:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çığlık Çığlığa
beautiful_matrax
Bende söylemiştim aslında aşk a o kadar, bırak istediği gibi davransın. Ne olabilir ki en fazla sıkılır çeker gider. Kalp bu, alışkanlıkla boğuşurken kendini bilmez duyguların durum bozukluğuna iter.

Sana hiçbir fantezi tuzak kuramaz bu halinle. Hangi sahte kadın, ne yapsın ki seni. Ne güzel de oldu şimdi terk edilmen. Yeniden aşık olmanın tam zamanı.

İlk günüm;

Kanım çekildi. Olayın sarhoşluğuyla ne kadar nevresim varsa o yatakta değiştirdim. Kanım aktı oracıkta şarap sanıp da yudum yudum içtim. Sen aşktın ya, yalana kucak açıp onunla sarıldın. Beyaz bir heykel oldu yüzüm onurun karşısında. Beni zerreye muhtaç olacak kadar hayatına kazımadın. Karanlık bir gece mor uyandı rüyaların. İçinde yosma zevkler avucunda ölümü bıraktın. Çok yalnız ve sevgisiz kaldın. Sorumsuz ve bir acayip surette kimliğim. İşte ben bu halimde zevk denilenden daha da ileri en hissiz bir bekleyişteyim.

Bana dönmeyeceğinden eminim. Ya da benim seni affetmeyeceğimden. Ne olursa olsun yaşam denilenin sensiz de devam ettiğinden.

Bak gözlerim de ne var kaygısız mahcup terbiyesiz bir yara. Köhneleşmiş cehennemlerdeyim hepsini kaydet. Teker teker hazmet kinimi. Ben senin tenin de efkârdan öteye gidemeyen bilinçsiz bir şehvetim.

Dertlerime kâbusu aktarmadı ne kadar da olsa sendeki uçukluk yüksekliği. Kahrın en adi güzelliğini sende çektim. Sessiz fırtına sonrasında akıl almaz intihar planlarıyla süsledim yedi tepemi. Gizli gizli bir serzeniş belirtisi.

Belki de deliriyorumdur.

İçimdeki seni sana anlatsam var ya çıldırırsın. Yerinde duramaz kahrolur ayakta yaşar bir poz verirsin. Ömrün çeker seni en fazla sineye. Sen içimde alevsiz bir aşk, bitmeyen bir nefretsin. Ne kadar atmaya çalışsam da seni aklımdan, biliyorum.

Çırılçıplak bir utançla aslında içten içe sana daha da âşık oluyorum.

İstemiyorum senden geleni. Sen beni bitirdiğin gibi geleceğimi de ziyan edersin. Nesi varsa düşünmek bile gelmiyor bu aşkın.

Neşesini, sevincini, her zerresini gömü halinde taşırımda bir daha istemem senden seni. Zaten senle alakalı bir sevda bahsim yok ki, içimde doğsun bir umut sana doğru. Sakın gelmek gibi bir akılsızlıkta bulunma. Zira can bedenden çıktığında sende ebediyetle kirlenmiştin zaten

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÇığLık ÇığLığa da Susarmış İnsan..! MeLeksi 1 610 02-07-2011, Saat: 06:11 PM
Son Yorum: history
  Bir ses değildi beklediğim, yada çığlık.. acemhe 0 352 05-18-2010, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: acemhe
  Suskunuz… Hem de ÇığLık ÇığLığa Bir SuskunLuk... acemhe 2 423 02-06-2010, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: Aşksı@z
  Çığlık Atacak Kadar Sus ! acemhe 0 361 11-30-2009, Saat: 12:21 AM
Son Yorum: acemhe
  İçim "çığLık" , Dışım "SUSKUN" bidely 3 441 04-10-2009, Saat: 09:44 PM
Son Yorum: bidely

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 09:12 PM