:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saygıdeğer Yönetimimiz...
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu ve bunun gibi çoğu örnek var karşımızda....Neden hala imza konusunda bir destek verilmiyor üyelere,bu kadar olanaksız bir istek mi bu ???
Malesef olanaksız bişi istedim sanırım Aziz Sad:
Ara
Yorgun Yürek
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Keşke imza sınırlaması kaldırılsa Azize katılıyorum. 4. seviye kullanıcı grubu bile 3 satır imza kullanabiliyor birşeyler yapılsa iyi olur bence.
Tşkler Hüseyin...
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya bende yasmak istiom şurda 6. seviye olmuşum ayrıcalık isterimBig Grin
Asyam Ayrıcallık olmasın dimi SmileSmileSmile
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede sınırlama olmasınSmileSmileSmile
Bencede ama yönetimden gelen cevabı bekliyorum işte bakalım ne dicek Duygucum SmileSmileSmile
Ara
CReATuRE
Yönetimi bekliyoruz ama yönetimden kimse yokki gelip buraya bikaç cümle bişey yazsın...

Bu isteğin yapılmamasının mantıklı bir nedeni varmı acaba ?

Üyelerin yaptığı istek imza olayının biraz daha genişletilmesi yani bikaç satır daha fazla imza ve istenilen renk veya şekillli yazı...
*Asİ-yÜrEk*
Bende sınırlamanın kaldırılmasını çok isteyenlerdenim ama görünüşe göre Morcivet pis bir görüntü oluşturacağını söylüyor fakat birkaç satır daha fazla yazma imkanımız olsa çok süper olacak mesela Mesut'un imzası kadar uzunlukta bir sınırlama olsa güzel olur tabi bu benim fikrim diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem.
Ara
Yorgun Yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yönetimi bekliyoruz ama yönetimden kimse yokki gelip buraya bikaç cümle bişey yazsın...

Bu isteğin yapılmamasının mantıklı bir nedeni varmı acaba ?

Üyelerin yaptığı istek imza olayının biraz daha genişletilmesi yani bikaç satır daha fazla imza ve istenilen renk veya şekillli yazı...
Hıhı....Sad:Sad: Ama biliyorum ki Hayatımda hiç bir istediğim olmadığı gibi buda olmayacak Aziz Sad:Sad:
Ara
MorciveT
Arkadaşlar, isteğiniz geçersizdir.
Ara
MaNeSiA
GєCєLєRเN єFєN๔เSเ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw bizim kısların ne saçma isekleri varya
kıslar kıslarr bırakın bu işleri koca isteyin koca
evde kalcanızz be yaaaa....Big GrinBig Grin
abi sen bana buldun die aramıom benSmile

en yakışıklısından haniTongue
Ara
CReATuRE
Madem istek olumsuz...

Peki bunun için bi açıklama yapın o zaman...Neden olumsuz ?

Seviye meselesimi...

Dikkat edin arkadaşlar yavaş yavaş forum eski halinden uzaklaşmaya başladı bunun nedenlerinden biride böyle basit isteklerin hiçbir mantıklı yanı olmadan geri çevrilmesidir...

Bu kadar zor mu ya Allah aşkına...

İmzamda kendimi anlatamıyosam istediğim 3 satır yazıyı dahi koyamıyosam bunu bana nasıl izah edeceksiniz ?
Yorgun Yürek
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar, isteğiniz geçersizdir.
Pekala Mesut bey adminimiz,
Yeri geldiği zaman bu forum sizlerin diyorsunuz da O zaman bu forum biz ÜYELERİN değil Siz ADMİNLERİN forumu....
Geçerli bir açıklama dahi gerek duyup yapmamışsınız...

Not:Bu kadar uzayacağını sanmıyordum ama gerçekten baya bir sorunmuş bu imza demekki siz adminler için....
Ara
>>€C€<<
bende bendeeBig Grinbnmde olmuyorrBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Saygıdeğer yönetim ve arkadaşlarım !!! Yorgun Yürek 10 1,098 01-22-2008, Saat: 04:26 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 09:47 AM