:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbişeyim'e
MaNeSiA
bil be herbişeyim bi kaç gün sonra aynı şehir de olacağız aynı havayı soluyacağız daha gelmeden sardı endişen beni
ya karşıma çıkarsan ne yaparım göslerini görmeye dayanırmı yüreğim?
ya sesin her duyuşumda lanet ettiğim ardından saatlerce günlerce kendime gelemediğim sesin?

baş ucumda olan hiç aklıma gelmeyen hiç aklımdan çıkmayan o resimlerin varya hani yırtıp attınmı die sorduğun yok be herbişeyim kıyamadım onlara öylece duruyorlar başucumda cesaret edipte bakabilirsem gözlerini göreceğim tek sahip olduum şeyler bana senden ilk armağan bende sana ait olan senin kokunu taşıyan ilk eşyanSmile birde bana yazdıın mektubun "[SIZE=4]ne olursa olsun birbirimizi bırakmayalım sen geçersen ben senden geçmeyeceğm ben geçersem benden geçmeyeceksin sözmü" diye sorduun ilk mektubun[/SIZE]

bi kaç gün sonra aynı şehirde olacağız herbişeyim biliorm sana verilmiş sözüm var görüşeceğiz die başlayan sözümü tutmasam bana kızarmısın? tutarsamda kendime kızacağım gözlerini çıkaramayacağım aklımdan her sözünün altında anlam arayacağım [SIZE=4]senin aslında hiç ima etmediğin anlamları bulcağım cümlelerinde [/SIZE]
karşıma çıkarsan birgün görürsem gözlerini iste benden.Bende sana ait olan resimlerini al çık hayatımdan

ben göndermeyi sen gitmeyi seçtin geçmişi olmayan bi ilişkiye başlamanın anlamı yok ben seni içimde bitiremedim belkide bitiremeyeceğim

içimden geçen her kelime kdr gerçek şu söyleyeceğim "hakettiğinden çok sevdim"

manesia 21 7 08 22 46
Ara
Aşksı@z
ben göndermeyi sen gitmeyi seçtin geçmişi olmayan bi ilişkiye başlamanın anlamı yok ben seni içimde bitiremedim belkide bitiremeyeceğim

Mükemmel bir paylaşım ellerine sağlık Asyaaaaa
Ara
a/r/z
Ara
rüzgargülü
Çok güzeLdi TeşekkürLer..SmileSmile
Ara
AsLı
[SIZE=2]içimden geçen her kelime kadar gerçek şu söyleyeceğim "hakettiğinden çok sevdim"

yüreqin dert qörmesin Wink
[/SIZE]
Ara
MaNeSiA
Hep Değerinden Hep Gereğinden Hakettiğinden Çok Sevdim
Ara
beautiful_matrax
çok guzeldi elıne emegıne saglık
MaNeSiA
ilk defa kendi yazımla katılıorm yarışmayaTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular