:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
taze taze yeni çıktı=)) kaçırma gel gellllllll=)))
ACEM_KIZI
..///Uyandım, bakakaldım, hayali bir parmağın Bıraktığı yazıya, pencere camının buğusuna ''HOŞÇAKAL''

ToVbE EtTiM AşKa tApArCaSıNa sAyEnDe tAnRıNıN YoLuNdAn oLdUm sEbEp sEnSıN BuTuN GuNaHlArImA SeVdIkÇe sAyEnDe gUnAhKaR OlDuM

BeN HeRkEzI SeVeMeM Ki sEvMeDeNdE YaŞaYaMaMkI YaNlIş oLsAdA HeR AcIyA DaYaNaMaM Ki bUdA YüReK AmA KaLpSiZ DeIlIzKi

HeRsYdE En öNdE Bn oLdM KmInE GrE CaNıMı yLdA BlDm bEyNmN DiL KaLbMn iStEdNi aRaDm dRdM HpNiZ HaKlYmIsSnZ Bn hArBiDn mAnIaC OlDm

hayatımın geri kalanını seninle yaşamak istiyorum geçirdiğim once boş zamanın acısını senle çıkartmak istiyorum

NicKiNi BiLe GörMeK İsTeMiYoRuM MsNE GiRmEssEn İyİ EdErSiN MaİLLerİm SaNa AGıRmI GeLdİ EnGeLdİM SeNi AFFeDeRsİN

BiRkAç uYkU HaPı,bIrKaÇ KıSkAnÇlIk kRiZi,eLiMiZdE BuNlAr vAr,mUtLu oLmAyA YeTmEzKi...

YaLaNlArImIz gÜzEl,iNaNmAsI ZeVkLi,bIrSeY SeVmEyE DeÄžeRsE ÖLMeYeDe dEğR Mi?

şU ÇeŞmEnİn hAlİnE bAk sU İçMeYe tAsI YoK KıRmA iNsAn kAlBiNi yApAcAk uStAsI YoK ....

şiMDi iSteDiÄžin YeRe GiT İnAnKi ÖzLeMeM GeLdİ GeLeCeK DeSeLer YolLaRıNı GöZlEmEm SeNiN GuRuruNun BiTtİğİ YeRdE BeNiMkİ BaŞLaR..!!

KaPa† GôZLeRiNi Ve ßaNa ßaK ßeN DiYe Ne VaRSa GôRDûqûN i$†e ø SeNiN yOkLuÄžuN...

HeRkEs aRtIsT OlMuŞ AmA BiLmIoLaRkI YöNeTmEn bNm kImInE RoL VeRiRiM KiMiNe yOlLl..

GiDeRkEn sÖyLeYeCeK ŞeY BuLaMaZlAr iNsAnLaR. sEn bAhAnElErIn aRkAsInA SıÄžıNaNlArDaN OlMa, GiT….

Düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba...

YıLlArCa hEp aYnI RoL AyNı pErDe yIlLaRcA HeP AyNı yErDe sEvDiMdE KaTlAnDıM BuNcA DeRdE AmA ÇoK YaNlIşTı sUç hEp bEnDe..

___...ҳ̸Ҳ̸ҳ [̲̅ѕ̲̅][̲̅є̲̅][̲̅r][̲̅ѕ̲̅][̲̅є̲̅][̲̅r][̲̅i̲̅] ҳ̸Ҳ̸ҳ...___ HaYaLlErIm bIlE RoMaNtIk kElImElErI SeVmIyOr aRtIk

DuRmA KaRşImDa hAdI SiKtIrGiT YeTeR Bu çIlE BaNa yEtEr

Göz£êrïmdê Pêrdê$ïñ ßâktıqım Hêr ¥êrdê$ïñ ¥âŞÃ¢r$âm §êßêßïm Ö£ür$êm Nêdêñïm$ïñ

BeN SiGaRa TiRyaKiSi DeğiLiM SiGaRa iÇeRKeN DüŞüNDüÄžüMüN TiRYaKiSiYiM

HERKES GİBİ YAŞAYIP,HERKES GİBİ ÖLMEK BİZE GÖRE DEÄžİL.NE HAYATIMIZ BAŞKA HAYATLARA BENZER,NE ÖLÜMÜMÜZ BAŞKA ÖLÜMLERE.

