:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine sen varsın düşlerimde...
ÇiLeK
lovebytetikarslansq0.jpg

Seni yazıyorum yine bu akşam söz vermiştim ben seni yazmayacaktım ama gel gör ki yüregime ellerime engel olamıyorum başka birşeyler yazmak isterken seni yazıyorum yine seni her satıra her mavi düş'e seni yazıyorum sanma seni özledim sanma geri döndüm sadece sana yazıyorum o kadar seni sevmedigimi senden kaçmak istedigimi yazacagım bu kez evet sevgili senden nefret ediyorum nefretim yazmama neden aslında yüregimdeki öfkem bu satırlara yazmama sebep seni sevmiyorum sevmiyorumm..............
225tr1.jpg

Dur sevgili satırları sonuna kadar oku yalan ben seni seviyorum senden nefret edemem ki güzel yüreklim nasıl ederim kalbim yüregim sana aitken nefrette ne sevgin yüregimde nefret anlamsız kalır ki sevdigim ben seni seviyorum sevmekde degil aslında bu bi tutku bir bagımlılık akolle,sigaraya,maddeye nasıl bir bagımlılık varsa bende sana bagımlıyım tek fark ne biliyomusun sevdigim onlar insanlara zarar verirken sen bana zarar vermiyosun gözümden akacak bir damla yaşa isyan edersin bilirim sevdigim tanırım yüregini o güzel yüregini bilirim...
2q1iick.jpg

Bagımlıyım sana sen olmasan sanki bi yanım eksik kalır tamamlamam ama sen varsın mavi düşlerimde hayatımda sen varsın sevdigim seni uzaktan uzada usul usul bir bagımlılıkla sevdim ben sonunda vazgeçilmez oldun işte hala uzaksın ben seni düşlerimde yaşatarak sevmekteyim halen sanma isyan ederim etmem sevdigim etmem bu kalptesin bendesin ben ne isyan derim nede başka birşey sen benim içimdesin sevgili içimde taa şuramdasın yüregimdesin işte anlasana yüregime kazıdım ilk önce seni sonra alnıma sen benim alın yazımsın mavi düşüm...Bagımlıyım tutsagım sana sevdigim güzel yürekli sevdigim benim anlam dolusun seni her yazışımda yeni bi yönünü buluyorum seni her okuyuşumda dahada farklı yönlerini buluyorum ben seni hem okuyorum hem yazıyorum güzel yürekli sevdigim benim mavi düşlerim var sana dair sevdama dair...

Invincible_Summer_by_ThisFallingStar.jpg
Benden uzaktasın ama düşlerime engel degil ki bu seni hayal ediyorum kuruyorum gece yatarken kulagıma iyi geceler demeni ve ben uykuma dalasaya kadar elimi tutmanı istiyorum sabah oldugunda alnıma bir öpücük kondurmanı istiyorum elindede papatya olmalı bir tane seninle güneşin doguşunu batışını seyretmeliyiz....sonra dışarı çıkıp elle dolaşmalıyız kuşların ötüşlerinde dinlemeyiz...bazı gecelerde ve sabahlardada ben senin ellini tutmalıyım,sabahları tatlı bir gülümseme ve öpücük kondurmalıyım senle gökyüzünün maviligini seyretmek,ormanlık bi alanda agaçların o yeşili gökyüzünün maviligini senle yaşamak istiyorum hayallerim düşlerim sana kurulu güzel yüreklim ama biliyorum hepsi düş sadece düş sevdigim ben sana bagımlıyım sana tutsagım bunlarsa kurdugum küçük ama imkansız düşlerim işte...
hoodbbyseafoodmwgtz2vt8xz6.jpg
Güzel yürekli sevdigim...Bu düşler olmayacaktır belki ama ben bigün bunları bi başkasına yapmanı isterim onunla mutlu olmanı o güzel yüreginin bir ömür boyu gülmesini isterim güzel yüreklim...

