:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuzlar Yemekte ne yemişler
Aşksı@z
beyhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslında sağlam kararlar veririm ama benim şöyle bi sorunum var sorun mu bilmiyorum sevdiğim zaman sınır koymam sonuna kadar severim işte vatandaşa ağır geldi bu kadar sevilmek sanırım ama kaybeden ben değilim Smile

Kesinlikle senin olmadığını biliyorum Bazı sevgiler çok ağır olur herkes kaldıramaz be Beyhan sende haklısın sevdimmi tam severim diyorsun benim gibi.Big Grin
Ara
fındık-s
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kesinlikle senin olmadığını biliyorum Bazı sevgiler çok ağır olur herkes kaldıramaz be Beyhan sende haklısın sevdimmi tam severim diyorsun benim gibi.Big Grin
ya insan sınır koyarak sevemezki ben şunu şu kadar sevcem diyebilir misin öyle olursa samimi olmaz gerçekten yürekten kalpten sevceksin ki sevdiğin de sevgini kalbinde hissedebilsin
*Asİ-yÜrEk*
BEN YOKUM BU DAHA İYİ OLMAK İSTEMEZDİM YOKSA KESİN PATLARDIM TEŞEKKÜRLER aŞKSIZ.
Ara
CaNaT
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Canat: 4 porsiyonn fırında mantarr , 2 porsiyonn tavuk şişş, 1 porsiyonn papates kızart maa yanında 4 bardak ayrann , haa bi de üstüne kaç çeşit tatlınız vaar

Beautiful_Matrax-- 6 çeşit efendimm kıstıklı baklava, burma tel kadayıff,bülbül yuvası, vezir parmagıı, hanım göbegii, şöbiyett hangisi olsun efemm

Canat: hepsindenn 2 porsiyonnn [/url]yesilcik.gif [url=http://www.onlineyasam.net/forum/Smileys/gulumse/cheesy.gif]cheesy.gif pek iştahım yokktaa

hakkaten hiç iştah yok muş bende Big GrinBig Grin yoksa ben fil miyim hee Big Grin
Ara
beautiful_matrax
guzeldi canım yha emegıne saglık çok begendımSmile
ÇiLeK
Uzun zaman sonra görebildim...bu konuyu misafir olarak gezişim faydası oldu teşekürler aşksız okurken zevk aldım....Big Gringüldürdün beni allah da seni güldürsün..

Ya balık hastasıyım balıgı çok severim...ama yani bu kadar şeyi yersem içimden kılcıklar filan çıkar...balık çorbası olur herhalde midemde sonra komalık....

Emegine ve yüregine saglık..
Yüzün ve yüregin her daim gülsün..

Sevgilerimle..
Ara
Aşksı@z
Sevgili arkadaşlar ben bunu yaptım ama kimsenin dikkatini çekmediğini gördüm devamını getirmedim aslında bütün arkadaşları kapsıyacaktı.
Hatta itiraf ediyim bu konumu bulamadım bile her halde sildiler dedim.
Kimin gözüne takıldı gündeme geldi bilmiyorum ama güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.
Ara
>>€C€<<
yemek yersinizde beni çaqırmassınız heaBig Grinaşk olsun Big Grinnese AFİYET OLSUNN...tŞKléR
Ara
Aşksı@z
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yemek yersinizde beni çaqırmassınız heaBig Grinaşk olsun Big Grinnese AFİYET OLSUNN...tŞKléR

Sevgili ECE çağırmaz olurmuyuz hiç. Konuyu açtım kimsenin ilgisini çekmediği için bıraktım yoksa DUYGUSUZ ların tamamını kkapsayacaktı yemek.
Şimdi anladınBig GrinBig Grin Kanbersiz düğün olurmu hiçBig GrinBig Grin
Ara
&gt;&gt;€C€&lt;&lt;
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili ECE çağırmaz olurmuyuz hiç. Konuyu açtım kimsenin ilgisini çekmediği için bıraktım yoksa DUYGUSUZ ların tamamını kkapsayacaktı yemek.
Şimdi anladınBig GrinBig Grin Kanbersiz düğün olurmu hiçBig GrinBig Grin

hıı anladım anladımm ee zekiyim tabe nese çaqırmassanıs çaqırmayın hıh siz kaybedersinizzSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuzlar Hangisi size uyuyor :) CaNaT 2 429 11-26-2009, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Duygusuzlar Ruh Çağırırsa: *Asİ-yÜrEk* 15 941 05-30-2008, Saat: 07:24 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  duygusuzlar okuldaaa eyvah eyvah düşman başına....:) GCLRNFNS 38 1,497 03-22-2008, Saat: 01:57 AM
Son Yorum: _AyLin_

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 03:31 AM