:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aşqımın resimlerii
(''MELTEMİM'')
ece ne bu resımler ece benı sınırlendırıyon yaaa
Ara
>>€C€<<
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:böle birine sulanmak aklımın ucundan bile geçmezBig Grin
ii dmm o zaman sulanmaBig Grin
Ara
>>€C€<<
(''MELTEMİM'') Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ece ne bu resımler ece benı sınırlendırıyon yaaa
ne bee naptım ben şimdi aşqımın resimleri koydum işteBig Grin
Ara
>>€C€<<
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayıR Big Grin yani yine öle iide eskisi kadaR svmiorm normaL olrk sviorm işte Big Grin ResimLeRi ßen çkmştm Big Grin Konser Big Grin
yazıcıyLa uRaşmak zor bidenem Big Grin
ßakarız bi aRa yha Big Grin
ßize geL verim sana yarısınDan çounu Big Grin
ver bebüşüm verde ben nasıl qelcemBig Grin
hem bnm için deqmezmi yazıcıyla uqraşmanaBig Grin
Ara
>>€C€<<
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mesut abim daha yakışıklı Big Grin Tongue Allah sahibine bağışlasın . . . Wink Bir röportajında ; ' Hayatımın aşkını ,, özgürlüğümü elimden alabilecek birini arıyorum ' demiş ... SmileSmile Haberin olsun . Tongue
mesut abin kim seninBig Grin...ii napim ben buldum aşqımıBig GrinTongue
Ara
Son Noktam
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sensin emoBig Grin...hem kendimi avutmuorum tmm mıı piss qıcıkBig Grin

Kendini Avutursun ZateN Şu Şahsiyette DiOdu Ece Nerede Aşqım Ece İfLen ßenLe Ece Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin EmoLarın PriNçi
Ara
&gt;&gt;€C€&lt;&lt;
Đĵ`qŐĸħλη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendini Avutursun ZateN Şu Şahsiyette DiOdu Ece Nerede Aşqım Ece İfLen ßenLe Ece Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin EmoLarın PriNçi

yhaa bana emo deme beeeBig Grinsensin emoo Big Grinewt oda öle dioo ece aşqım nerdesin dioBig Grinbeni çok sefioda kendisi kıskananlar çatlasın bu aradaBig Grineflences biz zatyyBig Grinben biras erken diorum o yüsden yaneeBig Grin=)
Ara
iLLeth.!
bu sana baya kalınmı ne..:yikildim:
Ara
&gt;&gt;€C€&lt;&lt;
kalınmııBig Grin
Ara
(''MELTEMİM'')
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne bee naptım ben şimdi aşqımın resimleri koydum işteBig Grin

DAHA ASKIMIN RESIMLERINI KOYDUM DIYOR YAWAngry
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu kadarını çalabildimm yaff vermediler resimlerii....:):D:D Tr-laz 15 713 09-06-2007, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: CEM_BATUHAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:56 PM