:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
budA béN :)
nazarboncuqu
hım..SmileSmile şaka demiştim zatenTongue avatarındaki adama da benziyon saçlar uzun falannBig GrinBig GrinBig Grin A.s.b Emre..SmileSmileSmile inşş sahibini bulursunn.SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
meLanqoliA
miyasem22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:avatarındaki adamla bi akrabakıgın var mııııııı????beyaz olmasn aynı walla.....!
allah sahibine kavuştursun o zmana
beN beYAz deilimki BAkma Resimde biras BEyaz cıkmısım Kapkara biseyim O rESimdeki Kadar Olmasamda KArayım yaNİBig Grin KOYu Esmer HEsabıı Big Grin
Ara
meLanqoliA
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hım..SmileSmile şaka demiştim zatenTongue avatarındaki adama da benziyon saçlar uzun falannBig GrinBig GrinBig Grin A.s.b Emre..SmileSmileSmile inşş sahibini bulursunn.SmileSmileSmileSmileSmile
t$k Ederim canımm BEnimm.. Ayrıca İSmin NEydi Senin BAska YErdede Sormustum cewap Wermemistin..
Ara
cehennem22
meLanqoliA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beN beYAz deilimki BAkma Resimde biras BEyaz cıkmısım Kapkara biseyim O rESimdeki Kadar Olmasamda KArayım yaNİBig Grin KOYu Esmer HEsabıı Big Grin

nese ortagım sen onu nboş ver sen ondan yakışıklsın ondan........!
Ara
meLanqoliA
miyasem22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nese ortagım sen onu nboş ver sen ondan yakışıklsın ondan........!
EywaLLAh BroBig Grin
o Senin YAkısıklIlıqın SmileWink
Ara
nazarboncuqu
meLanqoliA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:t$k Ederim canımm BEnimm.. Ayrıca İSmin NEydi Senin BAska YErdede Sormustum cewap Wermemistin..
bşy değil EmreSmileSmile ismim Esraa nerde sormuştun?..görmemişimdir ozaman yoksa söylerdimmSmileSmile
Ara
meLanqoliA
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bşy değil EmreSmileSmile ismim Esraa nerde sormuştun?..görmemişimdir ozaman yoksa söylerdimmSmileSmile
Evet görMEdin HEralde.. Memnun Oldum Esra.. Big Grin
Ara
nazarboncuqu
meLanqoliA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet görMEdin HEralde.. Memnun Oldum Esra.. Big Grin
ben de memnun oldummm..SmileSmileSmile
Ara
meLanqoliA
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben de memnun oldummm..SmileSmileSmile
$eker Sey Seni Big Grin
Ara
nazarboncuqu
meLanqoliA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:$eker Sey Seni Big Grin
tşkk...SmileSmileTongueTongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BuDa BeN...:D coNrad 1 440 04-14-2022, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: wildfang
  ALeM DElikAnLi göRsün!! Buda benn!! hehe experiance 14 2,292 04-12-2022, Saat: 11:18 PM
  buda NiGhTmArE ama korkmayın:) NiGhTmArE 18 836 04-02-2022, Saat: 09:11 AM
  BuDa MeN -2 (: juLia 38 1,721 04-01-2022, Saat: 08:52 PM
  BuDa MeNiM (: juLia 59 2,264 04-01-2022, Saat: 03:30 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 03:24 PM