:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hilalimmm Iyiki Doğdun:)
kı@ymı@k=)
CCCEEEEYYYYLLLAAANNN_GGÖÖÖZZZLÜÜÜ'MMMSmile

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... Birthday_Cake.jpg

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun!

1.gif

dogumgunu4ii5.gif
Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

birthday_glitter_graphics_03.gif
Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

5.gif

BENİM KÜÇÜK KANATSIZ MELEÄžİMM İYİKİ DOÄžDUN İYİKİ VARSINN..Smile
Ara
nry8
iyi ki doğdunnn...happy birthdayy to uuuBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
bulunduğu yerde internet olmadığından benn onun yerine teşekkürlerimi sunucamBig Grin
Ara
nry8
önemli değil...bu konuda en büyük emeği olan sensin merve..asıl sana teşekkürler..
Ara
kı@ymı@k=)
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:önemli değil...bu konuda en büyük emeği olan sensin merve..asıl sana teşekkürler..

daha fazlasınıda yapmayı isterdimdee şartlar bu kadarına müsade ediyoBig Grin teşekkür ederim tekrardan
Ara
iLLeth.!
hilal nerdekim..Big Grin
Ara
iLLeth.!
nese ii ki dodun hilaljüm..Big Grin
Ara
nry8
hilal yhoq onun yerine biz warız...mervecim benim de yaptıım tembelliktiBig Grin
Ara
kı@ymı@k=)
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hilal nerdekim..Big Grin

hilal köyde canım
Ara
kı@ymı@k=)
iLLeth.! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nese ii ki dodun hilaljüm..Big Grin

onun adına teşekkür ederimm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İyiki doğdun ONAÇ Xesar 8 960 02-03-2014, Saat: 07:08 PM