:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kefensiz Gömüyorum Yarınlarımı
ÇiLeK
gunaydingw8re9tt94kiwc5.jpg

YA YALNIZ SEN VE BEN.. YA Ovirgs.gif YA BEN...

Bir kalbe iki kalp sığmazvirgs.gif sığdırılmaya çalışıldığı anda da o kalp de aşk durmaz...

Hıhvirgs.gif aşk öyledir ki; sevgi sözcükleriyle yoğrulmak istervirgs.gif kendi içersinde tek olmak ister ve her söze onunla başlanıpvirgs.gif onunla sonlanılmasını ister...Yani anlayacağın aşkvirgs.gif her yolun sonunu ona çıkarmamızı ister.

Benim düşüncem bu aşk hakkındavirgs.gif bazıları belki tersini düşünür hatta...Tıpkı sen gibi sevgilivirgs.gif tıpkı sen gibi... Sen bir kalbe iki kalp sığdırmaya çalıştınvirgs.gif o sırada da farkında olmadan aşkı öldürdün...

Bazen geceleri kapım çalınırvirgs.gif açarım ama kimseler yoktur. Yalnız kapıyı açmam ile sıcak bir esinti yüzümde kol gezinmektedirvirgs.gif beni sonsuz bir huzura erdirmektedir.

Anlarım tabii o andavirgs.gif aşkın yoklamaya geldiği an olduğunu...Anlarım da tebessümler ile anlamamazlıktan gelirim o dakika... Gelmesi beni ayrı zevklendirirvirgs.gif çünkü anlatacak o kadar çok şeyim vardır ki onun hakkında ona...

Semada ki yıldızlar yakınlaşır sevdiğim insanı anlatırken adetavirgs.gif daha yakından duyabilmek için yanaşırlar bile penceremin kenarına... O vakit anlarım yıldızların hiç de göründüğü kadar küçük olmadığını...

Anlarımvirgs.gif sevgimin ve aşkımın yüceliğinivirgs.gif nasıl bir hevesle anlattığımı...

Aşkvirgs.gif yorgun akşamlarıma düşen ılık bir yaz yağmuru gibi düşer omuzlarıma hafif hafif... Her bir damla dinlendirir gecelerimi devirgs.gif kaçırır uykularımı ve başlatır sevdiğim insanı düşündürmeye...

Benvirgs.gif seni kalbimin tek sahibi yaparken aşka bandırılmış yüreğimde... Sen kalbinin neresine koyuyordun beni acaba? Bu sorular o kadar çok kurcaladı ki beynimivirgs.gif ha kazan ha kafam artık..Fark yok yani...

Bazen irin gelir gözlerimden ağrı yüzümevirgs.gif ilk gözümden kaynaklanır sanırım...Ama sen olduğunu farkedincevirgs.gif oturur bir de sensin diye ağlarım... Kim bilirvirgs.gif ne yaptın bana... Nedenliydi ihanetin boyutu ve nerendeydi diğer kalbin yeri ki irin irin akıyordun çabaklanmaya yüz tutarcasına...

Ama tüm bunlara rağmen bir gün olsun kahırlanıpvirgs.gif ses çıkarmadım sana.. Sebebi ise başlı başına belliydi ama ben yine tekrar söyleyeyim sana... Seni seviyordum ve .... Vesi de bana kalsın işte...

Evetvirgs.gif bildin korktum... Korkum aşkı kaybetmekti ama o aşkın yanın da seni de kaybetmekti... Farkındamıydın bilmem ama sen gülünce gülüyordu gözlerimvirgs.gif sen ağlayınc ağlıyordu sana bakmaya doyamayan bu gözlerim...

İlk başta ihanetini kaldıramam diye düşünüyordum ve hatta bir ara açıkçası senden tiskiniyordum. Sen farkında değilim sanıyordun ama ben hep saf rollerine yatıyordum...

Şu da var kivirgs.gif artık ben çok yoruldum. Bittiyse sende ki bu aşk ve çekip gittiyse ikimiz olmayan başka baharlara ne olur çekinme söyle... Ben beni aldattığın ilk günden beri hazırım buna...

Tırnaklarımvirgs.gif ihanetin gölgesini düşürdüğün toprağı kazmaya başladı bile... Sana olan aşkımvirgs.gif kefen olarak sessiz çığlıklarımda ki sancılarımı giydi hatta haberin olmadan... Mezar taşıma ise aşkımın isteği üzerine "aşk" değil de " aşk-ı ihanet" yazdırdım.

Herşey hazır ve bir tek uğultular çalkalanmakta. Yüreğim ürpertili fakat cesurluğum da bir okadar var. Şimdi ağır topu sana bırakıyorumvirgs.gif ben zaten herşeyi fazlasıyla kabulleniyorum...

Söyle bana ey aşkıyla muhatap edipvirgs.gif ihanetiyle yüreğimi bileyen sevgili...
Şimdi iki seçenek veriyorum sanavirgs.gif ikisinden hangisi...

Ya
Yalnız sen ve ben...