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÇiLeK
wanderful_gif-41-0U.gif
MAVİ DÜŞÜM BENİM

Geldin de yanık yıkık gönlümü yine gülşen eyledin.
Karanlık düşlerime,
O siyah inciler gibi gözlerinden
Yine yıldız yıldız umut ışıkları yansıttın...

Yeniden can verdin ölüşlerde olan duygularıma..
Titreyen adımlarıma, buğulanan sitemli gözlerime güç verdin...
Yağmur duasına çıkmış yüreğimin göynük sevda kıraçlarına,
Sağnak sağnak rahmet gibi yağdın yeniden...

Sen konuştun ben seni seyre daldım...
Uçsuz bucaksız bir okyanusu seyreden sevdalı yürekler gibi...
Sözcüklerin
Düşlerimi efsunlayan meltemler gibi esti içimin derinliklerinde...
Dalgalar vurdu kıyılarıma okşayan coşkularıyla...

Konuşamadım! ..
Daldım gittim yüzünün güzelliğine ve bakışlarının derinliklerine...
Konuşamadım! ..
Dilim yüreğime kement olmuştu...
Diyeceklerim içimde gömülü kaldı...
Oysa, sana sitemler yağdıracaktım...

Ah mavi derinliğim
İçimin acısı gözlerime vurdu da yutkundum karşında..
Diyeceklerimi yine diyemedim...

Kaç ay oldu?
Bahar çoktan gitti...
Yaz da bitti...
Ve bağbozumu mevsimindeyiz şimdi...
Kırlangıçların göçe durduğu sonbaharın kapısındayız...
Kavurucu yalımınla dallarını kuruttun gönlümdeki güllerin...

Bilirim, ilkbahar sonbaharın yanılgısıdır...
Ne olur mevsiminin çiçeklerini taşı bana..
Ara vermeden taşı gönlünün çiçeklerini,
Baharınla baharlanayım...

Ah mavi derinliğim
Mavi düşüm benim
Koma beni karanlık gecelerin ıssızlığında..
Bırak gözlerin gözlerimde kalsın sessizce ve ışık ışık..
Gözlerini alıp götürme...
Ama sesine de muhtacım...
Sesini gülüşüne kat da öyle gönder meleğim...
Sesin, gülüşün ve gözlerin...
Bu tarifsiz güzelliğin içinde yitmeliyim...

Ben bende değilim şu an...
Her şey, her yer sen oluyorsun...
Sen çoğalıyorsun...
Seni böyle sevdikçe büyüyorsun içimde
Ve aşkça artıyorsun yüreğimde...
Aşkça artıyorsun Mavi düşüm benim

KÖMEN

anj22ANGELS.gif?t=1177007728anj22ANGELS.gif?t=1177007728
Ara
ÇiLeK
Unutulmaz ne varsa unutmak istiyorum

Gözlerini,yüzünü,resmini....

Herşeyi unutulmaz herşeyi unutmak istiyorum

Keşke dilimden çıktıgı kadar basit olabilse kelimeler

Unutulmaz şeyleri unutabilse gönlüm ve aklım

Ne gönlümden silebiliyorum ne de yüregimden

Unutulmuyo unutulmayan şeyler yani

Yaşanan söylenen o sözler unutulmuyo

Gezdigimiz o sokaklardan silinmiyo ayak izin

Gözlerin bakıyo heryerden bana

Unutulmuyo işte..

Unutmak istediklerimiz unutulmuyo

Ben unutmak istedikçe dahada hatılıyorum

Son sözlerini; herşey güzel olucak

Dedigin gibi olabilseydi keşke inatlıgım bedelini ödüyorum ben

Unutamıyorum silemiyorum gönlümden aklımdan seni

Bu ceza nereye kadar bilmiyorum

Ve unutamadıgım bigün daha var...

