:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sudem (Balım ) nice mutlu yıllara:)
Firari Fırtına
Yaşın kaç senin deli kız ?
Ara
sudenaz
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet balım orda olsam sarıp sarmalardım seni bunu sen bilion ama uzaktan da olsa hissediyoruz balım ..bende seni çok seviyorum canımın en güzel yanı Smile
çok duygulandım ama Smile

senı bi öberım bi öberım kımse bıragdıramas ama sefom sana ama benımsın amaTongueConfusedmiley16:Confusedmiley17:coq mudluyum ılk defa cog cog mudluyum hole:tey:
Ara
sudenaz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaşın kaç senin deli kız ?

dha 17 17 17 lalalalal:teyteyConfusedefom nen siziTongueSmileConfusedirit:
Ara
Firari Fırtına
Sude ............

İyiki doğdun diyeceğim ama , niye doğdunki anlamadım gitti . Şartmıydı doğman düşünsene ?

Sevg ...
Ara
TutkuM
hep böyle mutlu ol canım benm Smile
sende benmsin vermem ellere seni Smile
Ara
sudenaz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sude ............

İyiki doğdun diyeceğim ama , niye doğdunki anlamadım gitti . Şartmıydı doğman düşünsene ?

Sevg ...

:S:S:S abim kız bebeg ısdemıs halamınkı gıbı olsun demıs..erkek oluysa kafasını keserım demıs psikopat..annem cok dua edmıs kız olsun yogsa kardesıne bısı yabıkoycak allhım diye..ben olmusum..napimm zorla ısdedıler kıraamdım geldımBig GrinBig GrinTongue:yikildim:
Ara
sudenaz
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hep böyle mutlu ol canım benm Smile
sende benmsin vermem ellere seni Smile

senın yanındayken mudsuzluk ne kelıme ucuyorum be balımm hersey ıcın varlıgın ıcın cok tesekkürlerWinkyanımdaol yeder...bütün mudsuzlukları varlıgınla asarımWinkTongueSmile:Smile;Wink
Ara
Firari Fırtına
Peki ya şimdi ,

Hadi o zaman kıramadın geldin .... Gideceğin zamanda gelecek . O zaman kimi kırmamak için gideceksin . Bunları düşündünmü sen ?

Sevg ...
Ara
sudenaz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Peki ya şimdi ,

Hadi o zaman kıramadın geldin .... Gideceğin zamanda gelecek . O zaman kimi kırmamak için gideceksin . Bunları düşündünmü sen ?

Sevg ...

yabamadıgım cog sey var günahlarım sevablarımı aşıodur belkı ama elımden gelenı yabıyorum ınan bna. . .görevlerımı tam yerıne getıremıyorum bazen belkı eved. . ınsanoglu cog nankör bende dahıl rahatı bulunca ölümü yanmayı dogmayı unuduyorus bazen günesın nerden dogup baddıgına bıle bagmıyorus oysa bılmıolarkı günes ters yönden batarsa sonumuz oluy. . . bugün barı yabma oluymu ben saten ölümü hıc aklımda cıkarmıom bıran bıle ..Sad:Confusedmiley22:Sad:Sad:
Ara
TutkuM
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yabamadıgım cog sey var günahlarım sevablarımı aşıodur belkı ama elımden gelenı yabıyorum ınan bna. . .görevlerımı tam yerıne getıremıyorum bazen belkı eved. . ınsanoglu cog nankör bende dahıl rahatı bulunca ölümü yanmayı dogmayı unuduyorus bazen günesın nerden dogup baddıgına bıle bagmıyorus oysa bılmıolarkı günes ters yönden batarsa sonumuz oluy. . . bugün barı yabma oluymu ben saten ölümü hıc aklımda cıkarmıom bıran bıle ..Sad:Confusedmiley22:Sad:Sad:
balım bugün senin mutlu günün üsülme olar mı?
biz seni çok sefioz:kucak::kucak:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MaSaL YüzLü Nice MutLu YıLLaRa... €BeRimSin 40 2,704 04-14-2022, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Nice yıllara TutkuM Xesar 0 758 04-10-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Mutlu Yıllar Çilek acemhe 7 944 03-14-2014, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: Xesar
  Nice Yıllara # Pè®iM§ii # Xesar 2 575 03-14-2014, Saat: 01:20 PM
Son Yorum: acemhe
  Mutlu Yillar by-göçmenoglu acemhe 2 594 02-11-2014, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 05:06 AM