HER NEKADAR SOSYETENİN ALTIN TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE,SOÄžUK DOLUNAYDA AZRAİLLE DANS ETMESİNİ İYİ BİLİRİZ

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihdende ben silerim..

ben seninle toğrağa girerim diyenleri çok gördüm ben öyle diyenleri toğrağa hep yalnız göndüm..

ßirqün anLarSın hayaL kuRmayı, ßékLéméyi, ümit Etméyi... LanéT édéRSin ya$adıqıNa, maziDén Né kaLmı$Sa yırtaR ataRSın, Séni Sévdiqimi i$té o zaman anLarSın....

msn yi açmıyorsun sen beni sevmiyorsun by deyip kapatıyorsun sen kendini ne sanıyosun?

Aglıyorum sevgılım aglıyorum sanmakı senın ıcın aglıyorum mutfakta sogan dogruyorum...---

senı daglara yazsam yagmurlar dallara yazsam kuslar bozar onun için seni bizim kumese yazdım eee artık senı bozsa bozsa bızım horoz bozar

SEN BENİM ADIMI BILE ANAMAZSIN BIRAK DOST KALMAYI DÜŞMANIM BİLE OLAMAZSIN

séwén séwiLmés,séwiLén séwmés cünkü bu dünyada yaLandan séwén ŞEREFSİZLER tükénméz ..::

Kan KoKusunu .özLérmisin..? BiLirmisin Kan tatLıdır .!
bu benim dünyam çek qit hayatımdann dönmek istersn kimin umrundaaa bu senin hatan!

**aşkda..gurur...olmas...**

senmiydin beni arkamdan bıçaklıyan..aşık olduğum şahıs..işte şimdide ben seni arkadandan bıçaklıyorum...

***BuRaDaYıM aMa RuhUm YOk...***

hayat sesizliğe boğulduysa..işte sana çok büyük bir süprizi vardır...-

eğer kalpsiz yaşayacağımı bilseydim..hemen bağışlardım...-

sen beni sevmedin..benim sevgimi kullanıp çocukca oynadın..şimdi de sıra bende..bnde senle oynayacam...

***İnTaHar EtTim Hiç Bi İşe YaraMadI...ÖLMEDİM...Gerİye saDecE ACI DoLu Bir HAYAt KalDı...***

*** ölmek marifet değildir..yaşamak bir marifettir...***

---kızma bana ben sadece senin iğilin için yaptım..SENİ ONDAN AYIRDIM...---

---***the she sheytan***---

***yanındaki güzelliği göremiyorsan..hemen bir gözdoktoruna git....***

***kaybettim kendimi aşk dolu bir sokakta...kendimi arıyorum arıyorum bulamıyorum...bulan varmı???***

***sonsuz aşk mı hehe gülüm bari bir aşkın en uzun süresi 1 aydr...***

*** beni aradığın zmn elini kalbinin üzerine koy..işte ben tam oradayım...farkında değilsende....***

•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм

((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))

Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?

eniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrm

Bu can sana kurban...

◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►

«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

Уąģ쵴Ļµ
کǿќÃªĶĻąŕđá HÃªЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...

phichliq parayla olsa gene yapardıq

((-_-))Şeytanın avukatı((-_-))

░║ HαβεЯіП ΨоЖ βεП Ã•ГϋΨояμШ ║░

§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®

ZǺLiмiή ZuLмu VǺґ
گǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ

»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«

tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??

є η ط ц ĸ α ℓ ط ê η ط ê я τ α иє s ê s ê η

BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN

BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...

===>>>ONLY_YOU<<<===

'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦« ''

ƒσяєωєя ℓ
σνє

Her günün son günün olacakmış gibi yaşa.. Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır..

Ǻήήé BÃ©ή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм

σνє му s's..... ร๏๓єtเ๓є א๏ย ђשє t שє ק ђςђ гє เ๓קгtคสt Ŧг א๏ย

''l
שє เร ส๏เส ђt t єє๓ร'

N α ρ ѕ т є я - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²

I hope the people haven't bird flu(h5n1)

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

-ß! intihar gißi pu$t olmu$ dostluklar..Nedn herks mutLu??

-TaM Her$eY GsL OLuYo DerkeNnN...Y.o.K YaAa Ya$aMaK İsTeMiOrM BeNnN...!!!!...

