:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kan grubu ili?kileri
p£r!k!z!
Kan grubu-Kisilik iliskisi

Kan gruplar?n?n insan ki?ili?i ile yak?ndan ilgisi oldu?u anla??ld?. Japon uzmanlar farkl? kan gruplar?n?n erkekler ve kad?nlar ?zerindeki etkilerini konu alan bi ara?t?rmas?n?n sonu?lar?n? a??klarken, "?nsan v?cudunun kimyas? ile ki?ilik aras?nda ?nemli ba?lar var. Kan gruplar? bunlardan biri." dedi

A Grubu Kad?n?
Para harcamas?n? ?ok sever. Seksi i? ?ama??rlar?na d??k?nd?r. ?ocuklar? ?ok sever ve ?ocuk sahibi oldukdan sonra e?ini ihmal eder. De?i?ikli?i seven biridir.
A Grubu Erke?i
D?zenli ya?amay? sever. ?yi bir dost ve konu?mac?d?r. Birlikte olaca?? kad?n? se?erken ?ok titiz davran?r.

B Grubu Kad?n?
?stek doludur. Sekse hi? hay?r demez. Para konusunda eli ya ?ok a??kt?r ya da ?imridir
B Grubu Erke?i
?zg?rl???n?n s?n?rlanmas?ndan nefret eder. Kad?nlara sayg?s? sonsuzdur. Hep ne?e dolu bir aileye sahip olmak ister. Yemek konusunda son derece titizdir.

AB Grubu Kad?n?
Erkeklerin y?re?ini hoplatan elbiseler giymeye bay?l?r. Para konusunda tutumludur. Yemek pi?irmekte, m?kellef bir sofra haz?rlamakta ?zerine yoktur.
AB Grubu Erke?i
Aile i?inde mutlaka s?z?n?n dinlenmesini, isteklerinin yap?lmas?n? ister. Ho?g?r?l? ve kararl?d?r. En iyi a??klar bu grupdan ??kar. E?ine ev i?lerinde yard?m etmekten ?ekinmez.

0 Grubu Kad?n?
Mutfan masraflar?ndan k?sarak kendine ho? elbiseler al?r. ?ocuklar? biraz ele avuca geldi?inde hemen ?al??ma hayat?na d?nmek, toplumdaki yerini almak ister. Yemek yapmakla fazla u?ra?mak istemez. Pratik yemekleri tercih eder.
0 Grubu Erke?i
A??k oldu?u zaman birlikte oldu?u kad?n? ?ok k?skan?r. Kalabal??? sevmez. Son derece hareketli, ?al??kan ve h?rsl?d?r. Sevgilisine veya e?ine s?k s?k hediye almay? sever
Ara
Firari Fırtına
Alıntı:A Grubu Erkeği
Düzenli yaşamayı sever. İyi bir dost ve konuşmacıdır. Birlikte olacağı kadını seçerken çok titiz davranır.

Aynı ben yahuuuuu
p£r!k!z!
benm ki bana uymuyo =)
Ara
AdAmIn1i
p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benm ki bana uymuyo =)

Ehuehu Sen Uzayl?s?n O Y?zdenBig Grin
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
w00w
0 Grubu Erkeği
Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Kalabalığı sevmez. Son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık hediye almayı sever

ben neymişim be abi. Smile
Ara
MasaL_perisi
Benimki de bana uymadıSmile
Anladım biz Peri olduğumuz için...Kanımız yokki bizimSmile Ruhlarımız var...
Ara
AdAmIn1i
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benimki de bana uymad?Smile
Anlad?m biz Peri oldu?umuz i?in...Kan?m?z yokki bizimSmile Ruhlar?m?z var...

Zuhahah Farkl? Bir Bak?? A??s?Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:38 AM