Bana geldigin gün dogum günümdü

Her dogum günümde sen olmalıydın ama olmayacaksın

Ve ben her dogum günümde isyan edicem aglıcam

Gözlerin yaşadıklarımız gelicek

Unutulmayanları hiç bi zaman unutamayacagım

Bende gizli bi yara olarak

En güzel anılar olarak kalıcaksın sen

Unutamayacagım seni unutulmazdın çünkü.....

Yazan:HiLaL
Ara
ÇiLeK
gokyuzu-4.jpg
SENSİZLİÄžİ KEFEN GİYDİM

Sensizliğin rengini kefen giydim üzerime.. Sahi sensizliğin rengini ifade edecek bir sözcük varmıdır sözlüklerde.

İçimde sarılı dolamalı bir sancının sarnıcındayım... Derinden derine ince bir sızının bitevi dolandığını hissediyorum her yanımda.. Hangi yanıma gelse o yanım tutmaz oluyor... Suskun feryadımın baskın sessizliğinde eriyorum yavaşi yavaş.
Tüm çabalarım, tüm devinmelerim sana olan derinlikli duygularımın varışında hep seni kaybetmek ve düşlerimi yitirmek korkusu...

İyiki düşlerim var... İyiki hayallerim var... Ve iyiki Çilek bahçesinde ay aydınlığı sevdanın ve sevgilinin yansımaları var yıldız, yıldız...

Bir oyalantıdır mevsimi geçmiş ağaçların eşiğinde bekleyen kışına direnmesi... Bana güç veren, bana masmavi umut veren ve bana ispirto rengini almış umutlarımı yıldız çiçeğince goncasına durduran sen varsın... Yoksa çoktan deli boranlarım başlamış, bilinmezlere sürükleyerek götürmüştü...

İçimdeki seni alma...
Tutunduğum
Ölümcül bir uçurumun kıyısında
Tutunduğum tek dalımsın sen..

Sahi sensizliğin bana reva gördüğü kefenin rengi, ne rektedir. Onu sen daha iyi görürsün sevgili.... Ya bu rengi anlat bana uzaktan uzağa usul usul.. yada gel bana çilek bahçesinde hilali ve yıldızları binbir renge boyayarak birlikte seyre dalalım.
Varsın denizler başkalarının olsun...
Göller, nehirler, dereler
Ve kayadan kayaya çarparak köpüren, coşan çağlayanlar bizim, ikimizin olsun.
cicek-29.jpg
Biliyormusun sevgili;
Seni göllerde, yapraklarını durgun göl suyunun her yanına açmış ve gölün inilemz derinliklerine kök salan ve ulaşamadığım nilüfer çiçeğine benzetiyorum.
Ama, sen de bu nadide çiçek gibi hep orada kal, güzelliğin varsın gözlerimi alsın.

Çilek mi ektik birlikte hilalin yüzüne...
Tebessümün yansıyor yüreğimin içine içine..
Direnemiyorum ilenmelere..
Sevdamın mabedi olan yüreğimi sana uzatıyorum
Hangi yana uzatsam kollarımı
Ellerim boşlukta kala kalıyor..
Varsın boşlukta kalsın ellerim
Bilirimki kollarımın açıldığı, ellerimin uzandığı her yanda sen varsın..
Ve belki de bana yaşama gücü veren bu düşlerimdir
Sana uzanmak, sana yazmak, her dem seni solumak düşleri...
Bırak bu sevda böyle sürsün...