Ndn insanlar bu kdr acımasız, ndn dostun dşmanndn farksz, ndn kybdnce değrler anlaşlr, ndn güçLü hep duyguLrLa oynaşr?!

Unutacaktım.. Ama Lanet oLsn !! Kı-ya-ma-dım!! Oysa ben seni sewmeLere doyamadım ...

-SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum, sewio musun artık beni.. Kafam, ruhum, bedenim sensiz!! Eminim, mutLusundr ßnsiz..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

-..sadece ölüme kanar artık gözlerim,umudumun saklı olduğunu sandığım sahte yüzlere değil...

-->Bilmediğim bişi söyle bana…mutluluğu anlat mesela…o çok duyduğm yalanlar olmasn..

-->KARANLIK,dehşet vericidir.Ama korkuttuğu için değil,olanları sakince ve tek başına düşünme olanağı sunduğu için...

Onun benim için ağladığı her bir damla gözyaşında ben derin sularda boğuldum

Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir . . .

Kaç Taßut GömüLecek YeraLtına , ße ? Kaç Kişi Gidecek HaberSiz UzakLara ? ~ KaÇ YaLan YıKacak GüvenLeri , ~ KaÇ Satır YazıLacak Haßer Kitaßına , ~ ße ? KaÇ DuA EdecekSin ALLAHA ? ~ KaÇ DamLa Gözya$ı..

§ìmdí Âglíyø®µm Kéñdì HãLímé ßèñ â$kìñ Kãh®íñî ¢èkém£z OLdµm..

вєηι уıρяαтмα ¢αηıмıη ιçι вєηι αgℓ
αтмα...уıℓℓαя zαтєη вöуℓє gєÂ¢єя вαяι ѕєη уıкмαααα

Güldüm Aglattilar,Sevdim Aldattilar,Sarildim Biraktilar,Saolsun Dostlar,Sevenler,Sevilenler,Beni Zorla $air Yaptilar

вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...

Hadi Lan! Aşkmış Meşkmiş Seviyormusmuş Yok Gelmezsem Yolumda Ölüyormus Ya Sen Cocuklugunda Cok maSal Dinledin Yada Ben Sogumusum İnsanlardan Ya Sen Cok Seviyorsun Yasamayı Yada Ben Sogumusum Yasamaktan Boşver Düşünme Öyle Kara Kara Bu devirde Aşkda para Meşkte Para..!

ßu kadaR ÇaReSiz ßırakma ßeni ßağLandım ßir Kere Çok Sevdim Seni Senden iStediğim Çok Şey DeğiLki Uzaktan Uzağa ßir GüLsen Yeter qöqsüme Yaslanıp Elimi tutman Sevgilim Diyerek SevdaLı ßakmana Razıyım Uzaktan Uzağa ßir Gülsen Yeter..!!!!

SÖZ Bizde øRTAM Bizde TAKLİT yøk Bizde MEVZUDA Takmıyøruz Geri VİTESE ! KømaLardayıZ efkarLIyIZ

šєηιη ηє σℓ∂υgυη вєηιм ι¢ιη нιι¢ Öηємℓι ∂
єιℓ šσηυ¢тα gσzℓєяιмιη вαктιgι кα∂αяšιη.вєη σ gσzℓєяι šєη∂єη ¢єктιgιм αη вσš вι αηι σℓαяαк кαℓιяšιη

<(*_*)>...:..Ⴣєт ηєƒяєт єттιм ѕєη∂єη ..:...<(*_*)>

|!¤*’~``~’*¤!|| WazGεÇŦįм GÖzℓ
εяįήDεή ||!¤*’~``~’*¤!|

,-*’^’~*-.,_,.-*~ ¢ạ
и¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм ~*-.,_,.-*~’^’*-,

»»-(¯`•.•Â´Â¯)-> öℓüмє кυуυ кαz∂
ıм...∂üşєям!ѕ!η вєη!мℓє <-(¯`•.•Â´Â¯)

Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n...!:

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı...∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ ŁзяÂ¡м šÂ¡źз » Ҝ
ą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•Ãª•N•Ã®••••K•Ã¢••L•b•Ã®•M•Ãª••••G•ö•M•ü•Y•Ã´•R•Ã»•M••• •S•Ãª•V•G•Ã®•L•Ã®•M•

