:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir şiir
meervee
ben mı yoksa sen mı suclusun ne onemı var gıdıyorum ıste arkama bakıyorum fısıldamanı beklıyorum ufacık bır sozun yeter gerı gelmeme donmeme ıstıyorum senı daha soz mu gerekır sevdıgımı anlatmak ıcın adım atamıyorum bak senden gerı adım atamıyorum..Korkutur benı yalnızlıgım nedensız sular ıcınde yuzerım. Sılınır yuzum,hatalarım, kaygılarım korkularım. tek bır ız kalır ıcımde oda en sevdıgım adam "sen".Gideceksen sessizce git belli etmeden aniden sikeyet etmeden git. Bitmis anilarla bırak beni git ayrılık kolaydır giden için ya bekliyen. Git nolur sessizce bir gece uyurken kalbimden cık gitt!Ruhunda hıssetmek bır ınsanı ve kurdugun hayallere ınanmak aydınlattıgını sanmak onu yavasca baglanmak ızınsızce, sessizce, habersızce sevmek onu. gecelerce yanında olmak. Ruhunun derınlıklerınde kucuk bır koseye haps olamk ve hıc cıkamamak ordan cıkmamak... / ıste sana olan askım bu kadar.Aylardır yapamadıgın seyı bır anda yapmak ne güc. Özlemek ne kötü sey ulasamayacagın bır seyı ozlemek ozledıkce ıcıne cekılmek ve paramparca olmak ne kotü şeyyKendine verilen sevgiye bu kadar buyuk bir saygısızlıgı yapan o adamların baska birilerini sevdıklerini soyledıklerınde cogu zaman komik buldum. Nası bır kadının gozundekı ısıltıyı goremezlerdı sevılmedıgı halde sevmeye, onun icin guzel hayaller kuran bır kadını ayaklarının altına alırdı cogu kezzArasam sesini duyacaktım ve yeni bir yolculuk baslıcaktı sozlerın sozlerin içime düsmeye başlıcaktı bildiğim bütün aşk şarkıları yağmur olup yağacaktı içime... bakıp geçerken hayatıma tek iyi şeyin sen oldugunu anlayıp beklicektim senii
Ara
meervee
beğenirseniz başkada koyarımmBig GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Merve ...

Bunlar şiirmi ?
Ara
meervee
şiirr ama şiir gibi yazamadım yane toplayamadımmBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Topladığında burda yayınla ...

Yoksa hepsi silinir .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ..-..Şiir Gözlüm..-..HASAN-PELİN..-.. ciciKIS 5 583 04-13-2022, Saat: 10:52 AM
Son Yorum: wildfang
  Sir Soluklu Şiir.... *TATLI BELA* 3 509 04-13-2022, Saat: 10:09 AM
  Yilmaz Guneyden Bi şiir pusat41 2 347 04-12-2022, Saat: 08:53 AM
  gizil okuyun çok güzel bi şiir lugano 2 596 04-12-2022, Saat: 04:56 AM
  Bir Şiir Yazıyorum Şimdi Aşkı Bilenlere Stinq 3 352 04-11-2022, Saat: 06:27 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:17 AM