PM
Son Yorum: CaNaT
  Çılgın koca dehşeti... soyle 2 496 04-30-2007, Saat: 10:30 PM
Son Yorum: MorciveT
  Tevrattaki Cinsel Sapiklik.. soyle 7 1,131 10-07-2006, Saat: 02:34 PM
Son Yorum: ganyamera

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:18 AM