:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kişisel Şiir Yarışması / Ödül : VIP Üyelik
Firari Fırtına
Merhaba ,

Yönetim takdiri gereği , vip üyelik verileceği doğrultusunda , kendi şiirlerimiz adı altında bir yarışma düzenlemek istedik . Yarışma ödülü başlıktanda anlayacağınız gibi vip üyelikdir . Yarışmaya gerekli koşullar doğrultusunda alıntı şiir ve benzeri kandırmaca durumlarında da üye'ye uygulanacak ceza süresiz ban'dır .

Yarışma gereği kendi şiirleriniz konularını kendiniz beğenebilirsiniz . Duygusal şiir , bilimsel şiir , komik şiir vs ..... Yarışmaya sunulan şiirler hakkında yorum yapmak yasakdır . Eleştiride bulunmak yasakdır .

Öngördüğümüz bu yarışma bugün başlayacak ve Cuma gününe kadar devam edecekdir . Cuma günü akşamı son gündür .

Dip Not : Yayınlanan , yarışmaya katılan şiirler Sevda yürekli ve Sibel tarafından takip edilecek ve yarışmaya girecek şiir başlığı hemen bu mod arkadaşlar tarafından kilitlenecekdir .

Temennim ve umudum , gerçekden güzel şiirler yayınlanacak olması . Duygusuz yürekler bunu başarırmı ? Ben başarır diyorum . Yanıldığımda zaten yıkılırım . Sizlere güveniyorum , özelliklede şiir yazan kalemlere güvenim sonsuzdur .

Kolay Gelsin ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Bilgilendirici Mesaj ,

Yarışmaya gireceğiniz şiirinizi Yarışma ana başlığındaki yere yayınlayınız . Yorumlara kapalı olacakdır ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Üzüldüm doğrusu ,

Koskoca duygusuz'da 10 kişi mi var şiir yazabilen . Nerde bizim güzel yürekli şairlerimiz . Gerçekden üzüldüm . Hadi geçelim yarışmayı da , yani diğer forumlarla aramızda fark olsun diye şairlerimize güvensek , demekki yarı yolda kalcaz .

Helal olsun , aynen böyle devam edin .....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Yarışmada son saatler ............

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Şiir Yarışmamız Sona Ermişdir . Lütfen ekleme yapmayınız . Sonuçlar en yakın zamanda tüm duygusuz ailesine bildirilecekdir .

Katılım için sonsuz teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Saat : 23:55 e kadar eklemeler yapılabilir .....

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Şiir ... €BeRimSin 0 1,037 08-07-2008, Saat: 01:41 AM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:14 PM