:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
düştüm:(:(
Seyduna
Big Grinbugün saat dokuz gibiydi arkadaşım bize oturmaya gelmişti...bide misafirleri vardı kuzeni ..balkonda oturduk sohbet felan ettik ...baktım yağmur atıştırmya başladı ..bende çok sevrim böyle yağmurlu havalrde yürümeyi ama kalkın yüreyelim desem ayıp olurdu ...hani misafirlerya denilmez öyle neyse baktım annemler dedilerki çıkında biraz gezin sahilde ..sahilde bizim evin karşısı zaten ..neyse geçtik yürümeye başladık ..konuşuyorduk fazla gitmiyelim dedim neolur neolmaz akşam bide buralrda gezelim dedim evin önü zaten fazla gitmedik işte bende rüya görmştüm anltıyodum kızlara rüyamda biraz ürperticiydi ..birden misafir kızın civleyip kaçtığını gördüm acaip hem bağırıyor hem kaçıyor ..arakdan arkadaşım oda kızın bağırmasından korktu arkasına bakmak hiç aklına bile gelmiyo kaçıyo Sad: bide bana yapışmış beraber kolkola kaçıyoz çok korktum arkadan birimi geliyo feln die bi bakyım dedim arkama hem koşuyorumm hemde arkama bakıyorum meğer köpek ikitaneSadSadbize doğru koşuyomuş kız görünce korkmuş ..benimde köpeğin isimini duymam yetiyo zaten Sad çok korkarım görünce ben tabana kuvvet nasıl koşuyorum ama diğer arkadaşalr hem bağırıyor hem kaçıyorlar benden hiç ses sade SmileSmileSmileçıkmıyor sade koşuyorum bi hızlaSmile neyse yanımdakiler saolsunlar benim yerimede bağırıyolardı ortalığı yıktılar o arada koluma yapışan arkadaşım yere düşemsinmi e o düşünce doğal olarak bende düştüm ..:'(dizim soyuldu ..resmen :'( neyse ilk ben ayayğa kalktım sonrada arkadaşımı kaldırdım arakmı döndüm köpek feln yoktu gitmişler feln dedim dedimSad: Sad: köpekmi?? dedi ..meğer bu hiç arkasına dönüp bakmamış niye koştuğunu bağırdığını bile bilmiyor....:yikildim::yikildim:bide kafamı kaldırıp krşıya baktımki bütün millet balkonlardaSad: rezillik düştüğümüzü bari görmeselerdi:yikildim:Smile...neyse bundada bir hayır vardır...SmileSmileSmile...
Ara
kı@ymı@k=)
geçmiş olsun canımSmile
Ara
riukeen
küçükken benimde başımdan böle bi olay geçmişti ama sanırım topuğuma çarpmıştı azı acımıştır yazık Big Grin
Ara
Seyduna
SmileSmileSmile saolun arkadaşlar
Ara
riukeen
birşey değil :yikildim: alemsin yav Big Grin
Ara
nazarboncuqu
kim dedi ki size bensiz sahilde gezinnBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin bensiz gezersenizz öyle olur:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
siyah_kelebek
yah çok kötü oluyo böylee ama insan kendini gülmekten alamıyo Wink
Ara
AfrâsyâB
Ben bu hikayeyi duymuştum galiba Big Grin
Ara
chatlaq
q.oLsun aDaŞŞTongueTongue
Ara
Patikli_Penguen
Karizma yerlerde desene Big Grin