:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne tür Romantiksiniz? (Test)
blue_belial
Bı kac sorunun ardından ne tur bırı oldugunuzu soyluyo Smile
ne kadar dogru bılınmez tabı ama netıcede sızın cevaplarınızdan yola cıkılarak sonuc meydana cıkıyo. bana cıkan sonuc bu. Smile

http://testyourself.tr.msn.com/iliskiler...Start.aspx
Deli Romantik

Sizin romantizminiz mutlaka size özel olmalı, klişeler size göre değil. Romantizm deyince aklına mum ışığı gelenlerden değilsiniz. Eğer yaptığınız şey size ve ilişkinize özelse bu sizin için romantizm demek. Dağ başında plastik tabaklarla özensizce hazırlanmış bir piknik sofrasında, lüks bir restorantta olduğunuzdan çok daha fazla rahat hissedersiniz kendinizi. Siz bir insanın hayatından çıksanız bile onun için yaptığınız çılgınlıkları asla unutmayacaktır ve herzaman sizin gibi birini arayacak yada başkalarını hep sizinle kıyaslayacaktır. Kendinize has romantizminizle kesinlikle iz bırakan birisiniz.

vaauvv Smile
Ara
K€$K!NßI¢@K
''Deli romantik''misim...

Oysaki sorulara oldukca mantikli cevap verdim yine delice cikti..

Deli romantaklik de nasil birseyse artik..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Ara
blue_belial
oyle dıyosan oyledır keskınbıcak. Smile

sende saolasın
Ara
K€$K!NßI¢@K
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oyle dıyosan oyledır keskınbıcak. Smile

sende saolasın
Ben demiyorum senin verdigin link diyor...

SmileSmileSmile
Ara
rapunzel
Gerçekçi

Romantizm diye bir kelime olmasa romantizm üzerine hiç bir zaman düşünmezdiniz bile. Sizin için romantizm gereksiz ve önemsiz bir olgu, hatta kimi zaman karşı taraftan bu yönde beklentiler oluşmaya başladığında rahatsız edici bile olabiliyor. "Mum ışığı mı? Ne gerek var! Elektrik icat olalı çok oldu!" dediğinizi duyar gibiyiz. Gerçekçi ve ayakları yere sağlam basan biri olmanız çok güzel ancak yine de bazen hayatı renklendirmek için küçük oyunlardan kaçmazsanız göreceksiniz ki bir çok şey daha keyifli hale gelecek..

:yikildim:
katılıyorumBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
blue_belial
Alıntı:Ben demiyorum senin verdigin link diyor...

smiley1.gifsmiley1.gifsmiley1.gif

tamam sustum Smile
Ara
Yorgun Yürek
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:''Deli romantik''misim...

Oysaki sorulara oldukca mantikli cevap verdim yine delice cikti..

Deli romantaklik de nasil birseyse artik..Tesekkurler...

SmileSmileSmile
Deli Romantik

Sizin romantizminiz mutlaka size özel olmalı, klişeler size göre değil. Romantizm deyince aklına mum ışığı gelenlerden değilsiniz. Eğer yaptığınız şey size ve ilişkinize özelse bu sizin için romantizm demek. Dağ başında plastik tabaklarla özensizce hazırlanmış bir piknik sofrasında, lüks bir restorantta olduğunuzdan çok daha fazla rahat hissedersiniz kendinizi. Siz bir insanın hayatından çıksanız bile onun için yaptığınız çılgınlıkları asla unutmayacaktır ve herzaman sizin gibi birini arayacak yada başkalarını hep sizinle kıyaslayacaktır. Kendinize has romantizminizle kesinlikle iz bırakan birisiniz.

Birtanem bende Deli'ymişim SmileSmileSmile
Ara
kanatsı@z_meleq
Gerçekçi

Romantizm diye bir kelime olmasa romantizm üzerine hiç bir zaman düşünmezdiniz bile. Sizin için romantizm gereksiz ve önemsiz bir olgu, hatta kimi zaman karşı taraftan bu yönde beklentiler oluşmaya başladığında rahatsız edici bile olabiliyor. "Mum ışığı mı? Ne gerek var! Elektrik icat olalı çok oldu!" dediğinizi duyar gibiyiz. Gerçekçi ve ayakları yere sağlam basan biri olmanız çok güzel ancak yine de bazen hayatı renklendirmek için küçük oyunlardan kaçmazsanız göreceksiniz ki bir çok şey daha keyifli hale gelecek..,

ben gerçekçiymişim Big GrinBig Grin:
Ara
CaNaT
Kişiye Göre Romantik

Sizi belli bir romantizm kategorisine sokmak zor. Bir bakarsınız birlikte olduğunuzu kişiyi bulutların üstünde hissettirecek kadar romantiksiniz, bir bakarsınız hiç olmadığınız kadar düz ve tatsız. Bu değişkenliğinizin sebebi ilişkilerinizin de çeşitli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Sizin için "bu kişi bana uygun" demek çok zor, birbirlerinden tamamen farklı insanlar hayatınıza girip çıkabilirler. Ama gerçekten size uygun kişiyle karşılaştığınız zaman sizden romantiği yoktur. Bu nedenle karşınızdaki kişiyle ilgili kafanız karıştığında ilk tartmanız gereken şey o ilişkide ne kadar romantik olduğunuz. Siz kendinizi ne kadar romantik hissediyorsanız bilin ki bunu size yaptıran kişi o kadar 'doğru kişi'dir.

Benim ne halt olduğum belli değil zaten bende kendimden bişi anlamıyorum Big Grin
Testte bunu doğruladı yani neyediği belirsiz bir romantik işte Smile Smile
Ara
d€n!z kısı
Deli RomantikmişimBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:53 PM