:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biz iki yalnız bir sevda eder miyiz?
Hasretiim
Ne güzel bir yüreğin var senin be adam!
Ne güzel güler gözlerin… İçi ısınır insanın elbettevirgulll.gif kanı kaynar sana ama bilmiyorum ki; bu hisler sonra sevgiye döner mi?

“Bir şans tanı bana” diyorsun. Alvirgulll.gif bütün şanslar senin olsun.
Yürekleri soğuktan üşümüş pek çok insanınvirgulll.gif şömine ateşi görmesi gibivirgulll.gif sevgi dolu birini gördüğünde yanında bulunmak istemesinden öte bir istek mi senin ki?

Naz değilvirgulll.gif kapris değil bunlar. Yoğurdu üfleyerek yemek hiç değil! Sadece deneyip görerek yanılmaktansavirgulll.gif biraz daha anlamaya çalışmak derdindeyim.

Büyük hayaller ve heveslerle başlanılan ilişkilerinvirgulll.gif nasıl hayal kırıklığıyla son bulduğunu bilirim. Çok büyük konuşanlarınvirgulll.gif lafı ağzından havaya savuranlarınvirgulll.gif iki gün sonra ortadan kaybolduklarına da çok şahitliğim vardır.

Sevgililikvirgulll.gif evcilikvirgulll.gif aşık olmacılık oynamadan önce; iyi arkadaşlar olacak kadar zamanımız olsavirgulll.gif hiç fena olmazdı. Sen banavirgulll.gif ben sana yabancıyken; sınırlarınıvirgulll.gif hikayeni bilmiyorken; cinselliğin o hoş ve keyifli çekiciliğine kapılmak bana göre değil.

Tutkuvirgulll.gif çekimvirgulll.gif arzu karışımı bir hoşlanmayıvirgulll.gif
aşkla karıştırmak ne sık yapılan bir hatadır! Gerçi günümüz aşkları hangi kelimelerle açıklanır; onu da bilmiyorum.

Her şeyim nettir benim. Köşelerimvirgulll.gif sınırlarımvirgulll.gif isteklerimvirgulll.gif istemediklerimvirgulll.gif sevdiklerimvirgulll.gif sevmediklerimvirgulll.gif kabul edeceklerimvirgulll.gif etmeyeceklerim bellidir! Biraz serttir çizgilerim belki ama ne aradığımıvirgulll.gif gönlümün nerede kanatlanacağını iyi bilirim.

Uzun yalnızlıklar
aşkı özletir. Sevdiğin birini düşününce burnun direği sızlar ya; işte onun gibi sızlar aşka hasret kalınca gönül. Sonra bir çift göz görürvirgulll.gif kapılır peşinden sürüklenir. Menekşeninvirgulll.gif mavininvirgulll.gif kahvenin peşinde akıp gider biraz. Ardan zaman geçer; artık gözler de büyüsünü kaybeder. Kusurlarına takılmaya başlarsın. Böyle biriyle yapamam dersin. Başlar aklın savaşlarıvirgulll.gif çalar ayrılık çanları!

Biz iki yalnızvirgulll.gif bir sevda eder miyiz? Göreceğiz! Aşk sandığımız bir rüzgara kapıldıysakvirgulll.gif zaman geçecekvirgulll.gif onu da çözeceğiz…

Ara
sıla
vayyy çok güzelmiş beeehhhh Smile teşekkürler hasretiim
Ara
Hasretiim
Rica Ederim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sana Yalnız Sana eRCi 4 312 04-12-2022, Saat: 05:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sevda Yitirilmiş Bir Cümledir Şair'in LuGaTında... €BeRimSin 1 510 04-12-2022, Saat: 01:46 AM
  ..:: B!R Sevda MasaLı ::.. €BeRimSin 7 459 04-09-2022, Saat: 11:52 PM
  Gözlerine Sakladım Sevda Cennetini... ROSE 3 465 04-09-2022, Saat: 02:24 PM
  Sevda kuracak bu hikayenin son cümlesini... ROSE 9 348 04-08-2022, Saat: 11:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:26 AM