:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Özledim.......................
ÇiLeK
Bir sızı düştü yüregime
Hasretin başımda duman oldu
Gittigim günden beri evim oldu viran
İnan geçmiyor zaman
Gittigim o günden beri yüregim seni arıyo
Bu aşka kıyan bendim
Şimdi seni özlüyorum
Ne garip dimi terkeden bendim bu aşkın katili bendim oysa..Ama inan seni çok arıyorum...her telefon açılışında acaba omudur diye açıyorum telefonu bi umutla ama telefondaki ses senin sessin degil oysa sessine sana öyle ihtiyaçım var ki....!

Seni arıyorum arasıra gizli numaradan ALO diyosun susuyosun oysa ben konuşmanı istiyorum sessini duymak huzur bulmak istiyorum ben seni istiyorum hasretin başımda duman be sevdigim..seni özlüyorum kendime itiraf etmeye bile korksam seni seviyorum evet kesinlikle seni seviyorum.....

Arasıra kardeşin arıyo nasılsın diyo senin sesini duyuyorum arkadan biliyorum sen aratıyosun sende merak ediyosun beni ama onca şeyden sonra benimle konuşmaya gücününde olmadıgını biliyorum gittigim ogün bu yana çok degiştim ben bi poyra beni degiştirdi belki yoklugun en büyük poyrazdı bana dört ay dile kolay yüzünü görmeden sessini duymadan gecen koca bi asır sanki ben seni özledim bana keçim diyiişini bile özledim hasretin bi duman....

Dün seni aradıgımda o şarkı çalıyodu "sevgilim uzak durma"......Ben seni şimdi anlıyorum ve şimdi sana olan sevdamı anlıyorum sevdagımı yıldızlar hala umut dolu mu sevdigim....söyle umut dolumu hasretin kül etti beni affet senden uzak durdurdugum için affet beni sevdigim....

Gel sevdalar ikimizin olsun...şarkıda ki ben sensiz çaresiz yorgunum gel gel.....karşına çıkıyorum işte...haklıydın haklıydın sen deliler gibi aglıyorum bitmek bilmeyen yaşlar var gözlerimde unutamıyorum silemiyorum çünkü ben seni ben seni SEVİYORUMMM....SEVİYORUMM.....

Yazan:ÇiLeK

[SES]www.fileupyorurs.com/files /201779/Nurhan%20Feat%20Nihat%2623305%3Bm%20-%20Sevdi%26%23287%3Bim%20Uzak%20Durma.mp3" width=320 height=44 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="true"> [/SES]
Ara
asi_ve_mai
bazen konuşmak hiç susmamak istersin...
içinde ne varsa haykırmak...
ama ya kelimelerin yetmez anlatmaya...
yada yüreğin cesaret edemez...
ama illaki saklı kalan ve anlatmak istediğin bir yanın vardır...
şimdi saklı kalan karanlıktayım anla beni...

yüreğine sağlık hilal...
Ara
ÇiLeK
Sende sagol asi ve mai....

Sevgiyle KaL...
Ara
ÇiLeK
Karanlıklarda...
Evet bende artık karanlıklardayım ve son zamanlarım artık..saklı olan herşeyi yüregime gömüp gidiyorum kimsenin bilmedigi bilmeyecegi gizemi seni karanlıklara gömüp gidiyorum anlam veremiyorum neden bu kadar karanlıkken hala aglıyorum yeter....bende karanlıktayım herşey karanlıgın dibinde artık....
Ara
DarkLady
Çilek gönlüne kalemine sağlık....
Ara
ÇiLeK
Sagol diddy...uzun zamandan sonra seni burda görmek güzel
Herşey yüregince olsun..

Sevgilerimle..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Anliyorum eRCi 10 641 04-15-2022, Saat: 04:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Yazıklar OLsun Git İstemiyorum Seni.... €BeRimSin 14 1,546 04-15-2022, Saat: 01:11 AM
  asi_ve_mai & acemhe'den "seni bir kez sevebilirim" acemhe 41 3,879 04-13-2022, Saat: 11:03 AM
  Seni Özlemişim ... Firari Fırtına 43 1,926 04-11-2022, Saat: 04:05 AM
  Seni Düşünürüm ... Firari Fırtına 5 726 04-08-2022, Saat: 12:40 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 04:38 PM