:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olmuyor ....
Firari Fırtına
Benimde bilmemde bir sakınca varmı acaba ........ ?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
sakınca değilde böyle kalsam olur mu ben Smile
Ara
Firari Fırtına
Olur be güzel yürekli , neden olmasın ..........
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
iyi bak kendine Fırtına.çıkmam lazım benim sonra görüşmek dileğiyle.
Bu arada bütün yazılarını biliyorum ve hepsini okudum sana yorum yazamadım daha doğrusu kuru bi teşekkürle geçiştirmek istemediğim için yazmadım.içindeki anlama göre çok şey söylemek geldi dilimden ve içimden ama yazamadım kaldılar öylece.
bilmeni istiyorum bütün yazıların çok güzel öyle güzelki anlatmak mümkün değil.YAŞANMIŞ ve yaşanmayı bekleyen daha güzel yazılarını okumak kısmet olur inş Smile
Ara
Firari Fırtına
hüzünçiçeği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi bak kendine Fırtına.çıkmam lazım benim sonra görüşmek dileğiyle.
Bu arada bütün yazılarını biliyorum ve hepsini okudum sana yorum yazamadım daha doğrusu kuru bi teşekkürle geçiştirmek istemediğim için yazmadım.içindeki anlama göre çok şey söylemek geldi dilimden ve içimden ama yazamadım kaldılar öylece.
bilmeni istiyorum bütün yazıların çok güzel öyle güzelki anlatmak mümkün değil.YAŞANMIŞ ve yaşanmayı bekleyen daha güzel yazılarını okumak kısmet olur inş Smile

Bir gün senide yazacağım . Hüzünlerde bir çiçek . Okursun be güzel yürekli .... Kuru teşekkür de olsa bunları senden duymak çok güzel . Okuman yeterlidir , yorum yüreğinde olsun yeterki ....

Sevg ...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir gün senide yazacağım . Hüzünlerde bir çiçek . Okursun be güzel yürekli .... Kuru teşekkür de olsa bunları senden duymak çok güzel . Okuman yeterlidir , yorum yüreğinde olsun yeterki ....

Sevg ...
Okumak kısmet olursa okurum şimdiden teşekkür ederim.
Ara
Firari Fırtına
Kısmet olur inşallah ...............
Ara
fındık-s
olur olur hiç bişey olmadı okumak kısmet olsun bari Smile
нüzüηçiçÑ”ği
Dağları İsterim Firarilerime , Yüzüme Yel Değse Fırtına Olur .

Fırtına ;
senin bulunduğun yerlerde mevsim sıcaktır sen oralarında mı fırtınasısın Smile
Ara
Firari Fırtına
Amin .......................
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 11:07 PM