:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalp Kırmak(dikkat!)
CReATuRE
[SIZE=3]lise caglarinda bir delikanli varmis. sürekli arkadaslariyla kavga ypip onlarin kalbini kirarmis. babasi bu durumdan cok rahatsizdir. ogluna;
- "bak oglum sen cok kavga yapiyosun. bu kapi senin arkadaslarinin kalbi ve sen hatani anlamak için her kavga yapisinda bu kapiya bir çivi cak. bunu bir ay sürdür bakalim ne kadar gecimsiz oldugunu anlayacaksin" der.

oglu biraz gönülsüz bir tavirla "tamam baba"Â der.
cocuk artik her kavga yapisinda, her kalp kirisinda o kapiya bir civi cakar. kapida artik bir sürü civi olur. cok gecmeden hatasinin farkina varir ve artik kavga yapmamaya, kalp kirmamaya karar verir. bu durumu babasina acar. babasi da ona söyle der;
- "aferin oglum. ama simdi de gecmis hatalarini telafi etme zamani. bu kalbini kirdigin arkadaslarinin hepsinin gönlünü alacaksin" der. ve ekler.
- ve seni affeden her arkadasin için de bu kapidan bir çivi sökeceksin.
cocuk kabul eder ve tek tek arkadaslarinin gönlünü almaya calisir.
zamanla arkadaslarinin hepsinden özür diler ve gönüllerini alir. her biri icin de kapidan bir çivi söker. artik kapida hiç çivi kalmamistir. babasina der ki;
- "bak babacim senin bana dedigini yaptim. her baristigim arkadasim icin de bir çivi söktüm"
babasi da bunun üzerine der ki;
- aferin oglum sen arkadaslarinin gönüllerini aldin. kapida hiç çivi kalmadi. ama kapida halen o çivilerin izi var. arkadaslarinin kalbi de suan sana karsi böyle biliyo musun...
[/SIZE]
nazarboncuqu
daha önce de duymuştum bu hikayeyi paylaşım için teşekkürler...SmileSmileSmile
Ara
=EdOzAn=
tşkler gsl paylaşmdı
Ara
beautiful_matrax
tesekkürler...........
CReATuRE
Okuyan gözlerinize sağlık arkqadaşlar...Gerçekten ders alınacak bi hikaye...
ÐŽeşaren
Az önce Canatımız anlattı..Cok hoş ve güzel bir hikaye ..

Teşekkürler Azizim Smile
Ara
Patikli_Penguen
anlamlı bi hikaye tşk Aziz abi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kanayan Kalp mscxcs 4 816 04-04-2022, Saat: 02:38 PM
Son Yorum: wildfang
  Msn Kulanlar Dikkat! chatte konuştuğu abisi çıkınca ... BiRiciGim 11 971 06-11-2008, Saat: 07:18 PM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  Lütfen Dikkat!!! hüzünumuttur 0 433 05-15-2008, Saat: 12:38 AM
Son Yorum: hüzünumuttur

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 04:38 PM