:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sudem (Balım ) nice mutlu yıllara:)
sudenaz
sibel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canımsın benm Smile bende sana aşığım Smile
balım hemen gör istedim msn de öle ifade etmişin ya unutmam seni Smile
öpüyorum güzel yanaklarından Smile

benım ıcın cok önemlısın..ne oluysa olsun demedıkmı bız bırbırımıze ehr halukarda..yanımda bazen olamasanda agladıgımda bana sarılamasanda emınım burda orsan sara kollardın benı sana sefom canımın ıcı.....:$:kucak:
Ara
Yorgun Yürek
Nice mutlu yıllara Sude Sevdiklerin ve sevenlerin ile bir ömür ...(Amin)
Ara
Firari Fırtına
Ne zaman doğdun sude ?
Ara
sudenaz
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=sudenaz]

bende seni seviyorum canım benim nice senelere

SmileSmileSmile sizli senelere... bırlıkde oldugumus senelere... odunumTongueTongue:teytey::SmilemujkWink
Ara
sudenaz
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nice mutlu yıllara Sude Sevdiklerin ve sevenlerin ile bir ömür ...(Amin)

saol janım sefdıklerımle umarım..... cok tesekkürler... cog mudlu oldum Smile
Ara
sudenaz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne zaman doğdun sude ?

bugünSmileSmile yarınSmileSmile işde tam ortasıTongueTongueTongue dogayımmı TongueTongue ısın veerırsen dogcam anoomm cikineTongueTongue o ne öle hesab sorar gıbım ne saman dogdun nenBig Grin Sad aylarım bag ühü fılam yaneSmile:kucak::kiyamam:
Ara
Firari Fırtına
Saat kaç hatırlıyormusun ? Doğum saati ?
Ara
Firari Fırtına
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bugünSmileSmile yarınSmileSmile işde tam ortasıTongueTongueTongue dogayımmı TongueTongue ısın veerırsen dogcam anoomm cikineTongueTongue o ne öle hesab sorar gıbım ne saman dogdun nenBig Grin Sad aylarım bag ühü fılam yaneSmile:kucak::kiyamam:

Keşke türkce yazsaydın , anlamadım ben seni ... s u d e ?
Ara
TutkuM
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benım ıcın cok önemlısın..ne oluysa olsun demedıkmı bız bırbırımıze ehr halukarda..yanımda bazen olamasanda agladıgımda bana sarılamasanda emınım burda orsan sara kollardın benı sana sefom canımın ıcı.....:$:kucak:
evet balım orda olsam sarıp sarmalardım seni bunu sen bilion ama uzaktan da olsa hissediyoruz balım ..bende seni çok seviyorum canımın en güzel yanı Smile
çok duygulandım ama Smile
Ara
sudenaz
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saat kaç hatırlıyormusun ? Doğum saati ?

yog ben hatırlamıore..Smiledee annem sabaha karsı hava daha aydınlanmamısken 5bucuk 6 yada o aralarda bıyerlerde die rivayet eddi ama bılosanmı dogrudur.. o heyecanla yannıs görmüs olabılıy...saad bozuk olabılıy..hemsıre kandırmıs olabılıy..dokdor..ıllede su saadde olsun demıs olabılıy..ıhdımallerı degerlendırmek lasım:S:S ölücekmıyım pekı SmileTongueTongueTongue:kucak::kucak::kucak:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MaSaL YüzLü Nice MutLu YıLLaRa... €BeRimSin 40 2,704 04-14-2022, Saat: 12:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Nice yıllara TutkuM Xesar 0 758 04-10-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Mutlu Yıllar Çilek acemhe 7 944 03-14-2014, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: Xesar
  Nice Yıllara # Pè®iM§ii # Xesar 2 575 03-14-2014, Saat: 01:20 PM
Son Yorum: acemhe
  Mutlu Yillar by-göçmenoglu acemhe 2 594 02-11-2014, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 03:30 AM