:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firari Olma Zamanı ...
Firari Fırtına
Firari Olma Zamanı ...

Ahhh ahhh ....... Kaderime parelel hep aynı yoldayım . Bir bilseniz , bir görseniz ya gülersiniz halime yada ağlarsınız . Ağlamlar olmasın boşverin sizler gülün , gülmek sizlere yakışıyor .

Ahhh ahhh , ne dedik . Firari olma zamanı geldi dedik . Şimdi yavaş yavaş yol alacağım , aranızdan öyle bir gideceğimki yüreğim sizle olacak bedenim ise yine bende sessiz kalacak . Hep öyle değilmiydiki . Olsun ne yapalım üzülmeler olmasın yeterki , özlemler belki olur . Olur ise bu hasrete dönüşmesin . Dedim ya , bu benim hayatım , bu benim kaderim . Değişmez , değiştirilemez .

Genelde firari olacağım zamanlarda kimselere bilgi vermeden gidiyordum , bu sefer neden yazıyorum inanın bende anlamadım . Belkide sizlere olan sevgimdendir , yada değerimden olsa gerek . Özleyeceğim elbette hepimizi , hemde çok . Ama unutmayınızki , yüreğim hep sizlerledir . O sizlere emnaettir ve öylede kalacakdır .

Seviyorum sizleri .....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

bjpms7nj7xv8.png

[ses]http://net3307.googlepages.com/GlbenErgen2008-06-YalmsnYaDn.mp3[/ses]
Ara
Firari Fırtına
oljubviistihi1163193554sf0.jpg
Ara
K€$K!NßI¢@K
Demek zamani geldi firari etmenin..

Yolunuz acik olsun...

Bu liman herzaman oldugu gibi donusunuzu bekleyecektir..

Selametle efendim...

SmileSmileSmile
Ara
ÇiLeK

bende firar etmiştim ama geri geldim gitmeyecektim bi şarttım vardı çınar'ım burda olacaktı...ama o firardan bahsediyo yine olmadı be yakışmadı firar zamanı degil yüregimi taşıyamaz yüregin burada olucak ama sen olmayacaksın destegin yüregin yetmeyecek yüregime...

Firarsa bende firar ediyorum.....
Sen hüznüm oldun...ölüm oldun bende...

Yolun açık olsun firari fırtına..
FİRAR ZAMANI...

HOŞCAKALIN...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Bak simdi bu olmadi...

Sendemi hilalim..Firari Firtina bey'in firarlarina alistik bir bakima ama sen yapma gozum sen kal gitme...

Yok kararliysan hepimiz firar edelim kokten bitsin bu is..

Birak giden gitsin nasil olsa gidenin donecegi liman burasi..Lakin sen hilalim sende gidenin pesinden suruklenip gitme lutfen...

.................................
Ara
ÇiLeK
Ahhh...

Ben alışamadım keskinbıçagım firarlara alışamayacagımda biliyorum..
Çınar olmazsa...nasıl gölgesinde oturup dinlenecegiz.Evet bigün belki gelecektir belki diyorum hayat bu işte..ama geldiginde kim sag kim selamet..Bana gelince ben zaten hep yok oluşlardayım ki..
Sen bana bakma kalptanem keskinbıçagım..

Kalın saglıcakla...
Yollar açık olsun...

Saygılarımla
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ...

Bir gönüldür , bir sızıdır bitmek bilmeyen şu yüreğimde . Aşk desem bir başka , sevgi desem bambaşka . Kendimi anlayamadımki seni anlayayım gülüm misali , ben sende varolmanın mutluluğu içerisindeyim .

Bir gün olur döneriz , firarilerin sonu teslim olmaksa eğer , o teslim olmanın ağırlığınıda yüreğimizde yaşamayız . Bizimkisi bir yürek ayrılığıdır . Gönlümüz burdadır , aslında yüreğimizde burdadır ama gel gör ki , özlemler bir başkadır . Hasretlik hoş değildir ama işte zaman o zaman ...........

Zaman zaman değildi , İnsanda İNSAN .............

Sevg ...
Ara
kı@ymı@k=)
giiit..
gözünün alabildiği yüreğinin alabildiği ayaklarının götürdüğü ne kadar yer varsaa istersennn aylarca yıllarca gelme ama döndüğünde ben bu firariyi değil asıl firarimi istiyorum...
öyle gelmiceksende hiç gelmee
en azından bana gelme..
sevgiyle git sevgiyle gel ..
Ara
Firari Fırtına
Ahhh ahhh ...........

Hayat öyle bir çemberdirki , buna alışabilmek kadar , bunu sevmekde çok zordur . Oysa sevmeler hep yüreğimizde , biz varoldukca biz biz gibi kalacağız deriz . Aslında öyledir . Firari hep aynı firariydi , değişen tek şey ise , yüreğinin sevmesiydi . Ya şimdi ... Şimdi hala seviyor ama dile gelmeyen bir yürek taşıyor .

Susması hayırlıdır , gitmeside .

Elbetteki geleceği var ise , bunu hep birlikde göreceğiz .

Sevg ...
Ara
CaNaT
Alıp başımı çekip gitsem buralardan
Savrulsam meçhul yarınlarda .
Kimse bilmese ne olduğunu
Ne yaptığımı, ne ettiğimi anlamasa hiç kimse;
Sadece çekip gitsem
Arkamdan dökülen gözyaşlarına aldırış etmeden
Sorgusuz sualsiz çekip gitsem
Gözyaşları sel olacakmış kimin umurunda
Sevdalar yellere karışacakmış banane
Dostluk köprüsünün direği yıkılacakmış
Kim takar
Sadece gitsem bilinmedik diyarlara
Yanımda bir ben , bir ben daha
Geride kalanlarım aldırmayın sakın siz bana
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçgüdülerinin esiri olma Onder OZTÜRK 1 460 07-14-2009, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Firari Yürek CaNaT 3 697 08-06-2008, Saat: 12:29 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Sustum ! Şimdi Gülme zamanı bende .. €BeRimSin 11 1,223 04-22-2008, Saat: 01:12 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:15 PM