:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kene Kulaklara Küpe Oldu
beautiful_matrax
Kene Kulaklara Küpe Oldu

Türkiye’de son yıllarda artan ve onlarca insanın ölümüne neden olan kene moda başlattı

[color=#696969] Gaziantep’te bir takı mağazasının ürettiği kene şeklindeki küpelere, özellikle genç kızlar ilgi gösteriyor,Üretici firma olarak kene küpesi ürettiklerini belirten mağaza sahibi Ahmet Aslan, “İnsanlar ilk duyduklarında şaşırıyorAncak, renk renk kene küpelerini gördüklerinde beğenip alıyorlar” dedi İstanbul’da üretilen ve çifti 15 YTL’ye satılan kene küpelerine büyük ilgi gösterildiğini belirten Aslan, “Küpelere ilgi beklediğimizden daha fazla” dedi/COLOR]

fft5mf27916np2.jpg

fft16mf27918fz8.jpg
€BeRimSin
Siyahlar keneyi anımsatıyorda, kırmızılar daha hoş Uğur Böceği gibi alan korkmaz en azından Tongue

Bana hak düşmez ne de olsa bayanların ilgi alanı Smile Smile

Teşekkürler Bu arada ..
Seyduna
bende mavilileri var bunların SmileSmileSmile ben uğur böceği zannederek almıştım ama keneymişBig GrinBig Grin
Ara
beautiful_matrax
sıyah renktekıler gercektende kene gıbı dıgerlerı pek benzemıyo sagolun yorumlarınız için arkadaslar
Seyduna
bencedeSmileSmileSmile ben uğuğr böceği zannetmiştim...
Ara
AfrâsyâB
bunlarla güzel bi şaka yapılabilir Big Grin
Ara
Seyduna
Big GrinBig GrinBig Grinya onbeş milyona satıyolarmış bunları ben birmilyona almıştım
Ara
Patikli_Penguen
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinBig GrinBig Grinya onbeş milyona satıyolarmış bunları ben birmilyona almıştım

Ben de Big GrinBig Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  benim gibi küpe hastaları buraya deryalım 1 528 06-19-2007, Saat: 05:23 PM
Son Yorum: G l s M

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 06:27 PM