:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6 Milyar Dünya ...
Firari Fırtına
6 Milyar Dünya ...

Her birey kendi bünyesinde kendi dünyasını yaşar . Hiç bir etki o dünyaya saydamlık yada ağrılık getiremez . Çünkü kişi benliğindeki , ona ait olan dünyası özel ve çok gizlidir . Girilmesi mümkün olmayan , hiç bir anahtarın o kapıyı açamadığı bir dünya . Müjdeler olsun ki , çok dünya var .

Nüfusumuz 6 milyar olmuş . Basit anlatımlar la , hepimiz kardeşiz dersek , ben buna çok gülerim . Neden mi ? Nedenini kendin düşün diyeceğim , affet .

Nüfus sayımız kadar dünyanın olması belki ilk etapda sizlere mantıklı gelmeyebilir . Ben yıllardır hep dedimki

- Her gözün bir dünyası vardır . Her göz kendi gönlünde çilesiyle , derdiyle , mutlu oluşuyla , gülmesiyle ve ağlamasıyla kendi dünyasını yaşar .

Ehh be kardeşim , yanlışmı düşünüyorum . Sen hiç benim dünyama girebildinmi ? Yada sen hiç dünyana birilerinin girdiğini gördünmü . Ne olursa olsun dünyalar çok ama çok farklı . Kişi kendi benliğinde dünyasını yaşamakla mükellefdir ve sonu geldiğinde o dünyasına veda hakkı , yine kişinin kendisine verilmişdir .

Noter deyimiyle !

Dünya senindir . Lakin devredemezsin , kiraya veremezsin , satamazsın .

Kısacası .... Dünyanı yaşamak zorundasın . Ağlasanda , sızlasanda , memnunda değilsen farketmez . Yaşayacaksın ....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına
12.03.2001
Ara
Yorgun Yürek
Her gözün bir dünyası vardır . Her göz kendi gönlünde çilesiyle , derdiyle , mutlu oluşuyla , gülmesiyle ve ağlamasıyla kendi dünyasını yaşar .

Ehh be kardeşim , yanlışmı düşünüyorum . Sen hiç benim dünyama girebildinmi ? Yada sen hiç dünyana birilerinin girdiğini gördünmü . Ne olursa olsun dünyalar çok ama çok farklı . Kişi kendi benliğinde dünyasını yaşamakla mükellefdir ve sonu geldiğinde o dünyasına veda hakkı , yine kişinin kendisine verilmişdir .

Evet Abim çok Haklısınnnn...
Ara
Firari Fırtına
Canımsın durum bu , gerçek bu ......

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dünya lorient_19 9 1,507 04-09-2022, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi