:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yaaa yine ben off :D
nazarboncuqu
Allah sevdiklerine bağışlasın canımSmile güsell çıkmışsın..SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
Sevgili Hatice ....

Çoçuk bahçesinde çoçuk avutmaya gelmedik . Burası belediyenin bilmem ne parkı değil . Hele hele şu yaşdan sonrada çoçuklardan akıl alacak halimiz hiç yok . O açıdan ya konu kapansın yada sen bildiğini yap , bende bildiğimi yaparım .

Konu hakkında yorum yada eleştiri bazında kimseler bişey yazmasın , zaten konu kilitlenecek . İyi eğlenceler ....

Sevg ...
Ara
CaNaT
Arkadaşlar had sınırlarını zorlamaktasınız farkındamısınız bilmiyorum ama
Kendinize çeki düzen verin biran önce
İyi yorum yapılabileceği gibi kötü eleştirilerede açık olmalısınız burada bu paylaşımı yapıyorsanız eğer...

Hatice karşındaki insanlara biraz daha fazla saygı gösterirsen bu senin için daha iyi olacaktır. Bu sadece burada değil reelde de geçerlidir ...
Eğer sana saygısızlık yapıldığını düşünüyor isen mod a bildirden konuyu yönetime taşır şikayetini bildirirsin konu incelenir..
Kaldı ki tartışmaya kalktığın kişi bu forumun bir yöneticisi... Yönetici olmasını da geç senden yaşça çok büyük bir insan. Burada sana bir uyarıda bulunuyorsa emin ol ki o uyarının ona hiç bir faydası olmayacaktır sadece sana olacaktır...

Burada sitede bulunan herkeze söylüyorum arkadaşlar. Karşınızdaki kişiye veya kişilere karşı biraz daha saygılı olun ... Saygılı olun ki aynı şekilde saygı göresiniz ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  biLiyoRuM BıkTıNIz AMa nApim yAaA...... qarisma_ghost 34 2,703 04-05-2022, Saat: 10:56 PM
Son Yorum: wildfang
  yine ben aKMeL 18 1,441 04-03-2022, Saat: 02:26 PM
  Hım...şeyy..Yine Men (: juLia 71 3,298 04-02-2022, Saat: 05:54 AM
  yine ben ( gözler görünüo bu sefer ) :P .siyah inci. 9 808 02-01-2010, Saat: 01:13 PM
Son Yorum: ||-isyanqar-||
  yiNe ben xD Son Noktam 15 1,291 01-17-2010, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:46 PM