Ya O
Ya Ben...
Ara
ÇiLeK
Eskiden ben de diyordum…Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol..Hayat felsefemdi benim de bu cümle evet ama şimdi kendimi çiğniyorum..Olduğum gibi görünsem; zindanda yaşıyormuş gibivirgs.gif prangalara bağlanmışvirgs.gif gözlerimden yaşlar akıyorvirgs.gif bedenim kan içinde…Her gün sensizliğevirgs.gif sessizliğe sövercesine..Ama hayat devam ediyor kendim için olmasa da başkaları için olduğum gibi görünemiyorum..Sırf kendime çektirdiğim acıları başkalarına da çektirmiyim diye..Kendi yüküm altındavirgs.gif senin altında eziliyorum…

Göründüğüm gibi olsam...Sanki sen yokmuşsun gibivirgs.gif sensizlikvirgs.gif sessizlik yokmuş gibi..Sana bunu yapamam ki..Gözlerimden okunurken varlığın yokmuşsun gibi davranamamvirgs.gif seni ellerimle öldüremem…Yoksa beni öldürmek umrumda bile olmaz!!!…

İkisinin arasında yaşıyorum yani ne olduğum gibiyim ne de göründüğüm gibi…Aradaki ip bir koparsa eğer öyle bir düşücem ki kimse elimden tutup kaldıramıcak ..Ama yapamıyorum artık yokluğun kanatıyor ve tüm kanları içime akıtıyorum..

Sustukça birikiyorum..söyleyemediklerimvirgs.gif anlatamadıklarımvirgs.gif göremediklerin!… ne kadar dayanabilicem buna bilmiyorum…Ya kendi içimde boğulucam ya da ……Neyse boşver ben en iyisi göründüğüm gibi olmaya çalışıyım…

alıntı
Ara
ÇiLeK
Ben seni sen yokkende yaşıyorum
[b][SIZE=5]Sen yokkende sevebiliyorum

Ben seni sensiz seviyorum be bitanem
Ya sen ya sen beni seviyormusun
İçinde küçükte olsa sevgi tanesi var mı
Var mı söyle var mı?[/SIZE]
[/b]

ÇiLeK
Ara
Firari Fırtına
Çilekbahçem ...............
Ara
ÇiLeK
Biliyorum bigün bile affedilmeyecegim,biiyorum anlam veremeceksin böyle yapmama keşke açıklayacak zamanım olsaydı 2 saat sonra uzun bi yolculuga çıkacagım belkide dönmeyecegim o yolculuktan arkamda beni seven degilde beni sevmeyen yürekleri bırakmak istedim bigün bile affetmeyeceksin biliyorum bu yüzden adım bile anılmayacak sevgimi ortaya koyuyorum yine sevgim burda kalbimde olacak ben bendim her zamanda öyle kalıcak ....affetmeyin beni affetmenizide beklemeyecegim çünkü ben o uzun yolculukta bile sizi yaşacagım sizi sevecegim...bigün belki ben gelirim belkide küçük bi haberimi duyarsınız aylardan sonra ben buraya aittim halada öyle öylede kalacak sevdiklerim benden nefret edecek olsada ben sevmekten vazgeçmicem...sevgi dolu olucam hiç bir söz aklımdan çıkmayacak yüregim eger eger sevgim büyükse ki ben büyük olduguna inanıyorum bu seyahatten dönüşümde sevgi dolucak gülen yüzümle ama eger....neyse beni sevmeyin benden nefret edin ama ben sevicem devam edicem Yalnızım artık yapayalnızım ve tek başıma üstüstesinden gelicem....Yüregimde sevgim var ...

Rabbime emanet yüreklerim sevdiklerim...

...............................................................................
..........................................
..................
.........
..
Ara
chacy35
DERS KODUDERS ADIDÖNEMKREDİKATEGORİ115DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 551Seçmeli116DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 661Seçmeli121FELSEFE - 142Ortak132TARİH - 222Ortak136TARİH 664Seçmeli142T.C.İNK.TAR. VE ATA. - 252Ortak154COÄžRAFYA 444Seçmeli206PSİKOLOJİ - 112Seçmeli252TURİZM - 224Seçmeli262HUKUK - 222Seçmeli411TÜRK EDEBİYATI 113Ortak421FİZİK - 112Ortak441BİYOLOJİ - 112Ortak474İŞ GÜVENLİÄžİ - 112Seçmeli475İŞ GÜVENLİÄžİ - 222Seçmeli478MANTIK - 112Seçmeli483SAÄžLIK BİLGİSİ - 112Seçmeli492TRAFİK VE İLK YARDIM BİLGİSİ 261Seçmeli

Seçilen Ders Sayısı:18Toplam Kredi:40yazdir_a.jpg
Ara
chacy35
allah pardonya offf gittim nereye yazdım kafa kalmadı girceğim dersleri sana yazdım özürrrrrrrrrrrrrrrr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sen büyütür müsün yarınlarımı benim yerime…? acemhe 1 465 12-14-2010, Saat: 11:21 AM
Son Yorum: PCKoPaT
  Ey Yazımı Toprağa Gömüyorum.. Ebu-CeNDeL 3 334 07-03-2009, Saat: 12:02 AM
Son Yorum: TutkuM
  seni çaLdığın kaLbime gömüyorum... _AL0n3_ 1 380 10-13-2008, Saat: 12:56 AM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:28 PM