:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a?k hikayesi....1. perde
YARGIÇ
SaĞol KardeŞİm......
Ara
toxique_lierre&b.b.k
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende dosta a??k oldum asl?nda nas?l olur sorusu aylarca kurcalad? kafam? olmal?m?yd? olmamal?m?yd? nas?l s?ylerdim sonra bir ton kar???kl?klar en sonunda s?yledim i?te....

?imdi evlilik planlar? yap?yoruz dostlukta a?kta her t?rl? payla??mla i?te daha nas?l anlatay?mki gerisi bana kalsa anlay??la kar??laman dile?iyle....
demek ki oluyormus ..senin paylasimindan anlasiliyor ki..."umdugunu,gun gelir ummadiginda bulursun!"genelde bunu soylerim.
onemli olan dogru insan olmasi+yureklerde kaynasiyorsa!
geriye kalan ileriye donuk; omur boyu birliktelik ve mutluluk dilemekWink
askin oldugu yerde hep bilinmezlik ve karmasiklik vardir..ne zamn ne olacagi belli olmaz!her an hersey olabilir...en guzeli emek verdigin seyi elinde tutabilmek,o sorumlulugu alabilmek...sende bu var gorunen yurekli cocuk!
Ara
YARGIÇ
çok güzel söyledin çok yürekten konuştun senin bu sözlerin iki gündür sevdama sahip çıkma güdümü dürtüyor bir noktada....Teşekkür ederim buna sahip çıkabilmek için elimden gelen her çabayı sonuna kadar göstereceğim yolunuzdan umut ışıkları eksik olmasın şimdilik iyi geceler....
Ara
toxique_lierre&b.b.k
seninde..pes etme zaten..bir sarki geldi aklima,arbesk kivaminda"bir turlu az sevmeyi ogrenemedim,sevgiye ac gidiyorum" herkes sevgiyle ve askla kalsin Winksende genis zamanlarda yasarsin umarim.
Ara
YARGIÇ
valla hiç niyetim yok pes etmeye iyi dileklerin umarım en fazlasından senin içinde geçerli olur......
Ara
>As!_M€L€q<
çook güsellmiişş teşekkür ederimm
ROSE
Canisi Kusİİmmm Ellerİne SaĞlikkkk Ben Buna BakamamiŞtim Yaa TeŞekkÜrler Kusİİmm YÜreklİ Kuzİm SmileSmileSmile
Ara
YARGIÇ
sağolun canlarım kuzi hikaye tanıdık gelmedi mi?????
Ara
ROSE
Sankİ Yoksa Bu Bana DedİĞİn Mİ Kuzİ ?????
Ara
YARGIÇ
kuzi inanmıyorum sana bu hikaye kimin iyi düşün bakim.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalnızlığın ve sevginin hikayesi *Asİ-yÜrEk* 0 397 02-13-2008, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Delicesine Bir Sevginin Hikayesi *Asİ-yÜrEk* 4 483 02-12-2008, Saat: 10:20 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  a?k hikayesi 2.perde YARGIÇ 5 435 10-03-2006, Saat: 11:23 AM
Son Yorum: ROSE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 10:59 PM