:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro 2008 Testi!
ÐŽeşaren
EURO 2008 bitti. Ama yankisi sürüyor. Bu turnuvanin hemen unutmamaya ve EURO 2008 konusunda hafizanizi tazelemeye var misiniz. Eger yanitiniz "evet" ise, ödüllü testimize katilmali ve sorulari yanitlamalisiniz. Üstelik testi basariyla bitirip form yollayan ziyaretçilerimize sürprizlerimiz de var. Ödüllerimiz onlari bekliyor... Iste ödüllerimiz:

En çok form yollayan kisi:
Hyundai AL-303 2+1 TV ses sistemi

Form yollayan 5000., 10000. ve 15000. kullanicilarimiz:
adidas'tan kol saati

Form yollayan 20000., 25000. ve 30000. kullanicilarimiz:
adidas'tan futbol topu

Sporx.com "Euro 2008 Testi" testi katilim ve ödül kazanma kurallari

1- Test soru ve siklari sporx.com editörleri tarafindan seçilmistir.

2- Testimize her ziyaretçinin istedigi kadar katilma ve form gönderme hakki vardir.

3- En çok form gönderen 1 ziyaretçimiz Hyundai AL-303 2+1 TV ses sistemi, 5000., 10000. ve 15000. ziyaretçilerimiz adidas'tan kol saati ve 20000., 25000. ve 30000. ziyaretçilerimiz ise adidas'tan futbol topu kazanacak.

4- Form gönderen ziyaretçilerin ödül kazanmaya hak kazanmalari için istenilen bilgileri eksiksiz doldurmalari gerekmektedir.

5- Sadece Türkiye içinde ikamet eden ziyaretçilerimiz ödül kazanabilir. Yurtdisina herhangi bir ödül gönderimi yapilmayacaktir.

6- Kendisine gönderilen mail'e 30 gün içinde yanit vermeyen ya da bizimle irtibat kurmayan talihlilerimiz hakkini yitirir.

7- Sporx.com, tedarik sorunu yasadigi takdirde söz konusu ödüllerde bir degisiklik yapabilir. Böylesi bir durumda söz konusu ürünün muadili bir ürün belirlenecektir.

8- Ödüllü testimiz 23 Temmuz 2008 Çarsamba günü saat 15:00'te sona erecektir..
Ara
MaNeSiA
soru birBig Grin

nie bi gün önce öğrendikBig Grin
soru iki test nerdeTongue
soru üç burda bi yerd elink varda beni bulamadımTongue
Ara
WagNeR
1-manesia ya katılıyorum
2-Link NERDEEEEE?
3-Bunlar çelişkimdir? bu üçünü istiyorum
Ara