:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İmzamı bu şekilde yaparsanız sevinirim ...
Firari Fırtına
EY BÜYÜK ATA!
Varlığımızın en mukaddes temeli olan, Türk istiklalinin ve Türk Cumhuriyetinin ebedi bekçileriyiz. Bu karar, sarsılmaz irademizin değişmez ifadesidir.
İstikbalde, hiçbir kuvvet yolumuzdan döndüremeyecektir.
Bizler, bütün hızımızı senden, milli tarihimizden ve ruhumuzdaki sönmez insan ateşinden alıyoruz. Senin kurduğun temeller üzerinde attığımız her adım sağlam, yaptığımız her hamle şuurludur.

En kıymetli emanetin olan Türk istiklal ve Cumhuriyeti, mevcudiyetimizin esası olarak, eğilmez başların, bükülmez kolların, yenilmez Türk evlatlarının elinde ilelebet yaşayacak ve nesilden nesile devredilecek.
Bu mukaddes emanete yönelen dâhili ve harici bütün tecavüzler, iman dolu göğsümüze çarparak parçalanacaktır.
İstiklal ve Cumhuriyetimize kastedecek düşmanlar en modern silahlarla mücehhez olarak, en kuvvetli ordularla üzerimize saldırsalar dahi, milli şuurumuzu ve yenilmez Türk gücünün zerresini bile sarsamayacaklardır.
Çünkü İstiklal ve Cumhuriyetimize kastedenler, karşılarında beş bin yıllık şerefli Türk tarihinin yılmaz evlatlarını, cumhuriyeti ve inkılâplarının feyizli ve imanlı gençlerini bulacaklardır.
EY TÜRK'ÜN BÜYÜK ATASI!
İstikbal ve Cumhuriyeti korumak mecburiyeti hâsıl olursa içinde bulunacağımız ahval ve şerait ne olursa olsun, kudret ve cesaretimizi damarlarımızdaki asil kandan alarak, bütün engelleri aşıp, her güçlüğü yenmek azmindeyiz.
TÜRK GENÇLİÄžİNİN ANDI
Türk gençliği olarak özgürlüğün, bağımsızlığın, egemenliğin, Cumhuriyetin ve devrimlerinin (inkılâplarının) yılmaz bekçileriyiz.
Her zaman, her yerde ve her durumda Atatürk ilkelerinden ayrılmayacağımıza, çağdaş uygarlığa geçmek için bütün zorlukları yeneceğimize namus ve şeref sözü verip, kendimizi büyük Türk Milletine adarız.
Ara
MaNeSiA
imza değiştirmek içn giren vatandaş benide kımmısı yapsınBig Grin
Ara
riukeen
Benimkinide Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
sen susBig Grin önce ben istediTongue
Ara
Firari Fırtına
Aynen destekliyorum ................ SmileSmileSmile

Sevg ...
Ara
MaNeSiA
bende destekliormBig Grin
benide önce kımmısı yapın sonra imzamı kendim değiştiririmBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Bu iş oldu gibi ...........
Ara
MaNeSiA
benim renkmi senin imzamıBig Grin

Alıntı:
ben: morci beni kımmısı yapsana
morci : hyr
ben: tmm kımmısı olmassa ela olsunBig Grin
morci: defol

sanırım ben bu anları daha önce yaşadım:yikildim:
Ara
Firari Fırtına
Konuyu değişmeyelim ....

Ben imza istiyorum .................
Ara
MaNeSiA
bende kımmısı renkBig Grin

yönetim uyuma üyene sahip çıkTongueTongueTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yetkililer İlgilenirse Sevinirim... play-54 0 329 06-16-2008, Saat: 06:48 PM
Son Yorum: play-54
  Sadece Yönetim Bakarsa Sevinirim: *Asİ-yÜrEk* 23 1,101 04-30-2008, Saat: 02:40 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  ////7%+%+bir Bakarsaniz Sevinirim H A N D E 0 289 04-22-2008, Saat: 12:02 PM
Son Yorum: H A N D E
  imzami degistiremiyorum !! (¯`•._ αѕιρяєη 37 1,076 04-05-2008, Saat: 03:30 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 02:54 AM