:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Morcivetle ben :D:D:D:D
CReATuRE
Forumda belki bilmeyenler vardır...Mesutla ( morcivet) benim gerçek hayatta yaklaşık 10 yılı geçkin bir arkadaşlığımız var...Ankarada olduğumuz dönemler boyunca hergün beraberdik ve çoğu şeyi beraber yapardık...Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi...Kardeşten öte bir arkadaşlığımız vardı...

Ankara'da yaşayanlar iyi bilir Big GrinBig GrinBig Grin Ankara'nın meşhur banliyö trenlerinii....

Cebimizde para olsada sırf trendeki biletçilere gıcıklığına hep trenlere kaçak binerdik Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin...Tabi mesut trenlerden biraz tırstığı için bazen tren hareket edince binemez dışarda kalırdı Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Benim 5-6 yıl önce sevdiğim bi kız vardı...Kışın ortasında Big GrinBig Grin arabayla gidip alırdık onu ben ve kız arkadaşım arabada konuşurkene mesut garibim bizi çok soğuklarda dışarlarda beklemiştir Big GrinBig Grin bazen kafamı pencerene çıkartıp yanıma çağırıyodum yanıma geldiği zaman üşüdün mü len derdim kızda ona bakıyo tabi Big GrinBig Grin titreyerek yok olm ne üşümesi ben iyiyim diyince beni bi gülme alırdı Big Grin tabi kızı bıraktıktan sonra başlardık tatlı bi kavgaya

Başka bir kış mevsiminde Etlik semtinde gecenn bi yarısı heryer karla kaplıydı...Sokaklarda kimse yok karanlık tabi...Yokuşun ortasında yukarı doğru yürüyoduk yukardan aşağı bi kadın iniyodu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ben hemen fırlamalık yapıp eğildim ve kadına doğru hırlamaya başladım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: kadının bi kaçışı vardı sormayın gitsin Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin...

Bu arada ilk mesutla tanışmamızda ilginç oldu hani derlerya büyük dostluklar kavgayla başlar Big GrinBig GrinBig Grin

O zaman 5-6 kişilik bir arkadaş ortamı ben tabi o zamanlar biraz saftım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin mesutla hiçbir muhabbetimiz yok bu arada...Mesut başladı ben ne dersem aynen şöyle derdi Big GrinBig GrinBig Grin ;

Mesele ben araba derdim ...

oda şöyle hemen lafı söylerdi :

araba sana k.............

31 çocuğun olsun adını ne koyarsın Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

bu lafı diyince bende sus lan dedim oda başladı :

sus lan sana k................

31 çocuğun olsun

adını ne koyarsın....

yan ben ne dersem bu lafı söyledi deli etti beni en son reddeye geldi dalacaktım artık arkadaşlar araya girdi yatıştırdı bizi...İşte böyle başladı bu dostlukta...

Daha birçok maceralar yaşadık aklıma geldikçe paylaşmaya devam etcem sizlerle...Bunlar öyle bi an aklıma geldi paylaşayım dedim Big GrinBig Grin

Allah bozmasın...

image174am8.jpg
nazarboncuqu
Allah bozmasın aranısı her daimm böyle dost kalın......SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
riukeen
süper yaa Smile
Ara
djseninim
EHuha süper yha hele üşüdün mü olayına bittimBig Grin
Ara
riukeen
ben arabada naptıklarını merk ediodmBig Grin
Ara
djseninim
Ahaha konusuolardır olum napcaklarBig Grin