KÖMEN
Ara
ÇiLeK
15434a9ui.jpg
Ara
ÇiLeK
fairy075.gif
MEZAR TAŞI SESİZLİÄžİNDE

Daha önceleri hep burada idin... Yazdığın her sözcük bana esin kaynağı oluyordu.. okuyordum.. sözcüklere, tümcelere, paragraflara ve dizelere anlamlar yükleyerek...
fairy088.gif
Bana bi merhaba demenizin bile gönlümde kurguladığım dünyamın ve yansıttığı esinlerinin masmavi bir sonsuzluğu önüme sermeye, gün boyu bu güzelliği rahatlık içinde yaşamama yetiyordu...
flower030.gif
Çok oldu, çok.. bana merhaba demeyeli...
Her gün seni, aramayı sürdürüyorum çilek bahçesinde...
Her yan zifiri karanlık
Her şey kapkara bir sülyet gibi
Şekilsiz, biçimsiz
Bir mezar taşı sessizliğinde...
Renkler, canlılık
Ve binbir umudun çözülemeyen düğümleri
Labirentlerinde yitip gittiğim duygular
Ölümcül bir devinmenin çevriklerinde
Yitip gitmemin nedeni oluyor...
Ben ölmüş müyüm yoksa
Dünyamı kuşatan ve bitmeyen,
Gittikçe büyüyen karanlık neden..
Çilek bahçesinde
Alev pembesi çilek renkleri hani nerede
Hilal neden görünmüyor ufuktan..
Ay aydınlığına muhtaç bir yüreğin kurşuni yalnızlığında
Yıldız gülücükleri idi tesellim
Yıldızlar hani nerede
Çilek bahçesinin yeşil yaprakları arasında
Sana varışlarıma kılavuzluk eden
Işıl şıl böcekleri de kör söğünük çoktandır
Kendini unutturmak isteyen nice sevdalara tanık oldum
Bu öyle unutulacak bir sevdamıdır sence
Yüreğimizde yılkı tayları gibi koşuşturan sevdamız
hugs017.gif
Kaç zaman oldu bilmem ki.. Zaman birimlerini de yitirdim. Karanlıklarla çevrili devasa boşluk içindeyim şimdi..
Ve ben hala çilek bahçesinde seni bekliyorum.
Engin ve karalık ufukların derinliliğinden doğacak hilalin
Bana merhaba demesini bekliyorum..

KÖMEN
Ara
ÇiLeK
Teslim bilmedigim yollara
Nereye gittigi mi ne yaptıgı mı bilmeden savruluyorum
Teslim oldum zamana..
Hayat devam ederken ben teslim oldum bu hayatta zaman su misali akıp geçiyo bense o zaman için sevdiklerime hasret kalıyorum manoton bi hayatın yeni başlangıçlarını yapmak istiyorum ama hayatta,zamana teslim oldugum için herşey içinde biraz geç kalıyorum en önemliside sevdiklerimden uzak kalıyorum yeni bi hayatta başladım ama o hayatta sevdiklerime ayırcak o kadar yerim var ki kendimden utanç duyorum sevdiklerim sizleri çok özlüyorum bu hayatta karşı direnmek sizinle daha çok bir arada olmayı tüm yüregimle istiyorum...

Hayat günler aylar herşey aynı...bende aynıyım..

ÇiLeK
Ara
ÇiLeK
Power_Of_Love_by_BatDesignz.jpg

Güne yine hasretle uyandım
İçime her sabah uyandıgımda düşen o sızın gün ve gün arttıgını hissediyorum
Hasretle uyanıyorum hasretle kapıyorum gözlerimi içime yakan yüregimi sızlatan bişey var kalbim acıyo...Hasret mi yakıyo böyle bilmiyorum...Hasretim bir merhaba sıcak bi tebessüme hasretim zaman alıp götürmüş beni bilmedigim bi yere nerdeyim nerede açıyorum gözlerimi nerede kapıyorum?

Her güne hasretle başlayıp,hasretle gözlerimi kapatıyorum bilmedigim bu yerde zamanın bana getirdigi bu mekan bu yerde ait oldugum yerdeyim bilmiyorum sevdigim insanlar nerde neden yoklar ben neden teslim oldum zamana böylesine neden sevdiklerimi ihmal ediyorum anlamıyorum...

