:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.07.2008 Bir Aşkin Noktalandiği Yer
chacy35
BUGÜN EVLENİYORSUN VE BÜYÜK BİR MUTLULUÄžA YOL ALIYORSUN EVET SEN GİDİYORSUN YOKLUÄžUNU ALIP BİR BAŞKA YERE SENDE HAKLISIN BEN SANA HİÇBİR ŞEY VEREMEM AMA O VEREBİLİR ZENGİN VE SENİN İSTEDİÄžİN GİBİ PARALI
ÜNİVERSİTEYE GİDEREK HAYATININ NASIL DEÄžİŞTİÄžİNİ ANLADIM ORDA İSTEDİÄžİN GİBİ SERBEST İSTEDİÄžİN GİBİ HUZURLUYDUN BEN SENİN GÖZÜNDE HİÇTİM ANLIYORUM SENİ VE AİLENİ ANNEN DÜNDEN RAZIYDI ZENGİN DAMAT İSTİYORDU
İŞTE BULDUN ONA EN BÜYÜK HEDİYEYİ VERDİN UMARIMKİ ÇOK MUTLU OLURSUN
BENİM TEK BİLDİÄžİM VAR ( HERKEZ HAKKINI ALIRMIŞ) İŞTE SEN VE AİLEN HAKKINIZI ALDINIZ ŞİMDİ SEVİNİN AMA GÜN GELECEK ELBET KADER BİZEDE GÜLECEK
HEP BÖYLE GİTMEYECEK ...................

BİLİYORMUSUN SENİ NASIL SEVDİÄžİMİ 6 SENE NELER ÇEKTİÄžİMİ BANA BUGÜN EN GÜZEL HEDİYEYİ VERDİN GİTTİN BAŞKASININ OLDUN OLMAK İSTEDİN OLDUN ŞİMDİ SANA TEK SÖZÜM UMARIM MUTLU OLURSUN AİLEN NASILSA ŞİMDİ MUTLU HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN SANA NE BEDDUA EDERİM NEDE KÖTÜ BİR SÖZ DEDİMYA KANATSIZ MELEÄžİM ÖYLEYDİN BENİM İÇİN SENDE BİLİYORSUN HEP SÖYLERDİM SANA DEDİMYA HERKEZ HAKKINI ALIRMIŞ HAYATTA SENDE ALDIN BENDE ALDIM SANA BU SAATTEN SONRA MUTLULUKLAR DİLERİM UMARIMKİ ÇOK MUTLU OLURSUN ............

DÜNYANIN YALAN RENKLERİNE KANDIM ALDANMAM BİR DAHA BİR GÜLÜŞÜNE KURBAN OLAMAM SEVDİÄžİM BEN KURBANIM ALLAHA...................... ÇİMENTEPELİ.....FREDY.....
Ara
MaNeSiA
ay çok kötü oldumSad
Ara
Firari Fırtına
Paylaşım çok güzel ..............

Sevg ...
Ara
riukeen
Yazış biçimi bağırırcasına -

Söylenenlerdeki düşünceler %50 %50

Fakat onun mutluluğunu onaylaman %100

Gittiği için yakınmalar %200 Smile

Paylaşım için teşekkürler
Ara
chacy35
bu yazdıklarım bugün gerçekleşti içimi dökmek istedim omutluysa bende mutluyum körü körüne sevda işte herkez hakkını aldı
Ara
ÇiLeK
Yaşadıkların kolay bişey degil elbette yürege alna kazınmış bi sevdayı unutmakta zordur belki o kendi seçimini yaptı sense daha yapmadın hayat herşeye ragmen devam eder ve her sevdada ayrılık vardır ne yazık ki şunu unutma arkadaşım o belki başkasının oldu ama sen kaybetmedin o seni kaybetti kendini yolunu o çizdi..

Şimdi sende sıra arkana bakmadan devam et hayatına o ise tatlı bi anı olarak kalsın ...

Umarım bundan sonra hakettiklerin güzel şeyler olsun
Herşey gönlünce olsun..

Saygılarımla.
Ara
chacy35
sağol güzel duyguların için evet o kendi yoluna gitti bende bundan sonra hayatıma devam edeceğim belki zor olucak unutmak ama elden gelen bişey yok saoll yinede
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:33 PM