:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gülümse Kaderine
Firari Fırtına
Gülümse Kaderine

Sadece gülümse , Sen ki ! gülenlerin en güzeli , sevenlerin sevgisi ve yüreklerde olan değilmisin ?

Ahh be yüreğim , birazda sus diyeceğim ama susmak bizim neyimize . Biz sevginin en güzel olanını yüreklerde yaşamadıkmı ? Sesimiz en uzak diyarlarda duyulsun diye bağıra bağıra sevgiyi anlatmadıkmı ?

Ben istiyorum ki gözlerin konuşsun . Susuyorum bazen gözlerine dalıyorum birşeyler söylesin diye bana . O gözlerde sevgiyi , o gözlerde kendimi buluyorum . Sevginin en masum olan halini ve sendeki susamış sevgiyi görüyorum . Diğer yanım olan sen , bir benle aynı sefada ve aynı dertte .

Sefamız nedir ? Aşk ............
Derdimiz nedir ? Sevgi .........
Ben ise bir Sen
Sen ise bir Ben
Öyle işte
Uzatma ................................

Sevg ...

Firari'den ...............
Ara
ÇiLeK
Herşeye inat yüregimde besledigim bu sevgiye dair gülümse gülümse....

Ben bişey demiyorum sen öyle güzel anlatmış ki....teşekürler
GÜLÜMSE KADERİNE,GÜLÜMSE YÜREGİNDEKİ SEVGİYE

Gülümse Kaderine

Sadece gülümse , Sen ki ! gülenlerin en güzeli , sevenlerin sevgisi ve yüreklerde olan değilmisin ?

Ahh be yüreğim , birazda sus diyeceğim ama susmak bizim neyimize . Biz sevginin en güzel olanını yüreklerde yaşamadıkmı ? Sesimiz en uzak diyarlarda duyulsun diye bağıra bağıra sevgiyi anlatmadıkmı ?

Ben istiyorum ki gözlerin konuşsun . Susuyorum bazen gözlerine dalıyorum birşeyler söylesin diye bana . O gözlerde sevgiyi , o gözlerde kendimi buluyorum . Sevginin en masum olan halini ve sendeki susamış sevgiyi görüyorum . Diğer yanım olan sen , bir benle aynı sefada ve aynı dertte .

Sefamız nedir ? Aşk ............
Derdimiz nedir ? Sevgi .........
Ben ise bir Sen
Sen ise bir Ben
Öyle işte
Uzatma ................................

Sevg ...

Firari'den ...............
Ara
Firari Fırtına
İçimizden geldi .......

Bir kamyonun arka plakasının üzerinde okudum , sonrada kibariye geldi aklıma ...

Banada ilham oldu Smile
Ara
ÇiLeK
Çokta güzel olmuşş...senin içinden gelir her satır ve her söz ve sonuçundada böyle harikalar ortaya çıkar..

Sevgilerim ve saygılarımla..
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler güzel yüreklim ...

Sevg ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Sususlar sanadir soylenmeyen her soz bir sesiz haykirisimdir...
Sesizce izlerim uzaktan gel diyemeden geldim diyemeden sanadir seyrim ses etmeden..Suskun ve dilsiz sanadir seslenisim gizliden...

Karanliga uzatirim bakislarimi..Dolunay ustumden gecer, kana kana uyudugum gozlerin ellerimi yikar bir tukenise sebep solukta..
Herseye bedel diye sunulurken kalp ile ask arasinda tutusan saclarim intihardan henuz donmemistir...
Kiriktir, dalgindir, yol olmustur varliginda..Tukendim avucunda..

Kana-kana, yana-yana gulumsuyorum kaderime...

SmileSmileSmile
Ara
Firari Fırtına
İşte aynen böyle .....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Özlemler var ..............
Ara
Firari Fırtına
Gülümse kaderine ama nasıl ????
Ara