:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok acil yardıma ihtiyacım var
σfflαчи
ya bi gece bize kuzenlerim gelmişti tabi sevgilileriyle evde de kimse yoqtu çek maçını izlemeye kuzenimin sevgilisnin kardeşi vardı o gece biz onnla çıkma kararı aldık ve sevgili olduk 2 gün sonra kuzenim sevgilisyle kavga etti ve bunlar ankaraya döndü
tabi ben onn acısını çabuk unutmuştum aama o bei unutmamış ve hep beklemiş beni 2 gece önce kuzenlerleyim kuzenimin telefonu çaldı eski sevgilisi arıyodu ben konuştum sesi kötüydü biraz heralde affettirmek için fln arıyo diodum onn öldüğünü söyleyince kendimi kaybettim :S şu anda ne yapacağımı bilmiyorum ve çok kötüyüm arkasaından gitmek istiyorum ama sevenlerimi üzmek istemiyorum bi yardım edin ya
Ara
casus021
intihar bir kavuşma mantıgı degildir tabi insanlarımız sevdiklerini kaybettikleri zaman ve yahut bir konuda suçluluk duygusu hissettigi zaman ilk akla geleni yaparlar ve en kolay yolu seçmeye çalısırlar buda intihardır dinimiz ve diger dinler intiharı hiç bir zaman kurtuluş ve yahut affetme amacı görmezler her zaman sabır tavsiye edilir bende diyorum ki sabır edin elbet sabır acıdır meyvası tatlıdır elbet bir suçluluk duygusu hissedersiniz fakat bu belli bir sure sonra insandan gider ve insan unutur size tavsiyem unutmaya çalısın ve hiç bir zaman size en kolay olan intiharı seçmeyin elbette sizde bunu yaptıgınıza pişman olacagınız bir gün gelir sadece sabırlı olun temennisi ile mevlaya emanet olun

selam ve saygılar
Ara
Firari Fırtına
Sonuç üzücü ama hayat devam etmek zorunda .

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 813 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  acil yardımmmmm lüütfennn yonca2 5 643 01-26-2009, Saat: 10:37 AM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@
  herkeseee mrb okuyun arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var... blackqirl 13 1,172 01-07-2009, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: naneli_shaker
  Arkadaşlar acil yarıdm lütfen :) play-54 26 1,918 12-23-2008, Saat: 09:30 PM
Son Yorum: play-54
  yardıma gercekten ıhtıyacım var...... sevdaxxn 9 787 06-03-2008, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: The jøkéЯ™

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 03:47 AM