:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyqusuz.Com ayriCaLiqi (FarkLi bakiS)
aSpeRa
Burada Basamakları Tek Tek Tırmanırsın. Koşarsın, Çabalarsın ve Zirve Tam Karşındadır ama Ulaşamazsın.Duygusuz.com'DA Dostluğun Sonu Yoktur. Sürekli Çıktığın Dostluk Merdivenidir.
5lv86ea7.jpg
Çiçekli Yollardan geçersin Duygusuz.com'DA Tüm Arkadaşların Sana Elini Uzatır, Çiçeğin Suya uzandığı gibi. Hiç çıkmak istemezsin bu güzelliğin içinden.

xh67yqaq.jpg
Tüm Lezzetleri, Farklılıkları Bir arada yaşarsın Duygusuz.com'DA Birgün Geriye Baktığında Çok yol katetmişsindir. Bütün bunları benmi başardım diye şaşırırsın. Sonra anlarsınki Bu yolda her basamakta onlarca arkadaşından yardım almışsındır.

rwb2sfex.jpg
Bazen O kadar çoğalırızki İlerlemek için yollarımızı genişletmemiz gerekir. El Birliği ile bunuda başarır Engelleri tek tek kaldırırız
uwshtxyi.jpg
Tehlikeli virajlardan dönmek zorunda da kalabiliriz. Ama Biz Duygusuz.com'UZ !! bize hiçbirşey olmaz. Arkamıza Bakmayız. Bakmayız çünkü her zor anlımızda sıcacık bir nefes samimi bir el bizim yanımızdadır..
yf8l33u4.jpg
Sonunda Düzlüğe Çıktığımızı zannederiz bitti deriz ama bu yol çınarların derinlere saldığı kökler kadar kalıcıdır. Yanımızda yüzlerce dostumuz vardır artık hiç bitmeyen Yolculuğumuzda.
ikd3ei3k.jpg
Duygusuz.com Üyesi Olmak ßir Ayrıcalıktır !!! ...
Ara
CaNaT
Smile Smile Smile güzel
Ara
nry8
teşekkürler..hakkaten güzelmiş..
Ara
Firari Fırtına
Duygusuz olmakmı ayrıcalıkdır ?
Duygusuz.com mu ?

Tartışılır bence ... Duygusuzlar olmasa , duygusuz.com ne işe yarar diye düşünüyorum .

Sevg ...
Ara
firari_jojuk
duygusuz.com evet çok güzel bi ortamı arkadaşlığı dostluğu olan bir site...geçen yıl da öle idi.ama bazı sorunlar bazı kişiler yüzünden siteden uzaklaşmıştım...her şey değişmiştir diye düşünüyordum...ama bi bakayım dedim geldim.sadece değişen kişiler olmuş...baya bi kişi ayrılmış siteden duyduğuma göre başka bi sitede takılıyorlarmış...ama forumdan mı kaynaklanıyo bilmem amainsanlar değişse bile yeni gelen hiç kimse aratmıyo gidenleri...ne zaman olursa olsun kim olursa olsun burada arkadaşlık dostluk bi başka güzel geliyo bana...burada geçen seneden tanıdıklarımda var belki onlarda beni hatırlıyorlardır kim bilir...mesela ezberimsin hasan canat sagopa kjmr ve belki hatırlamadığım kişiler.bu güzel ortamı yaşatan her kese teşekkür ederim...bu cuma gününden sonra artık fazla takılamıycam haftada bi gün ancak...iznim bitiyor dönüyorum askerliğe tekrar...gidiyorum ankaraya...ama her hafta sonu buradayım kurtulamazsınız benden...sizleri seviyorum dostlar....
Ara
riukeen
hoşgeldin yeniden
Ara
aSpeRa
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Duygusuz olmakmı ayrıcalıkdır ?
Duygusuz.com mu ?

Tartışılır bence ... Duygusuzlar olmasa , duygusuz.com ne işe yarar diye düşünüyorum .

Sevg ...

burayi daha fazla sevicemde birde muhalafetler oLmasa Smile)))) aRkadasim ben burayi duygusuz yeri görmüyorum sadece buRasi duygusuzlukla duygularini gizleyen bir forum bu benim görüsüm yinede yoRumun icin Tskr Ederim Allahin Slm'i üzerin'e oLsun
Ara
aSpeRa
Tüm aRkadasLara Tskr Ederim Sagolun begendirebildiysem ne mutlu bana
Ara
AfrâsyâB
aaaaaaaa benim geçtiğim yollar Big Grin
Ara
chatlaq
GüzeL oLmuŞ aSpéRa Confusedmiley20:Smile
€meğine SğLık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Farklı ve güzel (: Yorgun Yürek 6 627 12-12-2008, Saat: 08:17 PM
Son Yorum: gnc_fb
  FaRkLı 0T0büs DuRakLaRı .. Böcük 5 657 06-21-2008, Saat: 05:43 PM
Son Yorum: Böcük
  Yeni farkLı Türk Bayrağı gifleri Shrewish 0 784 04-17-2008, Saat: 05:14 PM
Son Yorum: Shrewish
  40 ünlü, 40 farklı portre! Çok güzel bir çalışma.. rocker_nergiz 12 1,420 10-12-2007, Saat: 01:20 PM
Son Yorum: rocker_nergiz
  Ünlülerin farklı jest ve mimikleri... Elfida 5 589 10-05-2007, Saat: 08:18 PM
Son Yorum: Elfida

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 11:15 PM