Eyy benım gecelerimden karanlıkk güzell gözlüm
Lalelerden Bem bir Demet Yaptim yapraklarina Aski Koydum Adina Sen Dedim
İçimde sevgimsin bilmesende sen benım hep hayalımm tek gerçeğimsin
Firarlarda yinee gönlümm senı arıyorr vee galıbaa senıı delıcee seviyorum

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Git rüzgar, ona özledigimi söyle. Onsuz yapamayacagimi söyle. Nefes gibi muhtac oldugumu söyle. Ama mutluysa eger, sus. Sessizce dön geri…

Adımın önünde adın yazılı Resmimin yanında resmin basılı Sabrım sabıkalı, sevdam azılı Hasretin kanıma girdi girecek

Ağaç ağaca benziyor artık Deniz denize Çiçek çiçeğe Şiirler yazmıyorum artık bak Gözlerinin güzelliğine... İyi seni unutmuşum !

Aklımdan çıkmıyorsun Sensiz bomboş bu hayat Susma öyle ne olur Bana kendini anlat..
Akşam erken çöker yalnızlığıma Sokak sokak gezer ararım seni Hasretin gönlümün yangınlarında Alev alev yanar ararım seni

Al götür eskici kalbimi benim Neyim var neyim yok sorma bir daha Gözümde yaşlardır birtek servetim Acıyıp yüzüme bakma bir daha!

Aldanmaktan yoruldun mu Acılarla yoğruldun mu Hiç sırtından vuruldun mu Ne bilirsin yağmur olup Çağlamayı ne bilirsin Kahkahalar savururken Ağlamayı bilir misin?

Aldattılar Ümitlerimi, hayallerimi Özlemleri, düşlerimi Parça parça Kopardılar! .. Sonra unutulduğuma inandım Sevdiğimden ayırdılar.

Aldığım her nefes sana yazılı Korkarım ki sensiz ömrüm sayılı Yüreğim tutuklu gönlüm cezalı Hasretin kanıma girdi girecek.

Aldırma görürsen yaşlar gözümde Şarkımız olacak yine dilimde Mektubun cebimde, resmin elimde Yarın bu şehirden ayrılacağım..

Aldırma sen benim yalnızlığıma Aldırma sen benim gözyaşlarıma Boşver sende kalmış yarınlarıma Biz kadere çelme takmış adamız.

Alın sizin olsun bütün saltanatıyla dünya Bütün sahteliğiyle hayat Alın kucaklayın gönlünüzce O bitmeyen ihtiraslarınızı O dinmeyen bencil aşklarınızı!

Ama sen de bil ki Yağmurlarca sevdim seni Yağmurlarca sana yandım Hatırla derya gözlüm HATIRLA AŞKIM..

Anlatacak nelerim var bir bilsen İçimde ihtilaller kopmuş Kendimi sürgüne verdim Mutluluğum çoktan iflas etmiş İtiraza hakkım yok biliyorum Seni seviyorum..

Ansızın kayboldun köşe başında Zamansız bir deprem koptu bağrımda Kendimi kaybettim işte o anda İnan ki dünyayı yıkasım geldi! Ardına bakmadan gittin o gidiş Kalbimi koparıp atasım geldi Bu veda gerçek mi inanamadım Başımı taşlara vurasım geldi!

Aramızda dağlar var Aramızda uçurumlar Yaklaşma yanılırsın Ben öldüğümü bilirim Sen yaşadığını sanırsın Kendini bilmeden daha Beni tanıyamazsın...

Artık Adın ihaneti çağrıştırıyor bana Ve tadın bir yılanın en öldürücü zehrini Söyle Şimdi hangi yüreğe saplıyorsun O acımasız hançerini? ..

Bil ki Bundan böyle Yasaklanmış kitaplarım gibisin bana Yaklaşmam yasak Dokunmam yasak Ve ömrümce Sarılmam yasak sana!..

Artık gidebilirsin gideceğin yere Sana kal diyemem son ümit senden olsun Senden olsun son pişmanlık Bil ki hayır diyemem..