Hasretim gün ve gün artıyo hasret kaldım...Yine bi güne gözlerimi hasretle açtım ve büyük bi hasretle gözlerimi kapatıyorum....

ÇiLeK)HiLaL
Ara
ÇiLeK
2564335918_e0cc489d38.jpg?v=0

Gökyüzünün en mavisinde en koyusunda yaşıyorum seni...Hasretle sana akıyorum damla damla.Uzatsam ellerimi tutarmısın?sende uzatırmısın ellerini bana mavinin o anlamında ellerimiz gökyüzüne dogru kaldırsak işte burdayız sevdamızı doyasıya yaşıyoruz desek herkese herşeye inat tutarmısın ellerimden..

Gökyüzün en güzel mavisinde yaşarız birlikte umut oluruz bugünlere,yarınlara,geçmişimize deriz ki biz mavi sevdayız mavi umutduz..Tutarmısın ellerimden..

Hasret türküsü yakıyorum sana derdime,kederime,mutluluguma,umuduma sana olan sevdama yine gökyüzüne şahit derinligine bakmaya doyamadıgımız o gökyüzü şahit herşeye sana olan tutsaklıgıma sana olan hasretime herşeye o mavi gökyüzü şahit...

Maviligim,umudum mutlugum sebebi sensin uzatırmısın bana ellerinii tebessümünlerim yaşamasına neden olurmusun?
Mavi gökyüzünde mavi umutlarda yaşarmısın benimle....

ÇiLeK HiLaL
Ara
ÇiLeK
Completeness_by_AndyMumford.jpg
HİLAL AÇILMIŞ AYÇİÇEÄžİ GİBİ DOLUNAY OLMUŞ

Uzunca, karanlık bir koridordan geçerken hayatım, erllerimden tutup beni aydınlığına alacak bir el aradım...

Zaman su gibi akıp giderken içimde harmanlanan duygularımı güvenle verebileceğim, ben gibi bir yürek aradım...

Duygu talancıları, ütopik uçarı sevda yalancıları çıktı karşıma.. Sevgi ve aşka karşı duyduğum içtenliğimi biteviye örselediler...Yaraladılar.. kanattılar habire vurgunları yaşattıkları yüreğimi...

Bütün yaşanmışlıkları zamanın kotarmasına bıraktım. Ama asla zamanın acımasızlığına yenilmedim. Direndim.. Üstüme dalga dalga gelen sorunların dalgakıranı oldum. Direndim...

Nice Leylalar, Aslılar geçti düşlerimden. Her biri bir yalan çıkınını omuzlayarak bilinmezlere sır oldular. Umursamadım...

Hiç bir şey senin düşlerin kadar beni buralarda alıkoymadı...
Şair alınganlığınca kaç kez gitmeyi denedim.. Gidemedim...

Ayaklarıma vurulmuş görünmeyen bir bukağı, yüreğim tutsak alan bir dosti bir sevgili vardı gidişlerimi her defasında durduran...
Aylar geçti,
Belki de bu denli tutkuyu ortaya çıkaran yıllar geçti...

Şu anda kentte yer vyerinden oynuyor Hırvatistan macını 3-1 Türkiye galibiyetinin coşkusu yaşanıyor dışarda..

Kulaklarım dışardaki coşkuda ve yüreğim sende.. Ben seni yaşıyorum, tekrar bir arada olmanın sevinci yankılanıyor içimde.

İşte uzatıyorum ellerimi...
Tut onları, benim ve senin gibi yalnız kalmasınlar...
Başını kaldır geceleri gökyüzüne bak..
Hilal acılmış bir ayçiçeği gibi, dolunay olmuş...
Bense klavyenin başında,
Çilekbahçesi düşlerimle seni solukluyorum...
Özlemimi tutkularıma katık yaparak
2lbcrjd.gif
KÖMEN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,893 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 308 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 368 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 483 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 334 04-09-2022, Saat: 04:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:33 PM