:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzlar Yemekte ne yemişler
Aşksı@z
Bir Pazartesiii günü çok yoğundur sitee ve üyeler açıkmaya başlamıştır
sitemizinn en çok acıkanları sipariş vermeye başlarlarr

Speedy : Benimm siparişler nerde kaldıı 4 porsiyon kuzu şişş 6 lahmacunn 2 porsiyon köftee söylemiştimm
Beautiful_matrax : Geliyorr biraz dannn

Beyhan :Ne yesemm gımmm ıııı 5 porsiyon iskender, 2 tabak çorbaa, bi kıymalı makarna üstüne yogurt koymayı unutmayınn ondan sonra ııı 2 porsiyon künepee alayımm

Beautiful_matrax : başkaa varmı efendimm yesilcik.gif

Beyhan : Siz bunları getirir ken ben azcık düşüneyimm cheesy.gif

Beautiful_Matrax: Siz ne alırdınız efendimm

Aşksızz : önden çorba 2 olsun arkadann 9 lahmacunn, 2 porsiyon balık ızgara, 4 porsiyon börek , yanına da bol bol yeşillik birde yogur 7 tabak , sonra döner 3 porsiyon,birde adana istiyomm bol acılıı yanında şalgam turşusuu olsun başka menü de ne varr

Beautiful_Matrax : UYFOR bunlar doymuyorrr , 2 çorba, 9 lahmacunn, 2 porsiyon balık ızgara, 4 porsiyon börek , yogurt 7 tabak , döner 3 porsiyon,birde adana bol acılıı yanında şalgam turşusuu

Beautiful_matrax : Hönkkk..boşanın daa!

Aşksız : ı ne demek hönkk boşanın da

Beautiful_matrax :Menü de olann

Aşksızz :Ne yanii bu yenir mi içilir miii?

Beautiful_Matrax: ister yiyin ister için size kalmışş

Aşksızz :Yenileninden 8 porsiyon içilendenn 4 bardak olsun

Beautiful_Matrax : UYFOR aldınmııı siparişii

UYFOR: Tamam gece ruhumm , hallettim..

Beautiful_Matrax :UYFOR 6 lahmacun , 4 kuzu şiş, 2 porsiyon köftee

UYFOR :Ayyy clap2.gif clap2.gif Allah bereket versin..

Beautiful_matrax : 15 Günlük kârı yaptık vallahi su gibi akıyor paraaaa yesilcik.gif yesilcik.gif yesilcik.gif doymak bilmeyen müsterilerimiz oldukça çok köşe olcak sitee
ÇİLEK : Siparişlerimm nerde kaldııı dayak.gif dayak.gif dayak.gif bekledikçe acıkıyom gımmm

Gülgüzeli ; Çabuk yaaaa beklerken yine acıktımm bana da adana canım çekti 4 porsiyon olsunn , oltu kebab istiyomm yanındaa,tatlı olarak bülbül yuvasıı, ayyy ayy çabukk servis yapın yaaaa
Beautiful_Matrax Confusedordumm UYFORCUM zıkımm yanın da kökü de kullanıyorlarmışş daa yeni siparişler acil olacakmışşş elini hızlı tuttt UYFOR aclıktan bayılcaklarr

Aşksızaaa 2 tencere kuru fasulye üstüne Iki tava pilav bir yayıkkk ayran, yaglı yavan olsunn fark yapmazmışş ccc.gif ccc.gif yanına 5 kilo sogan kesecekmişsinn antisos'a Üç tencere bamya bir dee 12.5 tas su istiyormuşşş ccc.gif ccc.gif yalnızz yine şikayett ediyorr yiyom yiyomm doymuyommm diyooo HÖNKüüü bile yemek sanıp siparriş vereni nasıl doyurcaz nannn

Canat: 4 porsiyonn fırında mantarr , 2 porsiyonn tavuk şişş, 1 porsiyonn papates kızart maa yanında 4 bardak ayrann , haa bi de üstüne kaç çeşit tatlınız vaar

Beautiful_Matrax-- 6 çeşit efendimm kıstıklı baklava, burma tel kadayıff,bülbül yuvası, vezir parmagıı, hanım göbegii, şöbiyett hangisi olsun efemm

Canat: hepsindenn 2 porsiyonnn yesilcik.gif cheesy.gif pek iştahım yokktaa

ÇİLEK :Cama sinek gibi yapışıpp konu mankenligi yapanlarkenn benn munzur1.gif sipariş vermeyi pek düşünmüyomm yemegimin içine düşerler diyee çokk korrkuyomm . yesilcik.gif yesilcik.gif Onlar camdan düşene kadarr öndenn 3 porsiyonn levrek bugulama ile başlayım arkadann 2 porsiyon ızgara lüferr hımmm bi,dee hamsii olsun her çeşit pişmişindenn ayyyy canımm hep balık yemek istiyorrr balıkkk , balık,,
Cama Yapışıp içerdeki arkadaşlarını seyreden MORCİVET,ece, rüzgar gülü,sevda masalı,özge ve bebiş Beautiful_matrax tarafından camdan uzaklaştırılır.Big Grin
her nekadar uzaklaştırıldıysalarda cama gelip camdan yemeklere bakaraktan açlıklarını gidermeteler. içerdeki arkadaşlarınada, sanki bunlar bir ay aç kalmışlarda bu kadar çok yemek yiyorlar , yoksa bize mahsusmu yapıyorlar demekten kkendilerini alamıyorlar. Ama karınlarıda açlıktan zil çalıyor tabi yazıkkk yaaa.Big GrinBig Grin