Artık ne yapsam boş, teselliler faydasız Karanlık gitgide en derinlere çeker beni Çaresiz, bütün sokaklarında bu şehrin Böyle perişan beklerim dönmeni

Aşk mıydı o, aşkımsı bir şey miydi Neydi çekip kendine, beni bağlayan Kanatan dudağımı, tenimi dağlayan Elleri ta içimde o dev miydi

Aşk nedir bilmedin ki Sevildin sevmedin ki Mutluluk vermedin ki Mutluluğa hakkın yok!
Aşkımdan armağan her satır sana Maziyi yeniden yaşatsın sana Nasıl sevdiğimi anlatsın sana Sana bir sitem var her bir sözümde.

Sevdinmi ya ölümüne sevmeli yada çekip gitmeli....

Sen istedin bunu GİTTİN & BİTTİN !!! üzqünüm ben yoqumm artık !!

Ne Bulduysan İhanette... Sen Devam Et Oyununa ! Dağların da Sesi Çıkmaz... Bakma Suskun Durduğuma !

GözleR GörmeK İçiN GönülleR SewmeK İçiN PekıyA SewgiliM AyrılıK Ne İçiN.?.?.?.

Tak Boğazıma İpini, Yada Kes Bileğimi Sensizlikte Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi....

Her AşKın SoNu BiR Avuç GözYaşı DeÄžiLmi ??

GeŁeиeDe GiDeиeDe eчwaŁŁaнıм waя,GeŁмişeDe-GeçмişeDe saчGıм...

şu saaттeи soяa кaFaмa aиca тoкa тaкaяıм...

кiмseиiи нaчaтı вeиi iŁGiŁeиDiямez,вeиiмкiDe кiмseчi...!

вu нaчaт вeиiмse eÄžeя;ciDDeи чaşaмaчa DeÄžeя...

Düи-DüиDüя,вuGüи-вuGüи... Düичa 1 GüиDüя; oDa вuGüиDüя•●●

Sakın bana dokunma taş bastım bağrıma kadehlere merhaba aşkım sana elveda

Tam karşıya geçerken bıraktıgın o el benim!!!!

SeNi TaNiDim - SevMeYi ÖgReTTiN,, seNi SevDim - UnuTaMaMAyi öGreTTiN,, maDeM BiraQaCaQtiN bE ZaLim - NeDEn BaNa $...sizliği ÖgReTMediN..!!?

BeNi UnUtTuRaN bAşKa BiRi mİ yOkSa KaLbİnDeKi SaHtE sEvGi mi?????

KoPtUğU yErDe BıRaK bU
MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeÄžiLsİn!!!

Giden Gitmiştir, Gittigi Gün Bitmiştir, Ben Gideni Degil, Giden Beni Kaybetmiştir...

SoN SöZLeRiNi YaqMuR aLTıNDa SöYLe Ki qöZ Ya$LaRıM ßeLLi oLMaSıNnN...!!

Sen benim için biten bir aşktan ibaretsin ne gelecek ne geçmiş inan bana senden daha iyidir

içimde Eski Bir Aşkin Sonmek Üzere Olan Bir Ateşisin Ama Bu Ateş Heran Büyüye bilir...

][Anladım Herşey Faydasız Birlikte Olmamız imkansız.....][

!stifamı verdm bu aşkdn.. kaderimi yazarım en baştan!! anladım ki senin yüreğin ya demirden ya da taştan!!!

... Her Gün Kendime Yeni Bir Beyaz Sayfa Açıyorum Anladım Ki Sayfa Siyah Dahi Olsa İmzayı Atan Kalemin Rengidir."İnsanın Kendisi"

√ •------»УàģмцгĻц $ǿκąκĽÃ¡гđà ΉÃ Уátιмι ĄгιYøгцм...!«------• √

gυη gєÂ¢єя нєя ѕєу вıтєя αмα ѕєη вıтмєѕѕıη...

όzεηdіqіηіz нλчλтι чλѕλмλкℓλ мεѕqυℓϋмм...ηοктλ

віz ваваℓıqıмızı чаρаℓıм...νаяѕıη єνℓаτℓая εℓ όρмεѕіηℓεя...

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи.

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir.

NoKtA dEqiL,ViRgÜl KoYdUm ÖyKüMe...!!!

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .

Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!

