:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spor,dans,m?z?k:.::::
>As!_M€L€q<
SPOR,DANS,,M?Z?K VE TAB? K??? ???R YAZMAKKK VAZGECEMED???M YAPMAKTAN BIKMADIKLARIMDIRR...8gzprgw1ymcl4.gif

animation11vy1ovco8fb5.gif
p£r!k!z!
dansss m?zik graffity yapmak benim de ho?uma gidioo DANS M?Z?KKK
Ara
>As!_M€L€q<
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dansss m?zik graffity yapmak benim de ho?uma gidioo DANS M?Z?KKK
HER T?RL? DANSI YAPAB?L?YOR MUSUNN???? BEN DANS ETMEYE BAYILIYORUMMMMMMMMMM
kankiler
ben her tür dans edebılıyom genelde brak dans cok eylencelı tavısye edrım yanı
Ara
>As!_M€L€q<
kankiler Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben her t?r dans edeb?l?yom genelde brak dans cok eylencel? tav?sye edr?m yan?
hemen hemen hepsini bende yap?yorummm bazlar?? harii??? tabii ama hepsini ??renmeye ?al??aca??mmm bende sana funk ? ?nerimmm yaaaaaaaa emin oloda ?ook e?lenceliiiiConfusedmiley2:
mert
Rap Ciyim Zatenn Dans Benİm İÇİn Hayat
Ara
>As!_M€L€q<
mert Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Rap Ciyim Zatenn Dans Ben?m ???n Hayat
vayyy beee benim i?inde ?le arkada??m
>As!_M€L€q<
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Araban?n ?bres? 200 yaklas?rken B? techo Muz?k d?nlemek en buyuk hob?mm Ondan sonrak? hob?m YEMEK yemek AMa b? tulu k?lo alam?yomm...Big Grin
VAYYYYYYYY HIZ HEE G?SELL HIZI BENDE SEVER?MMM AMA BEN YEMEK YEM?YORUM K?LO ALIRIMMM D?YE YAAA Confusedmiley19:
D_style
LETSS DANCEEEEEEEEEE! YEAAAAAAAHH! valla ben danss etmeyee bayiliyoooomm her turlu dansida beceririm bazileri haricBig Grin meselaa cook guzel streatdance yaparim veya funk veya oryantalimda guzeldirBig Grin breakdancte yaparim Smile
Ara
w00w
serhatozz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Araban?n ?bres? 200 yaklas?rken B? techo Muz?k d?nlemek en buyuk hob?mm Ondan sonrak? hob?m YEMEK yemek AMa b? tulu k?lo alam?yomm...Big Grin

Ayn? dert bende de var Big Grin Kay?npeder bile kilo al dedi Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:27 PM