:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biliyorum Sevmedin Beni...o'ydu Aklindaki...
beautiful_matrax
Neye daldı gözlerin? Baktığın gökyüzüne mi? Ufuk çizgisinde beliren o hayal meyal gölge, seninde dikkatini çekti mi? Söylesene dinliyor musun beni? Sessizlik ha.. Yeni dostun, senin deyişinle yeni tarzın yani..

Biliyorum sevmedin beni, sus, sakın aralama dudaklarını. Duymak istemiyorum sesini, cesaretimi kırar..

Onu düşünüyorsun değil mi? Anlamamış gibi yapma, biliyorsun kimden bahsettiğimi.. Yenildiğin, küçük çocuk gibi büktüğün dudaklarından belli.. Evet evet, o aklındaki..

Bir türlü çıkmıyor değil mi? Ah.. Bilirim o duyguyu.. İçinde sürekli küllenmeye kafa tutan bir aşk, bir türlü söndüremediğin..

Nerde mi o şimdi?

Bir liman kentinde, uzaklardadır..

Gözü sürekli gemiler yanaşan rıhtımlardadır, ona verdiğin son çiçektir ellerindeki.. Gözleri hülyalıdır, şişmiştir belki seni düşünmekten, kırmızıdır..

Yoo, hüsn-i talil de değil, seni güzel bir sebebe bağlamak.. Sen sebepsen güzeli kötüsü olmaz onun.

Boşver beni, onu düşün şimdi.

Ben görebiliyorum dalgalardan.. Çiçekli, beyaz elbisesi üstündeki.. Tıpkı şimdi oturduğu o küçük sahil kasabası gibi, bembeyaz tenli, masum, duru.. Günah nedir bilmeyen, belki o melek gözlerinin altından neler hissettiği bilinmeyen.

Bir o kadar şeffaf, bir o kadar mat çehresi..

Tıpkı.. Tıpkı senin gibi.. Bırak! İtiraz etme şimdi. Biliyorum. Yeltenme birşey söylemeye.. Gidiyorum..
Aşksı@z
Onu düşünüyorsun değil mi? Anlamamış gibi yapma, biliyorsun kimden bahsettiğimi.. Yenildiğin, küçük çocuk gibi büktüğün dudaklarından belli.. Evet evet, o aklındaki..

Bir türlü çıkmıyor değil mi? Ah.. Bilirim o duyguyu.. İçinde sürekli küllenmeye kafa tutan bir aşk, bir türlü söndüremediğin..

Nerde mi o şimdi?

Bir liman kentinde, uzaklardadır..

Süper bir paylaşım canım ellerine sağlık olsun. yüzünden gülücükler kalbinden sevgi eksik olmasın
Ara
beautiful_matrax
sağol canım begendığıne sevındım
TutkuM
çok güzeldi ...teşekkürler...
Ara
MaNeSiA
Duymak istemiyorum sesini, cesaretimi kırar..

sesini her duyuşumda silinior herşey
sevdiim adamdın diorm
sevdiğimdin herbişeyimdin
benleyken bile onunla olan göslerin gelior aklıma
susuyorum bahane bulup telefonu kapatmak
bir daha ulaşmamak istiorm sana
duymamak bilmemek .....
Ara
beautiful_matrax
tesekkürler arkadaslar sağolun
_BarBie_
Güzeldi gerçekten..SmileSmile TşkLer...
Ara
a/r/z
Teşekkürler....

----------------------------

Bitirmek Için Yarini,
Başkasina Anlatmak Için Bitirmeyi Beklemeyeceksin !
Ara
beautiful_matrax
sağolun arkadaslar begendığınıze sevındım
a/r/z
Tıpkı.. Tıpkı senin gibi.. Bırak! İtiraz etme şimdi. Biliyorum. Yeltenme birşey söylemeye.. Gidiyorum..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geldiğimde Teninde Isınacağımı Biliyorum......... eRCi 8 636 04-13-2022, Saat: 03:45 PM
Son Yorum: wildfang
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,518 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 573 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 761 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 539 04-09-2022, Saat: 12:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:41 PM