:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
şeuy umar!m !lg!l€nursunuz da..=)
sudenaz
¨°o.O"T€q_h€c€"O.o°¨ :$

işde su üsdde gördüünüz.Confusedmiley12:.su günlerde tek isdeim olann..Confusedmiley22:ölmeden önce son arzumu yerın€ g€t!rmen!z! isd€d!g!m tekk cüml€..:--/eved sad€ c€ üstt€k!n!n bnm olmasını ısdıorum..:tey:öss zor zat€n 2 yıl sonra nolcaı bellı deıl..Sadeger öle b! torpiliniz olsaydı sayın admin abilerim admine ablalarim..:kucakConfusedizd€n inan!n g€l€cee da!r daaa garant!l! bişi isd€dimUndecided
örn:össTonguekarolsun össs...:x nese bu sonrakii yıllarda gündeme gecırırısBig GrinConfusedmiley12:TongueConfusedirit:
ns€ buda bnm geleceqd€ku unudmacagum t€q forumumConfusedmiley20:

kısacası admine ablalarım fee admin abilerim. fee sayın moderatör kardeslerım fee sibomm..balım.. bal kaymam:$Confusedmiley14:..ism!m! b! d€işdirsek noluySadSadSad:kucak::kucakConfused!z! s€fo b€€nBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin had! b! el atın..

not: itiraz lardan sakınalım..b€n bi zamanlar doum günü coocudum bana hiçbişi yabmadınısSadSad bi siboomm yabdı hıh:--/Tongue

öbdümmmmmm...:o bapayyyConfusedmiley14:

he bide mertt idiras edme yaf bari bana edmeBig GrinBig Grinnoluy x)
Ara
sudenaz
ya ya ama amaSadSadSad bişi yassın biyiSad
Ara
TutkuM
Balım yönetim ilgililenecektir isteğinle bir cevap veririlir...
Y a balım karışık nie bişey istedin ki..
Ara
sudenaz
bılmoomm yandakıler gidedebiliy sadece tırnaklarda kalabılıy..yaff ama güse böleSad... karısık deelkıe neresı karısık balım adı üsdünde tek hece...Big GrinBig Grin
Ara
TutkuM
Tek hece sen yani Big Grin
Ara
ѕqρα кJмя
üzgünüm ama;

hayır olamaz Big GrinBig Grindd
Ara
MorciveT
Konu kilitlenmiştir.

Sebep: Sadece saygı istiyorum. Biliyorsunuz Türkçemize karşı zaafım var, özellikle mi böyle bir katliam yaparak bize geliyorsun.

Düzgün bir şekilde tekrar konu aç ve isteğini düşüneyim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:42 PM