Beautiful_matrax: ÇİLEK hanumm marul salata yerinee sizee brokolii, karnabahar,aysberk,kıvırcıkk, maydonoz ,dere otluu bir karışım versekk yesilcik.gif
Ara
fındık-s
Smile ben o kadar şeyi bir arada yersem hastaneye zor yetiştirirsiniz Smile))
eee düşündüm de biz bu kadar yemeği mutsuz olduğumuz için mi yiyoruz yoksa
hani ben düşünüyorum ya Tongue
Aşksı@z
he mutsuz olduğun için sana bişi anlattım yardım et yazında dediklerimi yaparsan hiçte mutsuz olmazsın.
sen şimdi mutsuz olunca yemeğe saldırıyorsun haliyleBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Bu seferde kilo alacan kimse almıcak seni benden söylemsi bakBig GrinBig Grin
Ara
fındık-s
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:he mutsuz olduğun için sana bişi anlattım yardım et yazında dediklerimi yaparsan hiçte mutsuz olmazsın.
sen şimdi mutsuz olunca yemeğe saldırıyorsun haliyleBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Bu seferde kilo alacan kimse almıcak seni benden söylemsi bakBig GrinBig Grin

çok düşüncelisin canım benim de ben mutsuz olunca bişey yiyemem ki boğazımdan geçmez ayyy ağlıcam şimdi Tongue
Aşksı@z
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok düşüncelisin canım benim de ben mutsuz olunca bişey yiyemem ki boğazımdan geçmez ayyy ağlıcam şimdi Tongue
Big Grin Yav kimi mutsuzken yemeğe saldırır kimi iştahtan kesilirBig Grin yokmu bunu bi ortası flnBig Grin ama sakı9n ağlama bak ağlamanı kesinlikle isteme. gerçi üzülmenide istemiyorum. Üzüleceğin insan senin sevgini hak etmeli bence. gel sen beni dinleBig GrinBig Grin dinlemezsende sakı n şikayet filan etme gelirim oraya bakBig GrinBig Grin orası neresi iseBig GrinBig Grin
Ara
fındık-s
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Yav kimi mutsuzken yemeğe saldırır kimi iştahtan kesilirBig Grin yokmu bunu bi ortası flnBig Grin ama sakı9n ağlama bak ağlamanı kesinlikle isteme. gerçi üzülmenide istemiyorum. Üzüleceğin insan senin sevgini hak etmeli bence. gel sen beni dinleBig GrinBig Grin dinlemezsende sakı n şikayet filan etme gelirim oraya bakBig GrinBig Grin orası neresi iseBig GrinBig Grin

sevgimi hak etmeyen birini sevdiğim için üzülüyorum yani üzülmüştüm ama geçiyo daha iyiyim artık saol Smile
Aşksı@z
Bak bu güzel bir haber senin adına sevindim Beyhan
Ara
fındık-s
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bak bu güzel bir haber senin adına sevindim Beyhan

saol canım benim adıma sevinen birinin olması güzel ben henüz kendi adıma sevinemiyorum
Aşksı@z
Yavaş yavaş atlatacağına eminim Beyhan yeterki söylediklerimi iyi düşün.sende sevineceksin aslında.
Seni tanımıyorum ama olgun birisin ve kararlarını sağlam vermelisin bence.Seni çok iyi tanısaydım belki daha fazla yardımcı olabilirdim.
Herşey gönlünce her şey istediğin gibi ve kalbince olsun.umarım seni yakından tanıma fırsatım olur.
Ara
fındık-s
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yavaş yavaş atlatacağına eminim Beyhan yeterki söylediklerimi iyi düşün.sende sevineceksin aslında.
Seni tanımıyorum ama olgun birisin ve kararlarını sağlam vermelisin bence.Seni çok iyi tanısaydım belki daha fazla yardımcı olabilirdim.
Herşey gönlünce her şey istediğin gibi ve kalbince olsun.umarım seni yakından tanıma fırsatım olur.

aslında sağlam kararlar veririm ama benim şöyle bi sorunum var sorun mu bilmiyorum sevdiğim zaman sınır koymam sonuna kadar severim işte vatandaşa ağır geldi bu kadar sevilmek sanırım ama kaybeden ben değilim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuzlar Hangisi size uyuyor :) CaNaT 2 425 11-26-2009, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Duygusuzlar Ruh Çağırırsa: *Asİ-yÜrEk* 15 932 05-30-2008, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  duygusuzlar okuldaaa eyvah eyvah düşman başına....:) GCLRNFNS 38 1,488 03-22-2008, Saat: 01:57 AM
Son Yorum: _AyLin_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:52 AM