:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15 ağustos 2008
chuLsuzz péri!
Aslanlar karşıt burcunuz üzerinde, gece yarısı itibariyle başlayan Ay Kova burcu etkisi altında, ilişkinizle ilgili konularda işbirliği yapmanın son derece önemli olduğu gözükmekte. Ne gibi gelişmeler yaşanabilir birlikte göz atalım. Öncelikle beraberliğiniz açısından güne bakarsak, mantıklı ve gerçekçi bir şekilde düşünmek ve hareket etmek gerekiyor. Partnerinizle aranızda gerginlik oluşmaması için, kendi isteklerinizle onunkiler arasındaki dengeyi bilinçli bir şekilde sağlamanız kesinlikle şart. Tabi ki bir Aslan için bu taviz vermekle eş değer olduğundan, geri adım atmak yerine tümüyle egosunu ön planda tutmaya çalışacaktır. Peki bu çözüm mü? Tabi ki hayır. Çünkü bugünkü enerjiler, karşınızdaki kişinin sizi hayal kırıklığına uğratabileceğini göstermekte. Siz kendinizi ön planda tutmak isterken ve üzerinize düşülmesini beklerken, birlikte olduğunuz kişi, bu yönde bir davranışta bulunmayabilir. Yani şansınıza fazla güvenmemek gerekiyor. Ne olursa olsun birlik ve beraberlik içinde hareket etmeniz, karmaşık durumların önüne geçilmesinde bir numaralı etken. Egonuzu önde tutmaya çalışarak, ben önemliyim, benim değerlerim, benim kriterlerim dediğiniz müddetçe, bulanık hale gelmeniz içten bile değil. Ne olursa olsun beklediğinizi alamamanız halinde yanıldığınızı düşünmeyiniz. Bugün sakin kalarak mantıklı düşünmeye çalışmalısınız.

Günün bir başka etkisi ise, parasal konularda önemli. Öncelikle içinde bulunduğunuz durumu, sorumluluklarınızı göz önüne alarak incelemeniz gerekiyor. Her bir detayın farkında olarak sistemli bir şekilde hareket ederseniz, ne yönde karar vermeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Siz gerçekten güven içinde misiniz, bulunduğunuz şartlar yeterli mi? Bütün bunları bugün düşününüz fakat kesin bir karar vermeyiniz. Sadece gözden geçiriniz.
Ara
kı@ymı@k=)
bu gün benim günümmBig GrinBig Grin oley Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  21 Ağustos 2011 - Aslan Monotros 0 202 08-21-2011, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: Monotros
  Ağustos Ayı Aslan Burcu xxxGLsMxxx 0 271 08-09-2009, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: xxxGLsMxxx
  9 Ağustos 2009 ÐŽeşaren 0 256 08-09-2009, Saat: 06:04 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren