:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir İtirafım var ( Birtanem ve ben )
€BeRimSin
Hayatıma girişi ile beni kendine bağlayacağından sanki çok emindim ..

1 Nisan günü saat 02:00 gösteriyordu saat, tuğçe diye bir arkadaşım var benim sizin tanıdığınız kadarıyla tomurcuk ..

İşte o tanıştırdı bizi, o an anlamıştım sanki bişey olacağından ..
Kalbim her defasından farklı atıyordu çünkü ..

Konuştuk, dertleştik ve sabah ışıkları görünene kadar beraberdik onunla ..
Diğer günlerde böyle geldi geçti ve sonunda gördük birbirimizi ..

Gördüğümde ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteydim sanki, bişey yazamıyorum hiç bişey diyemiyordum, içimde öyle bir duygu oluşmuştu ki anlatılmayacak kadarıyla derin bir duyguydu bu ..

Gün geçtikçe alışmaya başladık birbirimize, herşeyinden haberim olsun istiyordum, herşeyini bilmek onu daha yakından tanımak istiyordum ve bana herşeyini anlatıyordu .. Ve bende ona herbişeyimi ..

Sanki onunla tekdim ben .. İçimde onun aşkıydı sadece ..
Napayım delicesine bağlandım bir anda ona ..

Okula gitmeden ona haber veriyordum geldiğimde ben geldim diyordum ne biliyim işte herşeyimi bilsin istiyordum ben ..

İlk zamanlar iletisine €zberimsin yazdığı günler oldu, şoktaydım evet çok şoktaydım varmıdır bana karşı duyguları diye kendime soru sormaya dahi başlamıştım, kendim ile konuşuyordum var mı böyle bişey ya .. Olamaz tabi .. Smile Ama oluyormuş gerçekten ..
Delilik ruhumda var zaten Smile

Sonra benim sesimi istedi, bende ona ait bir şiir yazarak gönderdim sesimi dinledi çok sevdiğini söyledi .. Bende onun sesini duymak için bir bahane arıyordum ev numaramı verdim ve aradı beni .. Kalbim o kadar hızlan çarpıyordu ki önü arkası gelmiyordu sanki, öyle bağlanmıştım ki ona hiç kimse umrumda değildi kimseyi aldırış etmiyordum onunla iken .. Çok değişmiştim ben .. Sevdiğimden midir nedir bilmiyorum ama bildiğim ona delicesine bağlanmamdır ...

Halen böyle konuşmamız sürerken diyemiyordum ona, hadi kaybedersem onu bir anda diye korkak kaçışıp daha ön plandaydı .. Kaç gece uyumadığım oldu onun resmine bakarak ismini sayıkladığım oldu ..

Ve Bir pazar günü kalktığımda terler içinde uyandım her ne olursa olsun diyecektim dayanma gücüm kalmamıştı ve dedim, sustu sadece, ve aptallaştım bende ..

Gece olmayı iple çekiyordum çünkü geceleri konuşuyorduk telefon ile ve olmuştu gece öylesine havadan sudan konuştuk sabah ki konuşmamızdan eser yoktu sanki ..

Böyle 4 gün geçti ve perşembe günü gece yarısı dedim artık nolacak bizim halimiz diye o da benden bişeyler bekliyordu dedim sonunda "Aşkım olur musun" diye evet dedi ..
Öyle bir haldeydim ki sanki anlatamıyorum vallaha .. Smile

Şimdi çok güzel birlikteliğim var aşkımla, onu çok seviyorum haşa taparcasına, yanımda olmasından gayet memnunum ..

Tam 4 gün sonunda ise yanındayım birtanemin, sonunda özlemim, hasretim bitiyor, kavuşacağım Saklım'a ..

Seni Seviyorum €mine ..
Seni Çok Seviyorum ..

Aşkın Hasan ..

€zBeRimSin

Smile
ѕαкℓı@мѕı@η
Seni çok seviyorum manyağımm ( :
Ara
Seyduna
çok güzel ifade etmişsin Hasan duygularını ......emineyi tanır ve çok severim umarım sevginiz daim olur ..........SmileSmileSmile onu üzmeyeceğini biliyorum aşkımı elimden çaldın ama olsun........:$:$:$... sizin aşkınızı ilk bilenlerdenim ve imreniyorum ve taktir ediyoreum sizi umarım hep böyle devam edersiniz ...düğününüzede gelirizSmileSmileSmileSmile
dipnot itirafıda ilk ben okudum şansa bakın yaa:SmileSmileSmile
Ara
Ebu-CeNDeL
Allah daim etsin ve aynı heyecanı,mutluluğu bir ömür yaşarsınız inşaAllah...
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni çok seviyorum manyağımm ( :

:$

Seni sana anlatmaya çok zorlanıyorum, içimdeki sevdayı sana nasıl olsa da anlatsam diye kendim ile çebelleşiyorum bazen ama bilmeni istiyorum ki bir can oldun benim yüreğimde her gün sana olan sevdam gün geçtikçe çoğalıyor bende, sana karşı hislerim volkan gibi taşıyor seven yüreğimde …

Seni çok seviyorum manyağın delisi Smile
€BeRimSin
maviboncuq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel ifade etmişsin Hasan duygularını ......emineyi tanır ve çok severim umarım sevginiz daim olur ..........SmileSmileSmile onu üzmeyeceğini biliyorum aşkımı elimden çaldın ama olsun........:$:$:$... sizin aşkınızı ilk bilenlerdenim ve imreniyorum ve taktir ediyoreum sizi umarım hep böyle devam edersiniz ...düğününüzede gelirizSmileSmileSmileSmile
dipnot itirafıda ilk ben okudum şansa bakın yaa:SmileSmileSmile

Duygular değil midir aşkı anlatır pervasızca Smile Anlattım bende aşkıma aşkımı Smile

Teşekkür ederim duygu .. Duygulandırdın beni .. (:
€BeRimSin
Ebu-CeNDeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah daim etsin ve aynı heyecanı,mutluluğu bir ömür yaşarsınız inşaAllah...

Güzel dileklerin için sonsuz teşekkür ederim ..

Sağlık ve sevgiyle kalman dileğiyle ..
nazarboncuqu
keşke herkess sizin gibi sevebilse.... imrendim vallaaSmileSmileSmile Allah sizi birbirinizden ayırmasınn..SmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:keşke herkess sizin gibi sevebilse.... imrendim vallaaSmileSmileSmile Allah sizi birbirinizden ayırmasınn..SmileSmileSmile

O sevgi ki, gücü olmadan dizimizde derman, halimizde aman kalmaz.. Smile Smile

Teşekkür ederim!

Amin, İnşallah Nazar boncuğu .. Smile
kı@ymı@k=)
abimmm benimmm hayırlı olsunnn Big Grin çok sevindim senin adınaa bir ömür boyu mutluluklar dilerimmmBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itirafım geldi __Gül gÜzEl!__ 9 787 04-11-2022, Saat: 04:41 PM
Son Yorum: wildfang
  itirafım geldi d€n!z kısı 35 2,447 04-11-2022, Saat: 02:45 PM
  benimde bir itirafım var !i!CaSNıN!i! 12 1,067 04-09-2022, Saat: 11:22 PM
  Onadır bu itirafım bilmesede el gibi okuyacak olsada onadır...! PaPaTYa_PReNSeS 29 1,868 04-08-2022, Saat: 08:16 PM
  İtirafım geldi :) EbruLi 41 1,642 04-07-2022, Saat: 08:23 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 11:12 AM