:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 ağustos 2008
chuLsuzz péri!
Teraziler gece yarısı itibariyle başlayan Ay Kova burcu enerjisi altında güne adım atmaktasınız. Bu etki altında özgürce hareket etme ihtiyacınız fazlasıyla ön plandadır. Özellikle aşk hayatınız, varsa çocuk konusu veya diğer yaşamsal mevzularda, çevrenizle yakın ilişkiler kurarak kendinizi geliştirmek, bencil davranmaktan ziyade herkesin yararına olacak şekilde hareket etmek gayet faydalıdır. Gerçekçi bir şekilde düşündüğünüz zaman, kafanızın içindeki bazı karmaşık durumlara cevap bulmanız daha kolay olabilir. Tabi ki şu an için bunu tam anlamıyla başarmanız zor olabilir. İçinde bulunduğunuz durum tam olarak nedir? ilişkiniz ne yönde ilerlemektedir veya kafanızdaki problemler nasıl çözüme kavuşur gibi sorular nedeniyle belli bir sistem içinde hareket etmek mümkün olmayabilir. Burada yapılması gereken ne olursa olsun öncelikle sakin olmak ve herşeyi kendi doğal akışı içinde görmeye çalışmaktır. Günün bir başka önemli enerjisi ise bu yazılanlarla neredeyse birebir örtüşmektedir. Bilirsiniz bir terazi için sosyal hayat, arkadaşlıklar, değişik ortamlarda bulunmak önem taşır.

Hayatın her insan için zorlaştığı bu günlerde özellikle yeni insanlarla tanışmak ve belli bir çevre içinde güç kazanmak ihtiyacı hemen hemen herkesin istediği bir durum. Yani belli bir hedef ve istediğiniz gibi bir hayat kurabilmek için egonuzu fazlasıyla ön planda tutabilirsiniz. Yaşamımda bir şeyler ters gidiyor ama en azından belli bir grup içinde söz sahibi olursam, güçlü insanlarla kontak kurabilirsem kendimi yenilemiş olurum diye düşünmenizdir. Bu düşünce doğal olarak bireysel hareket etmenize neden olabilir. Yani siz önemlisinizdir ve sizin istekleriniz ön planda olmalıdır. Oysaki yapmanız gereken gerçekçi hedefler koymak, aşk hayatınızla alakalı konularda mantıklı davranmaya çalışmak, birlikte olduğunuz kişiyi ve olayları gerçekçi bir şekilde görebilmektir. Yani hayal kurmamanız gerekiyor. Ayrıca bugünkü etkiler altında, alışkanlıklarınızın esiri olmadan, yeniye yer açabilmek için, herşeyi detaylı bir şekilde ele almanız gerekiyor. Eski düzeninizi, sorunlar olmasına rağmen sürdürmeye çalıştıkça biliniz ki, kafanız daha fazla karışabilir. Size düşen ne olursa olsun yeni bir düzen için çaba sarfetmektir. Bugün bir adım atarsınız, yarın bir başka adım ama sonunda kendinize düzgün bir hayat kurabilirsiniz. Bunu bir düşünmenizi öneriyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ağustos Ayı Terazi Burcu xxxGLsMxxx 0 280 08-09-2009, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: xxxGLsMxxx
  9 Ağustos 2009 ÐŽeşaren 0 221 08-09-2009, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  31 Aralık 2008 SheKer|BisHe 0 285 12-31-2008, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  30 Aralık 2008 SheKer|BisHe 0 301 12-30-2008, Saat: 10:53 AM
Son Yorum: SheKer|BisHe
  24 Eylül 2008 ÐŽeşaren 0 327 09-24-2008, Saat: 08:42 AM