:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ömrünü Ölüme GeLin Ediyorum !..
ÇiLeK
ef6d5cc9565fddb1f77b296tg2.jpg

Bulutlar dokunsan ağlayacak. Güneş yavaş yavaş elini eteğini çekiyor gündüzden, birşeylere kızmışçasına kızarıp yok oluyor ufukta alaca parlak ihtişamıyla...Hangi burçtan olduğu bilinmeyen ay doğuyor işte. Ve başlıyor çöken karanlıkla süzülüp gelen bir hüzn-ü gece...

Güneşin batışı, ayın doğuşu hep aynı... Bir ben farklıyım bu gece...

Notası olmayan unutulmuş bir melodi ile ayrılığın tadını çıkarıyorum. Dekorasyonu yarım kalmış aşkımı dayayıp döşüyorum süslü kelimelerle...Bu ayrılık buraya yakışmadı ama her neyse...Elimde bir tutam yaban heyecanı, bahçemde ki bülbülden muzdarip güllere anlatıyorum seni...Gözlerimde birikmiş bir nem var ama önemli değil, ağlamıyorum...Günlük hüzün randevularımın vazgeçilmezi bu.Aşkının rutubetinden olacak ki ıslanıyor işte ben istemesemde...İçime çekmiyorum sensizliği, öksürtüyor bu aralar.Şarap yerine kahve içiyorum bak.Sonra resmini çekiyorum kahvenin kırk yıllık hatırla sarmaş dolaş...Seni içimdeki dipsiz, kör bir kuyuya atıyorum.Kırk hayalin çıkartamıyor...

Sürüldüğüm dokuzuncu köydende kovuluyorum...

Yok sevgilim yok, olmuyor...Ben yalan söyleyemiyorum.Bütün mazeretlerim izinli bu gece.Aleyhimde şahitlik yapıyor zaman...
Bal gibi ağlıyorum işte, gözlerim kan revan...Unutamıyorum seni kahretsin, özlemin içimde bir yerlerde yanıp kor oluyor durmadan...Dudaklarımda duruyor hala dudaklarının numarası, karda yürüyüp izini belli edenlerdensin sende...

Hep aynı işte...Ayrıldığımızdan beri aynı tas aynı hamam...Hayatı sensizlikle paylaşmanın saçma muhasebesinde hesapsız bilançolar çıkarıyorum, beyan ediyorum seni kalbime...Gülü seversin diye güle en yakın diken oluyorum...Sus diyorsun, gözlerinin yakamozlarında sus pus oluyorum...Yeter artık bilesin, dayanamıyorum...

Herşeyindim hani...
Hani ömründüm...
Haberin olsun...
Ömrünü ölüme gelin ediyorum...

Ara
TutkuM
Bitanem çok güzeldi o güzel yüreğine sağlık...sevgilerimle canım..Smile
Ara
ÇiLeK
Sagol Cantanem benim begenmene sevindim..
O güzelim yüregin hiç bir zaman incilmesin emii

Sevgilerimle...
Ara
TutkuM
Bunun garantisi yok bilirsin hilal'im Smile
seni seviyorum güzel kardeşim ...Smile
Ara
ÇiLeK
Bilirim bilirim elbet hemde iyi bilirim keşke yüregimiz incilmemesi biizm elimizde olabilseydi ama degil işte...hayat insanlar inciltiyolar işte....offf

Bende Seni Seviyorum Kalbimdesin Ablam Sibel'im.....Smile
Ara
Yorgun Yürek
Herşeyindim hani...
Hani ömründüm...
Haberin olsun...
Ömrünü ölüme gelin ediyorum...

Hilalim Yine muhteşemdi Canım benim Yüreğin dertlerden uzak olsun inşaAllah...(Amin)
Smile Smile

Ara
a/r/z
Emeğine sağlık

Bitirmek Için Yarini,
Başkasina Anlatmak Için Bitirmeyi Beklemeyeceksin !
Ara
_BarBie_
Çok güzeldi ÇiLek yüreğine sağlık...Smile
Ara
ÇiLeK
Teşekürler begenmiş olmanıza sevindim..

Sevgiyle Kalın..
Ara
Firari Fırtına
Senden Sonrası Olmadı...ben hala mor salkımlı sokakta seni bekliyorum
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ölüme Beş Kala.. hulleci 8 517 04-15-2022, Saat: 04:29 AM
Son Yorum: wildfang
  Kabul Ediyorum Yenik Düştüm Hasretin Acisina !!!!!!!!!!!! ROSE 11 744 04-12-2022, Saat: 05:55 PM
  seni i?imde terk ediyorum İLAYDA 1 359 04-04-2022, Saat: 12:06 AM
  dua ediyorum.....hep senin i?in........... bilgeis 14 541 04-02-2022, Saat: 04:15 PM
  Ruhumu teslim ediyorum bu mevsime.. eRCi 7 674 04-02-2022, Saat: 05:33 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:01 PM