:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevenin Mektubu
beautiful_matrax
çok harıka olmuş canım yaaa çok begendım yuregıne saglıkkkkk
Aşksı@z
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok harıka olmuş canım yaaa çok begendım yuregıne saglıkkkkk

Beğendiğine sevindim canım okuyan gözlerine sağlık olsun.
Ara
Aşksı@z
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi yaşama dair sebepler bulmak için yaşıyorken seni buldum. Eğer birgün yaşamak için sebep bulamamışsam ölmek için bir sebep bulmuşum demektir.........

bu da benden olsun Wink

Çok güzel sözlerdi Beyhan yüreğine sağlık .tamam senden olsun bakalım:Big GrinBig Grin katkından dolayı teşekkür ederim.
Ara
rock_prensesi
çok güzel yazmışsın insanın sevgilisi için birşeyler yazması çok güzel tabi karşıdaki de hak ediyorsa
Ara
Aşksı@z
rock_prensesi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel yazmışsın insanın sevgilisi için birşeyler yazması çok güzel tabi karşıdaki de hak ediyorsa

Beğendiğin için teşekkür ederim Prenses seninle hem fikirim hak ediyorsa sevmenin ve sevilmenin ne denli güzel olduğunu bilip yaşamak istiyorsa
Ara
nalan
Slm Ben Nalan Konuşmak ısteyen Erk Arıyorum Geçiçöi Bi Sure Için Alttakı Noyumu Kullanıuyorum Aramak ısteyenler Acele Etsin
05383899628
Ara
sule05
gerçekten harika cok duygulandım Sad
Ara
beyzarda.38
harika olmuş ya tek kelimeyle muhteşemm yüreğine sağlıkkk
Ara
Aşksı@z
beyzarda.38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harika olmuş ya tek kelimeyle muhteşemm yüreğine sağlıkkk

Beğendiğin için ben çok teşekkür ederim beyzarda güzel olan senin Yüreğin Seninde yüreğinden sevgi eksik olmasın
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,663 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,404 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 563 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,332 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 995 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 11:51 AM