:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k ?ki ?nsan?n Hikayesidir...
MasaL_perisi
5305ny7.jpg

Ask, iki insanin hikayesidir. Bazen saat tutuyorum hikayenin ne zaman bitecegine dair, bazen ise bakakaliyorum ask'a asik gibi. Sevmek bu kadar zor mu, ask olmak bu kadar caba mi istiyor? Elbette hayir. Kendimizde b?y?t?yoruz aski, sevdayi, sevgiyi kimi zamanda hikayeleri. Abartikca abartiyoruz yere g?ge sigdiramadigimiz zamanlarda oluyor. Bu bizim Ask'a zaafimiz. Onsuz yapamam, yasayamam diyorsunuz bir bakmissiniz ki onsuz seneler gecmis ve bir bakmissiniz ki, o sadece tatli bir hatira kalivermis beyninizde...

Bence Ask, iki insanin hikayesidir. Iki insanin birbirine olan inancidir ask, iki insanin baliga gidisi ve d?n?s?d?r ask. Ask, kimi zaman imkansizliklar, kimi zaman olasiliklar, kimi zamanda istisnalar icerir. Her zaman dizginlerini elde tutamiyorsun askin zaten tutabilseydin dizginleri elinde askin, asik olmazdin.

?yle ki, ask adami vurur, vurdugu yere oturtur. Ben oturdugum yerden halen kalkamadim da...

Hani bir siir var, siirinin bir misrasinda "Sana bakmak, beyaz bir sayfaya bakmak gibi" der sair. Evet beyaz bir kagida bakmak gibidir ona bakmak asik olunca. Oysa asik olmadan d?s?nmeye calisin asik oldugunuz insani, yolda karsiniza ciksa suratina bile bakmazsiniz belki, ask b?yledir iste "ot"a da konuyor "mok"a da. Ama vuruyor Bir sekilde bir yerleden ask, ve kabartip abartiyor icindeki duygularini. Sonra asik oldum diye piyasaya cikiyor isyanlari oynuyorsun. Tipki sahte 20 milyonluk bankonotlar gibi, abartilan ve kabartilan bir histir ask.

?nden corbayi vermek gerekir firina, asik olmadan. Yari tok yari ac bi karinla ask bir baska oluyor. Ardindan ise, biz doyduk allah artirsin, sofrayi kuran kaldirsin diyerek isin icinden cikmak gerekiyor...
al?nt?

barraa10sk1.gif

Ara
AdAmIn1i
G?zel Payla??m T?kler
Ara
>As!_M€L€q<
YÜreĞİne SĞlik ArkadaŞimm Çook GÜsel
MasaL_perisi
Ben teşekür ediyorum arkadaşlar..
Ara
Masal_yuzLu