:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkin Iicn Ne Kadar Sabirli Olabilirsin??
blackqirl
ohh be benı farkettınız hosbulduk naparsınızBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
blackqirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mrb herkesee..ya cok klasık olucak bu sozukler emınım ama askk bende gözle gorulur bısey olmaya basladıgı zamanlar galıba.lise zamanımzda cok aska tanık olmusuzdur ılk askımız demısızdırr.ama zaman gectıkce zaman bızden bıseyler alıp göturdukce gıdenlerın yerının doldugunu sanırız hep o zmandakı boslugu dolduran sadeece bızım eksıklıgımızmıs.ben bunu gordum..

eksiklik yoktur
o senden birşeyler alıp giden zaman aynı zamanda sana birşeylerde bırakmıştır mutlaka onun kaçırmaz dikkat edersen sonrası için daha farklı bi bakış açısına ulaşabilirsin
olgunluk denen şey buradan geliyor sanırım Smile
Ara
blackqirl
tskklerrrr naparsınızBig Grin
Ara
CaNaT
blackqirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohh be benı farkettınız hosbulduk naparsınızBig GrinBig Grin
,

gözlerim çok keskindir hiç bişi kaçırmam Big GrinBig Grin adın neydi karakız ?
Ara
meLanqoliA
meRHAba HosGEldiN Tekrar. bi Ara BAstan SoNA diNLeyelim SeniN aNılarını YhaBig Grin GErilim aKSiyon dram icerio gbi duruOoBig GrinBig Grin BEn eMRe bu aradaa. Smile
Ara
blackqirl
aynen olee zamanlaaa anlıorum herseyıı.
Ara
nry8
hoşgeldn...
Ara
CaNaT
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nei cnm..hem sen mi anlatçan hikayeyiBig Grin

tmm ben anlatayım ama uzun bi hikaye olacak hiç bitmeyebilirde dinleyebilecekmisin ???
Ara
blackqirl
şii bakaleee ne hıkayesıymıs ooSmilenese bende ceylan arkadaslar memnun oldummmm
Ara
CaNaT
blackqirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şii bakaleee ne hıkayesıymıs ooSmilenese bende ceylan arkadaslar memnun oldummmm

bizimkisi bir aşk hikayesi siyah beyaz film gibi biraz Big Grin

tekrar hoşgeldin Ceylan bende Ercan

iyi forumlar iyi eğlenceler Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hey Uzat elini... Bak tutabiliyorsun... Söylemiştim ben gerçeğim.. Ölüm kadar gerçek. df1984 9 408 08-09-2008, Saat: 03:16 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:46 PM