Ўεмįήįm ЎÂ£мįή DãмãяLãяıмdãkį KÃ£ή Cãήlм ôL
گµή.. گεndεή ÃŸÃ£$kãگıήı گ£v£яگ£m ßµ CÃ£ή ÃŸÃ£ήã Hãяãм ôLىµή...

•ÃŸ
єи уσℓυмυ ѕєçтιм уα ѕєи уα öℓüм ..•

ѕєиι ѕєν∂ιğιм кα∂αя нιç кιмѕєуι ѕєνмιуσяυм...

~ ηє уαяıη υмяυм∂α,ηє ∂
є ∂üη ~
............./\/\/\/ Msn Nick /\/\/\/[SIZE=6].............[/SIZE]

dewammmmm=))))

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi..
hanqi doktora qittiySèk ayrıLık yazdı rèçètèmiSè vè èkLèdi hèRqün düzènLi oLarak öLünècèK...buqündè öLdüm yaRını ipLè çèkioRum:\\

$heytanın teqk suçuu meleqe tecavüzz etmesiymiş$$ !

coca colayım hayatın tadıyım.roccoyum choq $ekerim.albeniyim ßahanem cook.çikolatalı qofretim arkadaŞlar beni sewmeyen warmı..?

ŞerefsizLerin şerefsizce yaşadığı bu dünyada şerefsizce yaşıosun!... adiLiğine boncuk takta nazar değmesin!!!..

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

ögrencimisin?dersler aqirmi gelio?"bitsin bu cile"yaz 3675 e qِnder.Nah b
كiter melodisi cebine gelSin..

£ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Cafe crown gibi içimi ısıttın,lipton ice gibi sogutma sakın,hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN

SuRaTıN İgReNç sÖyLe kİMLerden yÜz BuLdUn!!

KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas..

beN Ne fünYeSi çekiLmiŞ eL bombasıyıM ne de diNamiT BeN yeRin aLtıNa qisLenmiŞ maYıNım üsTüme baSaNııı PATLATIRIMM..

ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN

Hiç kimsé béni hayatından tamamén siLéméz...İzim kaLır ya yüréqinde ya da bédénindé...yüréqin yoksa rahat oL..İzim bédénindé!!!..

seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...

CiDDiysen vaRım ...! DeqiLSeN SörF YapaR...! AqLaTiRiM...!

ÖnémLi déğiL kâç kéz yéniLdiğin; önémLi oLân, kâç yéniLgidén sonrâ yénidén doğruLâßiLdiğin..

! Yaşarqen -di' Li geçmiş...Daha sonra -mi$Li... We her saniye daha çoq -miş...

ßana Hawa AtıCan Die K3ndini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa!!!

Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ

kimse ßirşeyLer iMaa etmesin .. Kininiz varsa suratıma Kusun .. kusamıosanız SuSun..

YaLan askından kurtulduquma sevinmek varken baq ben hala aqlıyorum...

Bir yanım bir daha hiç kimse onun kadar sevilmeyecek derken;
bir yanım sakin,sessiz...

Daha Kac Vakte erteliceksin 'Seni Seviyorum'demelerini...

Papa öLdü hRistiyan 0ldunuz
hRant Dink öLdü éérmêni 0Ldunuz
Duâ édin dé büLéent éRs0y öLmésin

SâçmâLıyorsâm êgêr bunu kâydêtmêLisin...!Bir nikotin ruh buLduysân hêmên kâybêtmêLisin..!

Ara
nry8
o kadar uzun ki hepsini okuyamadım teşekkürler...
Ara
uCuXxSs_CiKo
ark katılıyorum cok uzun okuyamadım hepsını ama bırı dıkatımı cektı paylasım ıcın tsk
Ara
sevimsiz712
HeRkEs aRtIsT OlMuŞ AmA BiLmIoLaRkI YöNeTmEn bNm kImInE RoL VeRiRiM KiMiNe yOlLl..

bunu aldın haberin olsun ellerine sağlık

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bak BunLar Taze Nickler ixD Son Noktam 8 2,095 06-28-2010, Saat: 03:08 AM
Son Yorum: zerda_firarda
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,366 11-21-2009, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Samsun55
  Yeni ** Şekil Nickler CaNaT 1 837 11-19-2009, Saat: 12:17 AM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  Yeni msn nick süsleri CaNaT 0 752 11-19-2009, Saat: 12:14 AM
Son Yorum: CaNaT